Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ma küll ei ütleks, et ma ennast sp teistest halvemana tunnen et ma teen teist moodi. Kui ma teen nii ja jalad arenevad siis milles on probleem? :o

Sorri, aga ma pole küll arengut täheldanud. Sellise nõksutamise peale ei saagi arenema. Kuigi jah, taandareng on ka areng.

Kui sa ei taha teisi kuulata, siis oma mure. Kuulsin, et sa olevat ka Imre kuradile saatnud.

Poiss tõmba ennast natuke tagasi, lõpeta egotsemine ja hakka mehe moodi käituma ja tööd tegema!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri, aga ma pole küll arengut täheldanud. Sellise nõksutamise peale ei saagi arenema. Kuigi jah, taandareng on ka areng.

Kui sa ei taha teisi kuulata, siis oma mure. Kuulsin, et sa olevat ka Imre kuradile saatnud.

Poiss tõmba ennast natuke tagasi, lõpeta egotsemine ja hakka mehe moodi käituma ja tööd tegema!

Ohoh, räägid äkki mulle ka seda Imre juttu?:o On ka tore sellisest asjast kuulda.

Aga ikkagi ma ei saa aru milles Su probleem on, liiga palju vaba aega?

See teema oleks juba ammu lõpetatud, kui Sa oma joru ei ajaks!

Aga no peaasi, et Sa ise rahul oled ja edu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, mis põhjusel on sul tekkinud vigastused? (Lihtsalt huvitab, pole kursis)

Mingi eelsoodumused või lihtsalt pingutanud üle? Jäi meelde kuskilt, et keegi ei suuda teha sulle treeningkava, sest sul liiga palju vigastusi.

Ma ei küsi seda sellepärast, et seda eelmist teemat arendada(küki jura).

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sarge, mis põhjusel on sul tekkinud vigastused? (Lihtsalt huvitab, pole kursis)

Mingi eelsoodumused või lihtsalt pingutanud üle? Jäi meelde kuskilt, et keegi ei suuda teha sulle treeningkava, sest sul liiga palju vigastusi.

Ma ei küsi seda sellepärast, et seda eelmist teemat arendada(küki jura).

Jõusaal on koht, kust ma olen saanud vigastustele leevendust. See on ka üks põhjustest, miks ma jõusaalis käima hakkasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean Paul, olen näinud kuidas Sa teed, aga kas on tõesti vaja vaielda 2 lk selle üle kuidas ma kükki teen? <_<

Nagu ütleb vanasõnagi : "kus viga näed laita, seal tule ja aita". Keegi ei vaidle, siin pole lihtsalt midagi vaielda. Hea, et video panid vähemalt, nüüd on selge kõigil. Ja nagu mu vana matemaatikaõpetaja tihti ütles: "Santi ei saa sundida, kui sant ei taha kõndida" :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ütleb vanasõnagi : "kus viga näed laita, seal tule ja aita". Keegi ei vaidle, siin pole lihtsalt midagi vaielda. Hea, et video panid vähemalt, nüüd on selge kõigil. Ja nagu mu vana matemaatikaõpetaja tihti ütles: "Santi ei saa sundida, kui sant ei taha kõndida" :rolleyes:

Tx Paul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pooldan ka puhast küki tehnikat, saalis ei tohiks treenida egoga vaid hoopis mõistusega.

Minu kohalikus saalis käib ka üks sarnane tegelane kelle eesmärk oli liigutada võimalikult suuri raskusi,

hoolimata tehnikast ja tervisest - tagajärjeks oli alaseljalihaste rebend (kuu aega voodihaige), mis tuli kõvera seljaga tõmbamisest

ning valulikud põlved ja õlg.

Minu arust, kui ei taha põhja kükkida pole seda üldsegi mõtet teha, on olemas teisi alternatiivseid harjutusi,

mida teha. Nagu öeldakse, et loll leiab 1000 põhjust miks mitte teha ja tark leiab 1000 põhjust miks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Olen nüüd tagasi ja pühapäeval vaataks ka meie grupi nooratleetide vormi üle ja teeks pilti ka! Kui saate, siis pühapäeval kl 15:00 olge Planet-Spordis kohal! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Olen nüüd tagasi ja pühapäeval vaataks ka meie grupi nooratleetide vormi üle ja teeks pilti ka! Kui saate, siis pühapäeval kl 15:00 olge Planet-Spordis kohal! :)

Ise kahjuks ilmselt pühap ei jõua, kuna olen saaremaal laagris :( . Järgmine kord! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kahjuks ilmselt pühap ei jõua, kuna olen saaremaal laagris :( . Järgmine kord! :)

Andke palun teada, kes tulevad! Hirmsasti tahaks näha Pauli, Sanderi, Taneli, Aleksei, Normani, Kristo ja Lauri Saksi vorme! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andke palun teada, kes tulevad! Hirmsasti tahaks näha Pauli, Sanderi, Taneli, Aleksei, Normani, Kristo ja Lauri Saksi vorme! :)

Ma pühapäeval ei jõua, mul on esmaspäeval kaks eksamit :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hüppan võimalusel ise ka läbi :]. Vorm kehvemaks vast läinud. Pole paar kuud trenni teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hüppan võimalusel ise ka läbi :]. Vorm kehvemaks vast läinud. Pole paar kuud trenni teinud.

Teatud põhjustel ei saa see nädal tulla. Aga meeldivat päeva kõigile:]. Rattaralli täna ja kaasa elama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas eilsed pildid lähevad siis facebooki mitte orkutisse? :P

Üritan need eilsed pildid tõesti facebooki üles panna. Tundub, et orkut annab kohe saba :rolleyes:

post-50-0-66097800-1338227822.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üritan need eilsed pildid tõesti facebooki üles panna. Tundub, et orkut annab kohe saba :rolleyes:

Facebook on jah hea idee, saab samamoodi jagada kindlatele inimestele nagu orkutis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×