Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Vanal oled sa ,, Ilusam '', aga sinu ilu näha sellleks peab VÄGA palju pingutama ! :D

Aga minuga on nüüd nii, et mina kaon eestist 10 päevaks Baikali äärde, et HOIDKE KÕVA ja Edu ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanal oled sa ,, Ilusam '', aga sinu ilu näha sellleks peab VÄGA palju pingutama ! :D

Aga minuga on nüüd nii, et mina kaon eestist 10 päevaks Baikali äärde, et HOIDKE KÕVA ja Edu ! :)

Lauri, ega sa joonud ei ole :D?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr Raud tahtis endast märku anda:

Tere Raud siin! Ei saa oma konto alt kirjutada midagi on viltu seal... Aga... Hetkel trenni väga teha ei saa kuna õlg on endiselt vigane ja suruda ei saa üldse.Ei ole juba pea 4 kuud saanud normaalselt trenni teha ja vorm hakkab ka nüüd kannatama selle all.Hetkel veel hoian kaalu aga jah nii ma kaua enam ei jaksa tahan juba trenni nii väga tagasi. Kui hästi läheb treenin ma juba ehk Augusti lõpus. Sooviks ka teada kuidas on lood sellise ainega nagu Haikõhre?

577643_245074768927532_837705685_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te elate koos või?

Haikõhre ekstrakti võid ju juurde võtta, samuti kalaõli, glükosamiini, Joint+ , aga kõige olulisem on ikkagi vigastuse diagnoos ja sellele vastav ravi mille peaks määrama arst. Kas röntgenis või ultrahelis oled käinud? Füsioteraapias?

Üks asi mida võib teha (kui valu ei tekita) siis muidugi iga trenn kummilindiga rotaatormanseti harjutusi (sise- ja välisrotatsioone) kõrgete kordustega.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks ka esiteks arsti juures ära käia. Samuti tarbin ise igapäevaselt kalaõli, hetkel proovin ka MSM pulbrit. Glükosamiin on mind aidanud alati nt mingite küünarnukiprobleemidega, mis vahel tulevad esile mõnes triitsepsi harjutuses ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka täna soetatud Annelinna keskuse apteegist glükosamiini. 750mg, millest puhast glükosamiini on 600mg ja maksab 21.50, 180 tabletti. Võtan päevas 2tk ja jagub nii kolmeks kuuks. Not bad, not bad at all.

Igastahes täna läks rinnalt surumine päris hästi. Lõpuks tegin 6x 90kg ja 2x 100kg kerge varuga. Järgmine nädala proovin juba 3-4x 100kg :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostke jah apteegist igasuguseid rohtusid. Pärast haisete nagu vanamutid pinsipäeval :P

Ühel päeval oled sina ka nii vana, et käid apteegist igasuguseid rohtusid ostmas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel päeval oled sina ka nii vana, et käid apteegist igasuguseid rohtusid ostmas. :D

Mina ei vanane! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mälestus noorest Imrest jäeb alati meie südametesse !

Tänane trenn sai ka tehtud , jalg /kõht . Trenn oli tulemuslik ja noh vaikselt tuleb seda jõudu ka tagasi ! Küki suutsin 90kg'a ära punnitada ja noh 15 kg veel ja olen tagasi seal, kus ma kunagi olin :D

Homme kavas siis selg , trapets . Kaal hetkel ~~ 75-76

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval poseerimine toimub? ;)

Kindlasti toimub! Kes oleksid tulijad kl 16:00? Viimane poseerimine oli võimas igal juhul! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.00 sobib! Tanelile ja Alekseile ka peaks sobima arvatavasti ^_^

Väga hea! Olen pühapäeval kl 16:00 kohal ja loodan et tuleb jälle 6-7 vägilast nagu eelmisel pühapäeval! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea! Olen pühapäeval kl 16:00 kohal ja loodan et tuleb jälle 6-7 vägilast nagu eelmisel pühapäeval! :)

Jep, kohal. Ma nüüd reede õhtul olin Võrus jälle, siis täna hommikust mingi 3ni päeval rally estonial ja varsti siis jälle Võrru, viimati magasin ööl vastu reedet, aga ei ole hullu :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiskohaga turva nüüd võrus või?

jäin alekseile viimane korda joogise peaga vahele ka veel, krt :ph34r:

Kas Aleks karistas ka sind? Tema karistused on eriti alandavad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas olete tänaseks tunniks valmis? Tore oleks, kui Ergo Tüür, Rainer Neemsalu ja teisedki Tartu linna fanaatikud täna

kohale tuleksid! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×