Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

8H tuleb ikka täis magada päevas, ise enamasti 10 :blink:

Kohe saali käsi treenima kell 09.00 !

Tubli poiss! Nägin Pauli tõesti varavalges juba Eedeni keskuses sooja tegemas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli kergem jalg ja siis 10 minti stepperit ka otsa. Sellist sauna pole ammu jõusaalis tundnud, särk ei imanud enam niiskust ja stepper tahtis kogu aeg õhust pulssi mõõta, nii niiske õhk oli :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei. :D

Teistele teadmiseks, siis Kurgi-Sergei oli ikkagi trennis ja tegi koos minuga selga. Pärast punnitas biitsa ka veel ja tegi aeroobset. :D

Väga väga hea trenn oli. Kuhu meie staarid kõik kadunud on? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teistele teadmiseks, siis Kurgi-Sergei oli ikkagi trennis ja tegi koos minuga selga. Pärast punnitas biitsa ka veel ja tegi aeroobset. :D

Väga väga hea trenn oli. Kuhu meie staarid kõik kadunud on? :(

Paul tegi ka salatrenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin ei ole midagi teha- fanaatikud Taneli, Paulu ja Aleksei lükkame sügisel rõõmsalt lavale :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tuli üks väga hea jõusaaliväline uudis mulle, sain 3. kursusele tasuta kohale :). Lootus oli suht ammu kadunud juba, sest pingereas olin kukkunud seal alla 150, aga praegu vaatasin, et 64. koht ja 70 esimest võetakse :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teeme nkn, iga nädal teeme poseeringu ka tavaliselt, siis laadin pildid arvutisse ja väga hea on võrrelda + poseerimist korrigeerida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Tund toimub pühapäeval kl 16:00! Ärge Kirbust välja tehke- nagunii tõmbate talle koti pähe igas asendis :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp on pealinnamehena ülbeks kätte ära läinud :D Ihunuhtlust vaja :rolleyes:

Ei ma lihtsalt vaatasin eile üht viimast võistlusvideot ja no ei saa aru, mida mehed seal poseerimistunnis teevad. :D Poseerivad jah, aga ei paranda ega arenda seda vist. :P

Aga eks ma üritan lõvikonservi koguseid vähendada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×