Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kõik on läbirääkimiste küsimus Taavi :) !

Tõsi, ma arvan, et enamus ettevõtteid ei järgi seda... Ainult suuremad firmad vast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi, ma arvan, et enamus ettevõtteid ei järgi seda... Ainult suuremad firmad vast.

No just, kui vajatakse töölist, siis võetakse, võid olla 16 või 26.

Vaata inimesele näkku ja siis ütle et sa oled 16 mitte ära vaata paberil olevat numbrit :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No just, kui vajatakse töölist, siis võetakse, võid olla 16 või 26.

Vaata inimesele näkku ja siis ütle et sa oled 16 mitte ära vaata paberil olevat numbrit :) !

Mis näkku? Ikka bicepsit vaadatakse :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Pühapäeval kl 16:00 on kindlasti tund! Alguses tutvustan teile mõned uued bodypumpi harjutuased ja siis poseerimine ja pildistamine! Samuti on tundi oodatud ka meie grupi vanemad käijad ning ka huvilised teistest klubidest(näiteks Rüsüläinen ja TÜ, Arcticu ning teiste klubide kulturismisõbrad)! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Pühapäeval kl 16:00 on kindlasti tund! Alguses tutvustan teile mõned uued bodypumpi harjutuased ja siis poseerimine ja pildistamine! Samuti on tundi oodatud ka meie grupi vanemad käijad ning ka huvilised teistest klubidest(näiteks Rüsüläinen ja TÜ, Arcticu ning teiste klubide kulturismisõbrad)! :)

Härra Kala pidi ka vist ühinema :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Pühapäeval kl 16:00 on kindlasti tund! Alguses tutvustan teile mõned uued bodypumpi harjutuased ja siis poseerimine ja pildistamine! Samuti on tundi oodatud ka meie grupi vanemad käijad ning ka huvilised teistest klubidest(näiteks Rüsüläinen ja TÜ, Arcticu ning teiste klubide kulturismisõbrad)! :)

Kohal :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga super!!!

Teeme nii, et kl 16:00 teeme 5-6 uut harjutust uuest bodypumpist ja siis pärast bodypumpi poseerimine ja pildistamine orienteeruvalt 16:40. Kõik on teretulnud- vanad ja praegused meie grupi noored, samuti kulturismihuvilised teistest klubidest(Rüsüläinen ja paljud teised!) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohal :D. Täna öösel olin Sunsetis ukse peal, tulevane R,L arvatavasti Pühajärvel, samuti turva rollis :P.

Väga hea! Turvamehe amet ei ole sulle muidugi kõige sobivam. Sa võiksid palju suuremaid edusamme saavutada näiteks botaanikas või kalakasvatuses

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea! Turvamehe amet ei ole sulle muidugi kõige sobivam. Sa võiksid palju suuremaid edusamme saavutada näiteks botaanikas või kalakasvatuses

:P

:D ma arvan ka :D :D, mul on tegelikult vaja praktika läbida, kuidagi võiks olla seotud majandusega, sest seda ma ju õpin, aga pole hetkel mingit kohta :(.

Ma jõuan umbes 16.40ks siis ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõikidele noortele meestele, kes täna bodypumpist osa võtsid ja samuti poseerimisest! Panin just kõik tänased pildid facebookis üles meie klubi poistele! Üks tore pilt siia ka seda vägevat tundi meenutama:

post-50-0-23954100-1339957507.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õlad mul liiga kõrgel natuke... 5+ Imrele igatahes, et nii kiiresti viimasel ajal pildid üleval :)

Ma olen lihtsalt nii osav mees! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×