Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mul ka homme selg. Umbes 3-4 olen saalis :)

Täna oli rind ja raskused suurenevad iga trenniga. Positive, positive. Roger that.

Tubli töö! Sinu vormile tahaks ka varsti pilgu peale heita! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere rahvas!

Täna, reedel kl 15:00 teeme tunni! Poseerime ja pildistame! Tulge kõik kohale. Panin juba kaamera valmis. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head mehed!

Oligi 100 meest platsis! Ainult hr Neemsalu treenis jõusaalis kõhtu nagu loom ja rohkem mitte kedagi. Kui ilmad jälle vihmaseks lähevad- küll siis vägilased jälle platsis on! :rolleyes:

post-50-0-61542400-1341603801.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma täna 5st kohal, jalg ja õlg ;).

Aleksei on tubli! Käisin täna spetsiaalselt Tartu turult Alekseid otsimas juurikate lettide vahelt, aga meest ei olnud mitte kusagil- ilmselt tegi juba sooja õhtuseks trenniks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei on tubli! Käisin täna spetsiaalselt Tartu turult Alekseid otsimas juurikate lettide vahelt, aga meest ei olnud mitte kusagil- ilmselt tegi juba sooja õhtuseks trenniks :P

Ma sinna turule rohkem ei lähe, ei tasu ära väga, turva tööd teha 2-3x nädalas on palju mõttekam :P.

Higi lahmas täna nii, et jube :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid peale tänast jala-õla trenni.

002.jpg

003.jpg

004.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

Viisakad pildid, aga Aleksei rikub pildid ära! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned pildid peale tänast jala-õla trenni.

Soovitaksin sul juba dieedile minna, et mitte ämbrisse astuda nagu eelmised võistlused.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaksin sul juba dieedile minna, et mitte ämbrisse astuda nagu eelmised võistlused.

No plaan on augustist dieedile minna ja see tuleb vist ajaliselt pikim dieet siiamaani, seega ma ei usu väga, et ämbrisse astun, eks näis :P. Kui ära ei proovi, ei saa teada ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mass on hea, kui nüüd selle kuivaks ka saaks. Mis su hetkekaal on ja mis eesmärgiks? Mis viimane võistluskaal oli?

Ma alustasin viimane kord vist aprillist sügiseks valmistumist. :D

Üks mis kindel, et kui mõni mees mõtleb, et ma veel kasvan enne dieeti veel kuu aega, siis palju selle kuuga ikka areneb, kui kogenud kehaehitaja kasvatab reaalselt mingi 1 kg puhast lihast aastas? 100g saab juurde? Kuu aega varem dieeti tähendaks normaalses tempos kuni 1,5 kg edumaad rasvapõletuses. Kui aga hiljaks jääda, võib lihast kiirustades juba kilodes kaotada. Siit võrdlus, kumb on mõttekam, kas jätta kasvatamata 100g lihast või kaotada seda pärast kilodeviisi?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mass on hea, kui nüüd selle kuivaks ka saaks. Mis su hetkekaal on ja mis eesmärgiks? Mis viimane võistluskaal oli?

Ma alustasin viimane kord vist aprillist sügiseks valmistumist. :D

Üks mis kindel, et kui mõni mees mõtleb, et ma veel kasvan enne dieeti veel kuu aega, siis palju selle kuuga ikka areneb, kui kogenud kehaehitaja kasvatab reaalselt mingi 1 kg puhast lihast aastas? 100g saab juurde? Kuu aega varem dieeti tähendaks normaalses tempos kuni 1,5 kg edumaad rasvapõletuses. Kui aga hiljaks jääda, võib lihast kiirustades juba kilodes kaotada. Siit võrdlus, kumb on mõttekam, kas jätta kasvatamata 100g lihast või kaotada seda pärast kilodeviisi?

Nojah, loogika selles on, no eks ma vaatan siis, võib-olla kusagil 20. juulist hakkan alla võtma :D. Viimane võistluskaal oli 87,6kg kaalumishetkel, hetkel on 106kg, tahaksin kusagil 92kg ikka olla ma usun, vaatab, kui kuiv ma siis olen, vajadusel võtan veel muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, loogika selles on, no eks ma vaatan siis, võib-olla kusagil 20. juulist hakkan alla võtma :D. Viimane võistluskaal oli 87,6kg kaalumishetkel, hetkel on 106kg, tahaksin kusagil 92kg ikka olla ma usun, vaatab, kui kuiv ma siis olen, vajadusel võtan veel muidugi.

Sinu eesmärkide järgi sul juba 14kg minna. Arvesta vesi maha, siis umbes 12kg rasva.

Mina ütleks, et sul rasvapolstrit vähemalt 16kg. Ideaalselt põletades saaksid lahti tänasest hetkest ca 6kg puhast rasva. Ma sinu asemel ei lükkaks seda uude nädalasse vaid alustaks juba täna-homme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme natukene enne kella nelja saalis. Rind ja biitseps. Tulge ka! :)

Kas mingit poseerimist tuleb ka lähiajal? Ja kus meie staarid kõik kadunud on? :(

Arusaadav, et kulturistid tahavad poseerida. Kas pühapäeval oleks tulijaid klm 16:00? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tuleks arvatavasti ;) ja peale poseerimist käsi treenima, esimest korda üle pika aja kasutan sellist jaotust kus käed eraldi päeval, ehk mõjub hästi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma treenin vaikselt ! Homme on mul Tartu Ülikooli füüsiline test sisseastumiseks . Päris raske test isegi mõeldes , et ma pole elus kunagi kuuli tõuganud ja ma ei oska hundiratast :D:D Aga noh eks ma annan endast parima ja proovin saada nii palju punkte kui vähegi võimalik !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×