Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tühja jutu kõrvale üks video ka:

Ja nii see jalg jämedaks läheb! Võimas esitus päris asjaliku tehnikaga! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin üllatusvisiidi Tartu Planet-Sport jõusaali ning leidsin sealt tervelt 4 üllatusmeest meie noorte grupist: Aleksei, Pauli, Normani ja Pika. Mehed rassisid looma moodi ja loodetavasti panevad ka tänastest vägitükkidest video peagi siia üles! Väga hea töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lähen kohe magama, töölt just. Tanel käis ka klubis, pidi alguses Maasikasse tulema, kuid viimasel hetkel öeldi ikka Võrru. Igatahes, ta peab varsti turul tööl olema, et võite teda tervitada seal, ta magab heal juhul 2h :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lähen kohe magama, töölt just. Tanel käis ka klubis, pidi alguses Maasikasse tulema, kuid viimasel hetkel öeldi ikka Võrru. Igatahes, ta peab varsti turul tööl olema, et võite teda tervitada seal, ta magab heal juhul 2h :D.

Ulmemehed :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lähen kohe magama, töölt just. Tanel käis ka klubis, pidi alguses Maasikasse tulema, kuid viimasel hetkel öeldi ikka Võrru. Igatahes, ta peab varsti turul tööl olema, et võite teda tervitada seal, ta magab heal juhul 2h :D.

Tõsi ta on ja tulge siis Tartu turule UBE ostma! :):D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss:D õppisidki video "tuunimise" ära!

Korralik varuga kükk :P

Millega te üldse "tuunite" Sony vegas?

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnud.

Üle paralleeli kükk. Minu meelest küll väga normaalne kükk (nagu minulgi :D). Suht mõttetu absoluutselt iga väikese asja pärast norida. Kui sa nii vihane ja ennast täis oled, ela seda kusagil mujal välja, Mr. Olympia. ;)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Normaalne kükk, aga mitte võimsa sügavusega.

Sinu küki puhul lähevad põlved liiga ette ja tänu sellele tõusevad kannad õhku. Palusin Paulil sulle edasi öelda mingi päev. Lisaks see pole ka põlvedele hea. Sa võiksid rohkem puusast kükkida. Mariusel oli kunagi sama probleem.

Ja, mis kuradi Mr. Olympia? Olen ma kunagi kellelegi oma eesmärkidest rääkinud, et sellist asja ütled?

PS. Iga väike asi loeb. Ka vihmapiisk ütleb, et tema pole uputuses süüdi ;).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna kõvasti rinda ja biitsepsit treenitud. Panin kõvasti raskema raske, kui olen harjunud ja endalegi üllatuseks tuli täitsa hästi. Erutus oli muidugi nii suur, et tegin liiga kiiresti, aga mis sellest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid olete jätkuvalt! Mina ise olin ühe päeva asemel 2 pikka päeva Tallinnas koolitusel ja üle pika aja on ka lihased kergelt valusad. Hirmsaid asju õpetati ja loodan neid ka peagi oma noorkulturistidele tudvustada :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid olete jätkuvalt! Mina ise olin ühe päeva asemel 2 pikka päeva Tallinnas koolitusel ja üle pika aja on ka lihased kergelt valusad. Hirmsaid asju õpetati ja loodan neid ka peagi oma noorkulturistidele tudvustada :rolleyes:

Järgmine pühapäev ehk? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×