Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

6x175? Kõrgus oli vist enam-vähem. Kas 200 tuleb ka juba ära?

6x167,5 oli hetkel. Oleks vabalt veel jõudnud teha. Usun, et 200 ei tohiks probleem olla eriti, pole tahtnud eriti 1x maxi proovida, just oli see põlvejama (jumpers knee)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin saalis, seljatrenn. Vedelat Kristot kahjuks ei kohanud, ehk järgmine kord! :D

Ma ei ole Kristot enam nii kaua näinud, et enam ei mäletagi, milline mees see oli. Kas ta oli see pikk kiitsakas tedretäppidega? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A , mis te nüüd mehed .... täna sain siis saalis käidud ja noh tõesti enam ei tunne ennastki ära ;( Jõudu tõesti vähe preagu . Pole hullu , homme võib mind juba jälle saalis askeldamas näha !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A , mis te nüüd mehed .... täna sain siis saalis käidud ja noh tõesti enam ei tunne ennastki ära ;( Jõudu tõesti vähe preagu . Pole hullu , homme võib mind juba jälle saalis askeldamas näha !

Kas kulturist Kristo ennast pühapäeval ka ilmutab ja poseerimisest osa võtab? Kes üldse pühapäeval kl 16:00 tundi tuleksid? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeva suhtes ei oska ma veel midagi öelda , mind ei pruugi linnas olla .

No siis poseerid maal, kuusemetsas seenekorviga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei, ega siin ei aita muu, kui tuleb ise hakata videosid kokku panema :D Minuteada pole sinust mitte ühtegi normaalset video veel :lol::D

Selles suhtes, et kui hääl maha võtta, siis hakkab looma! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai mõõdetud oma bioloogilise vanuse jne ( Bioloogiline vanus -7a vähem e. 12 rofl. )

Sisemist rasvaprotsenti on miinimum "1" ja rasvaprotsent 14.9 %.

Kuna enam trenni pole teinud on ka kadunud lihasmass, mis sai kogutud poole aastaga.. väga nõme, lihtsalt ainevahetus nii kiire nagu linnul, söö ja rooja. Eks väga palju mõjutas ka operatsioon, sest paar päeva ei püsinud toit maoski.

Bioloogiline vanus ehk metaboolne vanus on inimkeha puhul tema vanusainevahetuse ehk metabolismi järgi.

Kaal 65.5, kukkunud 5-6 kilo..

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egas midagi, järgmised videod tuleb oma mobla peale salvestada ja ise kokku panna ;).

...ja King-Kongi filmist looma häält juurde keevitada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere tere ! :)

Ma ka nüüd eesti lainel tagasi :P

Ja mina ka kahjuks pühap ei jõua, kuna olen Sandri eest rannavalves tööl :)

Welcome to Estonia! Kui sellel pühapäeval poseerima ei jõua siis järgmine pühapäev vast ikka! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Tundub, et täna tuleks kl 16:00 poseerima ainult 1-2 meest. Jätame siis selle tunni ära ja teeme näiteks nädala sees kui igasugused Folgid ja muud üritused läbi on saanud. Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Tundub, et täna tuleks kl 16:00 poseerima ainult 1-2 meest. Jätame siis selle tunni ära ja teeme näiteks nädala sees kui igasugused Folgid ja muud üritused läbi on saanud. Pidage vastu! :)

Ja ma ärkasin spetsiaalselt nii, et oleks hea 16.00ks trenni minna :(...Mina, Tanel, Paul 6ks trenni, nagu ma aru sain, siis kõigil on kavas rind ja ilmselt veel midagi otsa ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma ärkasin spetsiaalselt nii, et oleks hea 16.00ks trenni minna :(...Mina, Tanel, Paul 6ks trenni, nagu ma aru sain, siis kõigil on kavas rind ja ilmselt veel midagi otsa ;).

Head mehed! Tulevikus las annavad need atleedid ka endast ikka märku, kes kindlasti kohale tuleksid, mitte ainult need, kes ei tule :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head mehed! Tulevikus las annavad need atleedid ka endast ikka märku, kes kindlasti kohale tuleksid, mitte ainult need, kes ei tule :rolleyes:

Ma ärkasin kuskil 14.00 aeg :D, sest 15.00 ma juba söön :D, 1h enne trenni ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×