Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mina oleks tulija, kahju, et homme saal kinni on, aga teisipäevast saalis tagasi. Põhimõtteliselt selle seljavigastuse pärast on nädal aega pausi olnud, olin natuke haige ka lisaks sellele, teisipäevaks ma usun juba täitsa hea :P. Edaspidi peab nüüd teise käigu sisse panema rasvapõletamisel :P.

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina oleks tulija, kahju, et homme saal kinni on, aga teisipäevast saalis tagasi. Põhimõtteliselt selle seljavigastuse pärast on nädal aega pausi olnud, olin natuke haige ka lisaks sellele, teisipäevaks ma usun juba täitsa hea :P. Edaspidi peab nüüd teise käigu sisse panema rasvapõletamisel :P.

Kuldsed sõnad!

Tasa sõuad, Kelnerist mööda jõuad! :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda Aleksei "teist käiku" nägin täna ka ise Planet Spordis. Materjali läbi vaadates võin öelda, et oodata on "Aleksei-eri" minu Tartu tripist. :D Püstolreporter Konsap viib teid sügavale Aleksei kui kulturismiikooni igapäevategemistesse. Õpime teda tundma mitte nii väga kui tippsportlast(sest seda teame une pealt), vaid KES ON see kurgi-Alekseiks ristitud värvikas tegelane kulisside taga? Mis saab, kui hiilgavad lavatuled kustunud on. Mida on tal maailmaga jagada ja rahvale öelda? Nendele ja paljudele teistele küsimusele saate vastused dokumentaalfilmist "Underkill".

Kahjuks ei kohanud saalis teisi tuumikgrupi liikmeid, kuid eks siis järgmine kord.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda Aleksei "teist käiku" nägin täna ka ise Planet Spordis. Materjali läbi vaadates võin öelda, et oodata on "Aleksei-eri" minu Tartu tripist. :D Püstolreporter Konsap viib teid sügavale Aleksei kui kulturismiikooni igapäevategemistesse. Õpime teda tundma mitte nii väga kui tippsportlast(sest seda teame une pealt), vaid KES ON see kurgi-Alekseiks ristitud värvikas tegelane kulisside taga? Mis saab, kui hiilgavad lavatuled kustunud on. Mida on tal maailmaga jagada ja rahvale öelda? Nendele ja paljudele teistele küsimusele saate vastused dokumentaalfilmist "Underkill".

Kahjuks ei kohanud saalis teisi tuumikgrupi liikmeid, kuid eks siis järgmine kord.

Tore kuulda, et hr Kirp lõpuks ka oma iidoliga kohtus ning isegi mingi põneva filmi väntas. Teinekord võiks uhke filmimees varakult teada anda kui maale külla tuleb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis jälle poseerimise- ja pildistamise päev! Kohal oli 5 meest ning peab ütlema, et pilt oli päris hea. Aleksei on oma poseerimist parandanud ning vorm hakkab vaikselt tulema. Parima mulje jättis Paul, aga tema kahjuks sügisel ei võistle. Siiani ei tea, kas kõik noorte ja juuniorite kategooriad on jälle koos nagu kevadel või tehakse ikka vahet kergematel ja raskematel meestel. Panin just tänased pildid facebooki kinnises albumis üles ning siia ka mõned paremad palad:

post-50-0-87937600-1346001871.jpg

post-50-0-54777600-1346001876.jpg

post-50-0-15874600-1346001879.jpg

post-50-0-23865500-1346001884.jpg

post-50-0-49675200-1346001890.jpg

post-50-0-99211600-1346001896.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No facebookis eilsete piltide albumis oli küll vägagi emotsionaalseid sõnavõtte. Meie grupi mehed võiksid siin ka endast rohkem märku anda! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paul on liiga suur. Naistele ei meeldi liiga suured, "rõvedad" lihased.

Panin su EMVle kirja. :rolleyes:

Pauli perenaisele eile ütlesin ka et kui Paul liiga suureks ja rõvedaks paisub, siis tuleb mees vahepeal kinni siduda. Ilmselt kõik, kellel on juurdepääs nendele meie grupi poseerimispiltidele nõustuvad minuga, et mees on väga võimsalt edasi arenenud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisa mind ka siis, krt. Annan kohe oma objektiivse hinnangu ja luban, et ei müü pilte edasi youngboysinshower.com lehele. :wacko:

Ok, lisan sind ka sellesse galeriisse ja nüüd ainult vaata ja imesta ja ära mölise kogu aeg nagu hr Merisalu :P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahvas nõuab rohkem pilte. :D

523440_10151126542357319_711149834_n.jpg

DSC01429.JPG

Vahepealsed juhtumid on kaalus ja jõunäitajates paar kg tagasi tõmbanud, aga üldiselt ikka ülesmäge vaikselt...

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui fotograaf asub seal kus ta asub, siis pole ilmselt mõtet nii taha kallutada. Ma ei näe ühelgi lailihas eest pildil su selga vapsee.

Aga õlg, triitseps tunduvad head, selg ka(kuigi üks pool on ebasümmeetriline?), rinnal pole viga, jalast rääkimata.

Kui ma nüüd õigesti aru sain, on sul veel 2-3 aastat aega juuniorites lammutada. Mida sa kindlasti ka teed, nii et juppe lendab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×