Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kas täna on tund??

Täna ei ole, aga homme on kl 16:00 ja see tund on ainult võistlejatele! Teeme ühe ringi poseerimist ja vaatame üle vabakavad! NB! iga mehe vabakava katsetamiseid 100 korda vaatama ja filmima ei hakka! Iga mees esitab oma vabakava 2 korda ning kui läheb sassi, siis peab iseseisvalt veel harjutama. Järgmine tund juba kolmapäeval kl 16:00 ning neljapäeval proovime samuti kindlasti tunni teha! Põhimõtteliselt Sander ja Lauri Ö ei pea homme-ülehomme osa võtma kui ei ole aega, sest nendel on kõik väga hästi selge.

Tundides tahaksin kindlasti näha Rauli, Olegi, Kristot, Lauri S-i ja samuti hr Uppinit!!!

Võimalusel paneme neljapäeval meie meestele ühe kerge kihi grimmi peale ja siis laupäeval teine ja võib-olla ka kolmas kiht! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mul oleks väike küsimus Imre. Tahaksin täpsustada valgustuse kohta, kas on üldse mingisugune valgustus ka olemas? Küsin seda sellepärast, et saada aimu kui tume grimmikiht peale panna...

Tervitades,

Marko

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus läks kiiruga vale teema alla, siiski pidasin silmas LKV teemat, ehk pole hullu... ^_^

Ma pean nüüd vastama küsimusele, mille vastust ma ise ka ei tea. Lisavalgus on toetuse taga, toetus peaks lähima 24 tunni jooksul jõudma. Kui keegi on nõus toetust ootamata ise uue valgustuse kohale toimetama, siis tehke ennast kasvõi neegripoisiks. Eelarve on piiratud ja niisama lahmima ei hakka. Natuke veel kannatust. Viimase ööpäeva jooksul on minu postkaste pommitatud juba paljude kirjadega, et kust saab tasuta grimmi, kas lisavalgus ka juba paigas jne, jne. Teinekord on tahtmine kogu üritus erinevatele huvilistele samasuguse null-eelarvega üle anda ja ise rahulikult Emajõe äärde kalale minna. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd vaeva näinud vabakavaga ja noh loodetavasti saan oma soovitud tulemuse võistlusteks !

Täna esitad eeskujuliku vabakava! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kestis kool nii kaua, et jõudsin alles mõni minut peale nelja koju :/

Homse osas nii palju, et vist tänu koolile ei saa jälle tulla :/

Neljapäeval tulen kindlasti. Kas Imre täna või homme on Fitshopis ka? :)

Muudetud kasutaja RaulK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha, lugesin mingil imekombel valesti eile ja jäi meelde, et täna - teisipäeval toimub meil tund.

Aga kui kolmapäeval kell 4, siis on natuke paha lugu. Ei usu et tulla saan, kuna mul siis kool veel, eelmine nädal tulin koolist ära, et tundi jõuda :P

Postituste kellaajad on ka valed.

Sätetest saad õige ajavööndi panna. Läksime suveajale ju üle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust kõigile!

Homme on siis võistluste peaproov kl 16:00 Planet-Sport aeroobikasaalis. Palun kõigil kohal olla sellel ajal, kes laupäeval võistlevad! Praegu laen orkuti kinnisesse albumisse üles ka eilse ja tänase tunni pildimaterjali. Mõned on saanud natuke töötlemist ka! Järgmised pildid juba ilmselt laupäeval TÜ spordihoones! :)

post-50-0-13654800-1333567744.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Täna siis võistlused ja meie mehed peaksid hakkama lavale tulema orienteeruvalt kl 14:45 ajal! Kaalumine ja registreerimine kl 10:30-11:30! Ise olen seal varem platsis! Eilne tund oli väga võimas! Raul üllatas meeldivalt oma kavaga! Hea, et panime eile ka esimese grimmi peale! Panin samuti ka eilsed pildid orkutisse kinnisesse albumisse üles! Kõigile võistlejatele vesi naha alla! :)

post-50-0-59333400-1333777094.jpg

post-50-0-31589400-1333777098.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×