Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Täna oli plaanis selg ja biits, tunne oli hea, aga alaselg mõtles teisiti. Tegin kaks jõutõmbe seeriat ära ja kolmanda esimese kordusega tõmbasin selja ära. Nimmepiirkonnas mööda sirget käis korra närvivalu ära ja nüüd siis annab keskelt vasakule poole tunda. Põhimõtteliselt nii ta tavaliselt lähebki mul, aastas korra kindlasti :S. Öeldi, et sööks ibuprofeeni ja kui ei aita siis neuroloogi juurde. Krt millal see seljajama juba ära lõpeb :S.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli plaanis selg ja biits, tunne oli hea, aga alaselg mõtles teisiti. Tegin kaks jõutõmbe seeriat ära ja kolmanda esimese kordusega tõmbasin selja ära. Nimmepiirkonnas mööda sirget käis korra närvivalu ära ja nüüd siis annab keskelt vasakule poole tunda. Põhimõtteliselt nii ta tavaliselt lähebki mul, aastas korra kindlasti :S. Öeldi, et sööks ibuprofeeni ja kui ei aita siis neuroloogi juurde. Krt millal see seljajama juba ära lõpeb :S.

Aleksei probleem on selles, et tal on liiga palju selga. Oleks selg pisikene, siis ei oleks ka probleemi. :rolleyes: Üldiselt teeme järgmise tunni neljapäeval kl 17:00 kui huvilisi on. Ikka poseerimine ja pildistamine! Kes oleksid tulijad? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei probleem on selles, et tal on liiga palju selga. Oleks selg pisikene, siis ei oleks ka probleemi. :rolleyes: Üldiselt teeme järgmise tunni neljapäeval kl 17:00 kui huvilisi on. Ikka poseerimine ja pildistamine! Kes oleksid tulijad? :)

Kui väga hull ei ole, siis tundi tuleks, trenni ilmselt enne esmaspäeva ei tee, kõndides ja istudes annab ka tunda hetkel :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui väga hull ei ole, siis tundi tuleks, trenni ilmselt enne esmaspäeva ei tee, kõndides ja istudes annab ka tunda hetkel :(

Loodame, et paraneb kiiresti ära. Kas peale Aleksei veel keegi neljapäeval ennast ilmutaks? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Voodist oli väga raske püsti saada ikka :(. Tänaseks ei ole kuskil ei manuaalterapeudi ega spordimassaaži aega ka :(. Väga jama, hädasti oleks vaja ;).

Sain lõpuks :), massaaž+manuaalteraapia, väga hea :), eks ma õhtupoole annan teada, kuidas on ;).

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Voodist oli väga raske püsti saada ikka :(. Tänaseks ei ole kuskil ei manuaalterapeudi ega spordimassaaži aega ka :(. Väga jama, hädasti oleks vaja ;).

Jamasti. Ma loodan, et sa ikka inimlikult kakal saad käia :rolleyes:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin sellises kohas nagu Selene ilusalong, seal on massöör/manuaalterapeut Mati Metsla. Tegi alguses spordimassaaži ja siis natuke manuaalteraapia võtteid ka, igatahes kõik sai lahti ragistatud, kokku läks kuskil 1,25h ja ei maksnud palju, üliõpilastele soodsam ;). Reedeks panin ka aja, käin veel korra ära ja siis esmaspäevast arvatavasti trennis tagasi ;). Inimese moodi tunne on nüüd vähemalt :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin sellises kohas nagu Selene ilusalong, seal on massöör/manuaalterapeut Mati Metsla. Tegi alguses spordimassaaži ja siis natuke manuaalteraapia võtteid ka, igatahes kõik sai lahti ragistatud, kokku läks kuskil 1,25h ja ei maksnud palju, üliõpilastele soodsam ;). Reedeks panin ka aja, käin veel korra ära ja siis esmaspäevast arvatavasti trennis tagasi ;). Inimese moodi tunne on nüüd vähemalt :).

Väga hea! Hr Metsla puhus haigele Alekseile eluvaimu sisse! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin igaks juhuks üle, kas tund toimub? Rahvast võiks nagu rohkem olla, aga nietu. :D

Ikka toimub! Ma ise annan 16:00-17:00 Eedenis asendusbodypumpi ja kohe pärast seda tundi vaataks hea meelega vägilaste vormi üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin sellises kohas nagu Selene ilusalong, seal on massöör/manuaalterapeut Mati Metsla. Tegi alguses spordimassaaži ja siis natuke manuaalteraapia võtteid ka, igatahes kõik sai lahti ragistatud, kokku läks kuskil 1,25h ja ei maksnud palju, üliõpilastele soodsam ;). Reedeks panin ka aja, käin veel korra ära ja siis esmaspäevast arvatavasti trennis tagasi ;). Inimese moodi tunne on nüüd vähemalt :).

Aga palju maksis, kui numbritest rääkida? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.august 2012

Täna tegime siis jälle poseerimisetunni ja pildistasime. Kohal olid Tanel ja Aleksei. Panin just tänased pildid ka huvilistele facebookis üles. Sarge kommentaarid muidugi alati teretulnud :P

post-50-0-73609200-1345143809.jpg

post-50-0-84332900-1345143812.jpg

post-50-0-64536100-1345143815.jpg

Ja üldse, Tanel tõi mulle täna Malta 20 eurosenti! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja üldse, Tanel tõi mulle täna Malta 20 eurosenti! :)

10 eurosenti*. Kas sellest oli abi ka? :D

Lailihas paremaks läinud, see päris positiivne. Pildilt parem pool on kuidagi väiksem kogu aeg -.- (ehk minu vasak pool).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10 eurosenti*. Kas sellest oli abi ka? :D

Lailihas paremaks läinud, see päris positiivne. Pildilt parem pool on kuidagi väiksem kogu aeg -.- (ehk minu vasak pool).

Tanel on kõvasti edasi arenenud, aga oleme ausad- mees on ka terve suvi korralikult lammutanud. Kuuldavasti on meie andekas nooratleet Kristo hakanud peo- ja naistemeheks, aga sporditegemise unarusse jätnud. Loodetavasti ei satu mees väga suurde masendusse kui peaks sügisel poseerimise ajal nende meestega kõrvuti seisma, kes suvel lammutasid ;)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh olge nüüd .. = ( ei ole nii ma teen trenni küll , lihtsalt ei ole hetkel võimalik .Põhimõtteliselt terve juuli tegin trenni ikka , aga preagu pole see jälle lihtsalt võimalik rahaolude tõttu ;( . Augusti lõpp vast jälle parem ja ma saan uuesti täie rauaga treenima hakata , nii et kindlasti näeb minust veel palju ja rohkemgi tulevatel kuudel !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh olge nüüd .. = ( ei ole nii ma teen trenni küll , lihtsalt ei ole hetkel võimalik .Põhimõtteliselt terve juuli tegin trenni ikka , aga preagu pole see jälle lihtsalt võimalik rahaolude tõttu ;( . Augusti lõpp vast jälle parem ja ma saan uuesti täie rauaga treenima hakata , nii et kindlasti näeb minust veel palju ja rohkemgi tulevatel kuudel !!

Saladuskatte all võin öelda, et naiste peale läheb palju rohkem raha või sul on rikkad pruudid? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saladuskatte all võin öelda, et naiste peale läheb palju rohkem raha või sul on rikkad pruudid? :P

fish-owned.jpg

Tõsi ta on, et naiste peale läheb ikka kordades rohkem raha, kui korra kuus see 23 eurot välja käia. Aga nagu Vedel-Kristo ütles, et lähikuudel on tugevat paugutamist oodata, siis jääme ootama ja hakkame siis varsti koos jälle treenima. :)

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fish-owned.jpg

Tõsi ta on, et naiste peale läheb ikka kordades rohkem raha, kui korra kuus see 23 eurot välja käia. Aga nagu Vedel-Kristo ütles, et lähikuudel on tugevat paugutamist oodata, siis jääme ootama ja hakkame siis varsti koos jälle treenima. :)

No mis ilusad nimed on meie poistel: Kurgi-Sergei, Vedel Kristo, Vigurivänt... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis ilusad nimed on meie poistel: Kurgi-Sergei, Vedel Kristo, Vigurivänt... :)

Kas sul see 10-sendine oli siis või ei ? :D

Täna oli natukene teistsugune jalatrenn: tegin pikad kordused ja väga läbi võttis. Tegin ka Lock-outi, tunnetamaks kükis paremaid raskuseid. Tegin seda siis 5x 170kg ja 5x 210kg, suhteliselt pikalt hoidsin.

Arvan, et hakkangi nüüd rohkem tegema rohkem korduste peale seeriaid, kuna jalad on niigi arengust ees. Üritaks detailsemaks seda jalga siis saada, mitte niivõrd massiivseks, kuna viimast juba on piisavalt hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul see 10-sendine oli siis või ei ? :D

Täna oli natukene teistsugune jalatrenn: tegin pikad kordused ja väga läbi võttis. Tegin ka Lock-outi, tunnetamaks kükis paremaid raskuseid. Tegin seda siis 5x 170kg ja 5x 210kg, suhteliselt pikalt hoidsin.

Arvan, et hakkangi nüüd rohkem tegema rohkem korduste peale seeriaid, kuna jalad on niigi arengust ees. Üritaks detailsemaks seda jalga siis saada, mitte niivõrd massiivseks, kuna viimast juba on piisavalt hetkel.

Ei olnud! Suured tänud! Algaval nädalal teeksime ka hea meelega tunni kesknädalal, aga kui tuleb ainult 1-2 atleeti, siis ikka parem pühapäeval. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×