Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ma treenin vaikselt ! Homme on mul Tartu Ülikooli füüsiline test sisseastumiseks . Päris raske test isegi mõeldes , et ma pole elus kunagi kuuli tõuganud ja ma ei oska hundiratast :D:D Aga noh eks ma annan endast parima ja proovin saada nii palju punkte kui vähegi võimalik !

Ei oska hundiratast? Selle vea võiksime küll ära parandada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei oska hundiratast? Selle vea võiksime küll ära parandada! :)

Tal juba katsed käivad, hiljaks jäid :P

Tegelikult võimlemiskatsed vist veel ei käi. Kui tahad aidata, siis Jakobi 5 on aadress :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poetan ka mõne sõna endast. Praegu töötan ja treenin Emajõe rannas. Pean siin rannavalve ametit. Jõusaali mai lõpust saati pole jõudnud ning väike igatsus juba pealgi. Aga siin mõned vormipildid eilsest.

2012-07-11_17.10.14.jpg

2012-07-11_17.09.46.jpg

2012-07-11_17.09.25.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sander, su jalad on veel suuremaks läinud :o !

Homme pool 5 Pauliga lammutamas saalis. Mul õlg+triits. Tulge külla!

Muudetud kasutaja Realxone poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toa oled lõpuks ära koristanud :)

Usu mind, see tuba on ikka vägagi korras võrreldes poole aasta taguse prügimäega. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.00 Pauliga saalis. Äkki on tund ka, siis oleme poseerijad ka :)

Jalatrenn.

Mina ka :rolleyes: , oleks ka jalg olnud, aga paistes jala tõttu tuleb rind ja triits ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tublid poisid, kes täna tundi tulid ja esitasid väga võimsa poseerimise! Kristo on üks igavene slang, sest ta oli oma isandale öelnud, et tema ei viitsi poseerida ja mina ütlesin tema isandale, et sellise jutu eest oleks õige anda karistuseks 30 minutit kubemeklopsi! :P Panin just tänased pildid facebookis üles! Järgmine tund loodetavasti järgmisel pühapäeval! ;)

post-50-0-56193100-1342383002.jpg Vaadake Sandri(vasakul) jalga! Proportsioonidega muidugi võidaks Paul

post-50-0-41285100-1342383006.jpg Aleksei on haige mees

post-50-0-81619100-1342383009.jpg Valge Aleksei ülakeha ülivõimas, aga jalgadega vaja veel nokitseda

post-50-0-20291000-1342383011.jpg Vigurivänt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sander on sel pildil muidugi kaamerale lähemal ka, aga jah, jalg nägi tal suur välja ka LEKV-l. Kui selle ükskord ka kuivaks saaks või mis veel parem: ülakeha KA kasvama saaks, oleks tore.

Sander ise teadis rääkida, et ta ei ole 2 viimast kuud jalga üldse treeninudki :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid küsisid minu käest eile 5. Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste kohta. Muidugi oleks vägev kui noored saavad veel selle aasta detsembri alguses omavahel mõõtu võtta, aga samas kogu selle ürituse raskus oleks minu ja Esta Pildi õlgadel ning hetkel ei kujuta ette, kas mul oleks nii palju aega ja energiat sellise ürituse organiseerimiseks, arvestades, et meie perekonda sünnib okt-nov uus pisipõnn. Kevadine võistlus oli muidugi täiesti uus tase! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×