Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Viltused bokserid võivad ebasümmeetrilise mulje jätta.

Ei mitte seda.

Siin viimasel Imre postitatud rear topeltbiitsepsil on väga ilus selg. Vaatasin albumist mingeid varasemaid ja seal kipub parem lailihas Paulil rohkem välja just topeltbiitsa ja lailihase poosides. Lihtsalt tähelepanek. Mul endal sama jama. Kuusnõmmed soovitasid mul proovida tagantpoosides jala vahetust, sest see mõjutab ka veidi selja asendit ja võib silmaga nähtavat vahet vähendada. Viskan selle mõtte siinkohal õhku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildistamine fikseerib ju teatud momendi ning ei anna ülevaadet poseerimisest tervikuna. Ehk fotode põhjal me ei saa ju poseerimist kritiseerida, vaid lihtsalt arengut varasemaga kõrvutada :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mitte seda.

Siin viimasel Imre postitatud rear topeltbiitsepsil on väga ilus selg. Vaatasin albumist mingeid varasemaid ja seal kipub parem lailihas Paulil rohkem välja just topeltbiitsa ja lailihase poosides. Lihtsalt tähelepanek. Mul endal sama jama. Kuusnõmmed soovitasid mul proovida tagantpoosides jala vahetust, sest see mõjutab ka veidi selja asendit ja võib silmaga nähtavat vahet vähendada. Viskan selle mõtte siinkohal õhku.

Jalavahetus on individuaalne. Minul endal on parem jalg oluliselt tugevam ja jalavahetusega kaotaksin proportsioone. Samas, Pauli ja ka Aleksei puhul võib see asi isegi toimida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalavahetus on individuaalne. Minul endal om parem jalg oluliselt tugevam ja jalavahetusega kaotaksin proportsioone. Samas, Pauli ja ka Aleksei puhul võib see asi isegi toimida. :)

Peaks järgmine kord proovima ja pärast vaatama, kumba pidi parem on, mul oli eile mõte rind-biitsaga ka teist poolt proovida :P.

Täna umbes 4st trennis ;), kergem jalg, mis tegelt pole nii kerge, pikad seeriad ;) ja pärast otsa veel HIITi, täna stepperil arvatavasti :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks järgmine kord proovima ja pärast vaatama, kumba pidi parem on, mul oli eile mõte rind-biitsaga ka teist poolt proovida :P. Täna umbes 4st trennis ;), kergem jalg, mis tegelt pole nii kerge, pikad seeriad ;) ja pärast otsa veel HIITi, täna stepperil arvatavasti :).

Aleksei!

Kuidas sul eile trennis enesetunne oli? Usun, et see kerge saun ei kurnanud sind ära vaid just lükkas süsteemi korralikult käima! Kes ei saa aru, milles jutt käib, siis Aleksei tegi eile enne trenni kerge sauna nagu vene dessantväelased oma programmides. Kindlasti teistmoodi katsetus ja ma ise olen samuti dieedi ajal teinekord nii teinud ning keha üllatanud. Peale sauna on muidugi ihu mõnusalt sooniline ja visuaalne pilt võtab silma märjaks! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei!

Kuidas sul eile trennis enesetunne oli? Usun, et see kerge saun ei kurnanud sind ära vaid just lükkas süsteemi korralikult käima! Kes ei saa aru, milles jutt käib, siis Aleksei tegi eile enne trenni kerge sauna nagu vene dessantväelased oma programmides. Kindlasti teistmoodi katsetus ja ma ise olen samuti dieedi ajal teinekord nii teinud ning keha üllatanud. Peale sauna on muidugi ihu mõnusalt sooniline ja visuaalne pilt võtab silma märjaks! :rolleyes:

Soe oli :D, aga selle ühe nädalaga, mis seljavigastuse pärast eemal olin, on lamades surumises raskused natuke langenud :-/, muud harjutused sai sama raskusega tehtud vähemalt :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui fotograaf asub seal kus ta asub, siis pole ilmselt mõtet nii taha kallutada. Ma ei näe ühelgi lailihas eest pildil su selga vapsee.

Aga õlg, triitseps tunduvad head, selg ka(kuigi üks pool on ebasümmeetriline?), rinnal pole viga, jalast rääkimata.

Kui ma nüüd õigesti aru sain, on sul veel 2-3 aastat aega juuniorites lammutada. Mida sa kindlasti ka teed, nii et juppe lendab. :D

vb natuke liiga taga jah, aga ei näe selga vabsee? siin ei kalluta nii palju taha, aga õlad vist natuke liiga üleval :

547155_10151126549017319_856723679_n.jpg

No nüüd 16. okt saan 20 jah, et siis aega on veel küllalt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vb natuke liiga taga jah, aga ei näe selga vabsee? siin ei kalluta nii palju taha, aga õlad vist natuke liiga üleval :

547155_10151126549017319_856723679_n.jpg

No nüüd 16. okt saan 20 jah, et siis aega on veel küllalt :lol:

Minul saab septembris 20 aastat sellest ajast kui jõusaalitreeninguid alustasin 1992 aastal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vb natuke liiga taga jah, aga ei näe selga vabsee? siin ei kalluta nii palju taha, aga õlad vist natuke liiga üleval :

547155_10151126549017319_856723679_n.jpg

No nüüd 16. okt saan 20 jah, et siis aega on veel küllalt :lol:

Ilus!

Eino kui selja laius jt lihased ei kannata, siis võib õlgu üleval hoida: paistavadki õlad suured nagu õhupallid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus!

Eino kui selja laius jt lihased ei kannata, siis võib õlgu üleval hoida: paistavadki õlad suured nagu õhupallid.

Kus nüüd inetu mees võtab sõna usinasti :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vb natuke liiga taga jah, aga ei näe selga vabsee? siin ei kalluta nii palju taha, aga õlad vist natuke liiga üleval :

547155_10151126549017319_856723679_n.jpg

No nüüd 16. okt saan 20 jah, et siis aega on veel küllalt :lol:

Väga hea areng:)

Mina paneks käed natuke allapoole, sii jääb selg ilusti näha. katseta erinevalt, siis näha.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ema ütles, et ma olen eriline, mitte inetu. <_<

Kirp! Mul on väga kahju sulle seda öelda, aga sinu ema ütles seda ilmselt kõikidele sinu paljudele õdedele-vendadele ja isegi sellele vennale, kelle maja aknad ja uksed olid laudadega kinni löödud :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisevahetuse võid ka ära proovida. Tuju läheb paremaks. :D

hotlink.popmartian.com_4b0856fb_jackson-oh-snap.gif

Vaevalt küll, paremat naist annab otsida... Eks igaüks arvab mida tahab, aga hea naine enda kõrval on kõige tähtsam, see on kindel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt küll, paremat naist annab otsida... Eks igaüks arvab mida tahab, aga hea naine enda kõrval on kõige tähtsam, see on kindel!

Ära heida meelt! Kirp ei tea naistest eriti midagi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna 17.30st saalis, mina teen selga ja biitsa, Paul jalga. Taneli kohta ei oska öelda, ilmselt teeb ta vahepeal salatrenni :rolleyes:

Tanel on maru salajaseks jah muutund viimasel ajal :ph34r:

Üritan täna räigema kükitrenni teha kui tunne lubab, kui midagi märkimisväärset peaks korda saatma, siis vb kajastan siin ka!

Keha peab kuulama, kui ikka tunned, et ei peaks täna seda viimast seeriat nii rämedalt lammutama, siis tuleb tagasi hoida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna 17.30st saalis, mina teen selga ja biitsa, Paul jalga. Taneli kohta ei oska öelda, ilmselt teeb ta vahepeal salatrenni :rolleyes:

Loodan, et selle nädala lõpus näitab Aleksei mulle ka juba paremat vormi ja kergemat kehakaalu. Mul oli eile 2 trenni, täna 1, homme 2 trenni ja mina ei võistle sellel aastal! Septembri teisest nädalast on mul vähemalt 10 trenni nädalas kui lisaks jõusaalile hakkan andma 7 tundi bodypumpi ja CXWORXi! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõista, mis imeplokid teil seal on, 100 kg biitsa ja 107 kg triitsa, mees ise kaalus viimati 106 kg. Hakkab vaikselt füüsikaseadusi eirama see asi. Pigem tuleks see ploki raskus julgelt kahega jagada.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×