Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mina ja Rainer olime, seal samas väravas, aga me olime Tartus sel ajal, õhtul olime tagasi platsis jälle :P.

Kahju, et teie seal pätte taga ei ajanud- oleksite ka kuulsaks saanud. Vaatasin selle sündmuse kohta videot ja üks turvamees jooksis nagu kana- kohe meenuski Aleksei :P:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et teie seal pätte taga ei ajanud- oleksite ka kuulsaks saanud. Vaatasin selle sündmuse kohta videot ja üks turvamees jooksis nagu kana- kohe meenuski Aleksei :P:lol:

kana Aleksei :D :D :D

Homme rind + biitseps. Tulge ka! Päeval umbes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna liigun ma ka siis trenni ! Alustan vaikselt uuesti , sest pole ammu trenni teinud nüüd ; ( ja arvatavasti näitajad päris nullis. Plaanis siis rind / biits / kõht .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmise tunni teeme kolmapäeval! Mis kell teile sobiks? Andke palun teada oma mõtetest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis oma trenni , täna uuesti . Plaanis siis põhimõtteliselt kogu keha läbi treenida . Hetkel on vorm ikka üldiselt jube ja jõunäitajad on ka alanenud =( aga ei ole hullu ! Mis sitasti see uuesti , koostasin endale tegevusplaani ja eks näis , kuidas asjad liikuma hakkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis oma trenni , täna uuesti . Plaanis siis põhimõtteliselt kogu keha läbi treenida . Hetkel on vorm ikka üldiselt jube ja jõunäitajad on ka alanenud =( aga ei ole hullu ! Mis sitasti see uuesti , koostasin endale tegevusplaani ja eks näis , kuidas asjad liikuma hakkavad.

Kuulsin, et staarkulturist Kristol oli eile keeruline spordiklubisse pääseda. Ega ei ole tõesti erilist mõtet viimaste päevade eest tervet kuu tasu maksta, aga usun, et kui sa kolmapäeval tundi tuleksid, siis saaksid juba uue kuu eest maksta. Ma ise ka siis platsis ja korraldame selle asja ära! Mis kell Kristo tulla saaks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma vaatan töö ajal ka korra siia teemasse, äkki Imre infot jaganud. :) Igastahes umbes kell 5 olen jõusaalis ka ja rind+biits kavas.

Hoidkem kõva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seekord olen kohal sõltumata kellaajast ja tagastan sulle su võistlusmuusika plaadi, Imre!

11-15.30 umbes olen siiski kinni, seekord sobiks siis see hilisem variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, kurbusega pean tunnistama, et täna ei saa kuidagi tundi teha päris mitmel põhjusel. Mul ei ole praegu kaamerat kaasas, aga kuna olen praegu jalamees, siis ei jõua seda kuidagi ära tuua. Samuti ei kujuta ette, kus me poseerimist teeksime, sest tagumine väiksem aeroobikasaal on remondis. Reedel on lootust auto saada ja küll siis saab kaamera ka kaasa ning hädaga saame poseerida ka spinningusaalis kui rattad eemale tõstame ja pärast tagasi paneme. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn siis tehtud , kavas oli jalg/kõht . Ütleme nii et jõudu on tõesti vähe , kükk kõigest 4x8 75kg'ga .... aga ei ole hullu . Küll jõud vaikselt tagasi tuleb ! Homme plaanis siis selg/trapets/kõht ja ehk õhtul siis joosta tunnikese.

Jõudu kõigile nende tegemistes !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×