Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Lauri, tee video ka mõnest oma rekordisooritusest :). Kindlasti oleks huvitav su arengut jälgida!

Polnud kedagi kes teeks, aga see kuu proovin kindlasti uuesti ja tahan ka et keegi video teeks :)

Äkki oleks selleks staar-fotograaf-kulturist Tanel Kolga ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasuguste videode puhul peate arvestama, et oleks ilusa tehnikaga ja piisavalt sügav sooritus. Vastasel juhul hakatakse mingite poolkõvade soorituste eest mõnuga materdama kaasfoorumlaste poolt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasuguste videode puhul peate arvestama, et oleks ilusa tehnikaga ja piisavalt sügav sooritus. Vastasel juhul hakatakse mingite poolkõvade soorituste eest mõnuga materdama kaasfoorumlaste poolt :rolleyes:

Jap

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, Imre seda ka, et ma ei ole kindel kas ma jõuan homme kella neljaks kuna koolis on mingi asi kus on kohustuslik olla, et siis kas ma ei tule, või oleks võimalik natukene hilisemaks panna aeg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, Imre seda ka, et ma ei ole kindel kas ma jõuan homme kella neljaks kuna koolis on mingi asi kus on kohustuslik olla, et siis kas ma ei tule, või oleks võimalik natukene hilisemaks panna aeg?

Kui palju hiljem? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkkii 5?

Jääb hiljaks. Kl 17:15 algab selles saalis juba bodypump ja rahvas hakkab kogunema 30 minutit enne tunni algust. Igal juhul olen 16:00 kaameraga platsis ning võtan kaasa ka kaamera ning cd-plaadid võistlusmuusikaga Ergole ja Olegile. Sellest tunnist võivad osa võtta kõik meie noorte grupi võitlejad, samuti tuleb kohale ilmselt ka Kunnar Rüsülainen, kelle poseerimise parandusi loodame täna näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan siis täna vormipilte ka näha: kas Imre suutis "karu tantsima panna" või ei. :D Lihast ja vormi Kunnaril on, aga poseerimist oleks kindlasti vaja lihvida.

Jalaga veits niru olukord :D pärast pildistmaist läksin trenni ja seal nagu hakkas välja tulema... enne eelmängu ei taha jalg end näidata :D:D:D

Samas täna oli kuidagi nii imelik olla ka... poosetamine läks nii kiirelt ja mõelda ei jõudnud üldse. Trennis hakkasin mõtlema, mida valesti tegin selle ajaga aga ei mäletanud poosetamistki enam :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid mehed, kes täna kokku tulid ja viisakalt esinesid. Rüsü poseerimine on paremaks läinud ja ihu kuivemaks nagu kõigil laupäeval lavale minevatel nooortel atleetidel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalaga veits niru olukord :D pärast pildistmaist läksin trenni ja seal nagu hakkas välja tulema... enne eelmängu ei taha jalg end näidata :D:D:D

Samas täna oli kuidagi nii imelik olla ka... poosetamine läks nii kiirelt ja mõelda ei jõudnud üldse. Trennis hakkasin mõtlema, mida valesti tegin selle ajaga aga ei mäletanud poosetamistki enam :P

Kas sul on 1 jalg w? :D ,, jalaga '' :D jalgadega ** ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalaga veits niru olukord :D pärast pildistmaist läksin trenni ja seal nagu hakkas välja tulema... enne eelmängu ei taha jalg end näidata :D:D:D

Samas täna oli kuidagi nii imelik olla ka... poosetamine läks nii kiirelt ja mõelda ei jõudnud üldse. Trennis hakkasin mõtlema, mida valesti tegin selle ajaga aga ei mäletanud poosetamistki enam :P

No ürita nüüd igal õhtul enne EKVd tund aega poseerida. Viimane jalatrenn peaks ka olema nädala alguses, mitte vahetult enne võistlust, et jalga ikka võimalik poseerida oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kas Planet Sporti võistlejad saavad kuidagi sinuga autoga tulla? Oli nagu paari sõnaga mingit juttu sellest.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kas Planet Sporti võistlejad saavad kuidagi sinuga autoga tulla? Oli nagu paari sõnaga mingit juttu sellest.

Hetkel on mul sellest autoteemast kopp sajaga ees. Tulin just autoremondist ja ligi 200 eurot läks nagu mutiauku. Lisaks valasin mõnuga kütusepaaki ka rõõmsalt 60 eurot ning märkimisväärne osa minu palgast kadus nagu seda poleks olnudki. Viimase 3 päeva jooksul on mingi 4 inimest tundnud huvi, et kas tasuta Tallinnasse saab? Päris ausalt- hetkel ei ole mul vähimatki soovi heategevusega meelt lahutada. :rolleyes: Eks ma ise vaatan ka, kuidas pealinna saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me lähme ka, bagassis on ruumi ja seal on magamiskoht 2 eurot.

Tasuta Tallinnasse, Teil häbi pole küsida? Te pole vist automehed, bensiini hinda näete? :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me lähme ka, bagassis on ruumi ja seal on magamiskoht 2 eurot.

Tasuta Tallinnasse, Teil häbi pole küsida? Te pole vist automehed, bensiini hinda näete? :)

+1

Õige jutt, Tuleme oma brigaadiga Tartust - Aleksei aka Sergei, Tanel, mina ja Margit + autojuhi rollis olev Kätlin :o

Et oleks vägev võistlus! Kes seekord MR.PLANETSPORT on? :o:D :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+1

Õige jutt, Tuleme oma brigaadiga Tartust - Aleksei aka Sergei, Tanel, mina ja Margit + autojuhi rollis olev Kätlin :o

Et oleks vägev võistlus! Kes seekord MR.PLANETSPORT on? :o:D :D

Ergo Tüür ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×