Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Uploadin siis mõned pildid Lauri tahtel !

Nautige x'd

33x9fmh.jpg

18d409.jpg

16gdfe1.jpg

1zey0d0.jpg

Vahvad poisid! Siit saavad libedad mehed endale head materjali magamistoa seinale välja printida! :rolleyes: Lauri on tegelikult võimsa arengu teinud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Panin eilsed pildid just orkutisse! Eriti teraselt vaadake Uppini ja Kristo võrdlust!

post-50-0-30200500-1331589149.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägagi viisakad pildid said ! : ) Olen endaga igati rahul ja noh eks lähitulevikus võib juba ka mingisugust jalamuutust tähele panna :P

Kui sul jalad ka sama kiiresti areneksid nagu ülakeha, siis võib öelda, et tegemist on fenomenaalse mehega! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii!

Ma vaaatn, et tartu mehed teevad korralikult ikka trenni ning harjutavad poseerimist, tublid mehed... ;) Selles suhtes, et tulge ikka lava peale ka nii Reval-Cupil kui ka Lõuna-Eestikatel... :D

Tervitades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heii!

Ma vaaatn, et tartu mehed teevad korralikult ikka trenni ning harjutavad poseerimist, tublid mehed... ;) Selles suhtes, et tulge ikka lava peale ka nii Reval-Cupil kui ka Lõuna-Eestikatel... :D

Tervitades!

Täname!

Küll tulevad kõik vägevad atleedid kohale! Töö selles suunas käib ööpäevaringselt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Panin eilsed pildid just orkutisse! Eriti teraselt vaadake Uppini ja Kristo võrdlust!

post-50-0-30200500-1331589149.jpg

Mis ma sellest võrdlusest ikka vaatan, Kristo selg on suurem :D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma sellest võrdlusest ikka vaatan, Kristo selg on suurem :D :D :D

Ega siis võrdluses ainult ühte lihasgruppi vaadata. Üldtervik on oluline! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii minu otsingud vabakava laulule jätkuvad ning ma leidsin midagi vägagi huvitavat ! Palun kuulake ning öelge mis arvate :

Hakkab tulema! Alates 1 minut ja 12 sekundit läks juba päris korralikuks! Selle loo võid julgelt vabakava taustamuusikaks võtta ja publik ning kohtunikud armastavad sind veel rohkem! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

^ Jah ma arvasin ise sama , et alates sealt hakkas juba päris korralikult looma ja no tundub üleüldiselt väga hea laul olevat . Ma arvan et ma siis jätan selle oma looks ja hakkan nüüd siis vabakava looma : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

^ Jah ma arvasin ise sama , et alates sealt hakkas juba päris korralikult looma ja no tundub üleüldiselt väga hea laul olevat . Ma arvan et ma siis jätan selle oma looks ja hakkan nüüd siis vabakava looma : )

Vabakavas võiks olla vähemalt 5 kohustuslikku poosi, erootilised liigutused ei ole soovitatavad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna üritan võimalusel olla jõusaalis kl 16:00 ajal meie grupi vägilaste tegemisi jälgimas ning samuti pärast bodypumpi kl 18:30 ajal korraks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile, 14.märtsi õhtul oli Planet-Sport klubis päris suur grupp meie noori atleete koos. Panen siia üles siis ka mõned pildid eilsest trennist ja muud materjali ka ;)

post-50-0-91195900-1331797113.jpg post-50-0-25044800-1331797116.jpg

post-50-0-32712100-1331797150.jpg post-50-0-18220200-1331797253.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×