Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tähelepanu! Panen siia ka üles pühapäevase informatsiooni:

Pühapäeval, kl 14:30 teeme meeste bodypumpi! Lisaks meie Planet-Sport noortegrupile on oodatud ka kõik teised meesterahvad, kes soovivad bodypumpis kätt proovida. Seda teadet seekord suurelt välja ei reklaami- kes soovivad sellest tunnist osa võtta, siis andke endast siin teemas märku. Kes tahaksid sellest tunnist osa võtta, siis andke nendest siin teada! Tunni viin läbi mina ja kogu üritus on kõigile tasuta!

Kaasa trenniriides ja joogipudel!

Kohtumiseni pühapäeval kl 14:30 Planet-Sport väikeses aeroobikasaalis!

Meie grupil kohe pärast bodypumpi poseerimine ja pildistamine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

steven lemmik paneb kh ennast kirja homsesse bodypumpi, muidu lähen laisaks ära.

Lemmikvorst juustuga :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kes täna bodypumpi tulevad, siis püütke umbes 14:20 kohal olla, et rahvas jälle hiljaks ei jää. Meil on ju vaja enne tundi kokku panna pingid ja kangid-kettad.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ma mõtlesin siis hetkel kasutada seda laulu vabakavaks , esimest minutit sellest vms :

http://www.youtube.com/watch?v=3GVcWFDeVZE&ob=av3e

Selline muusika nagu 1985 aastal Tartu 1. Keskkooli(praegune HTG) hambaarsti kabinetis kostvad hääled vanakooli puuriga lapsukeste katkiseid hambaid nüsides. Selles suhtes, et kui tunned, et see lugu sulle sobib, siis anna minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline muusika nagu 1985 aastal Tartu 1. Keskkooli(praegune HTG) hambaarsti kabinetis kostvad hääled vanakooli puuriga lapsukeste katkiseid hambaid nüsides. Selles suhtes, et kui tunned, et see lugu sulle sobib, siis anna minna!

Vanem generatsioon ei saagi heast muusikast aru. :D

Täna peale poseerimist 40min stepperil. 585kcal kadus nagu tina tuhka! 16.5km

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline muusika nagu 1985 aastal Tartu 1. Keskkooli(praegune HTG) hambaarsti kabinetis kostvad hääled vanakooli puuriga lapsukeste katkiseid hambaid nüsides. Selles suhtes, et kui tunned, et see lugu sulle sobib, siis anna minna!

väga ulmeline võrdlus!! :D

sellise asja peale ikka annab tulla! ainult Imre suudab :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sellise vaibakloppimise järgi on ka võimalik tõmmelda? :rolleyes:

Vanematele kohtunikele oleks selline tümakas ilmselt täielik piin! Sellise tampimise järgi suudavad ilmselt ainult väga heas vormis kogenud sportlased midagi võimsamat ja loogilist ette näidata. Mina isiklikult ei valiks sellist lugu mitte iial!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga ulmeline võrdlus!! :D

sellise asja peale ikka annab tulla! ainult Imre suudab :D :D

See oli näide elust enesest! Käisin siis teises klassis Tartu 1. keskkoolis, aga mida teie sellel ajal tegite? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel laen pildid üles! Kõige rohkem üllatas eile Kristo! Ilmselt mees käib isand Sandri pudrupotist omale suutäisi noolimas :rolleyes:

post-50-0-60051700-1330970850.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väiksed võrdlused.

dPwU-cOyDx6Bg6bnDXh_lgTkWw7YacPfkz6dhFXagju6akNrD-arHR7xP2uZypEAm1T1UPVxBzbXmB40tlTZ6GUYObtPU-06.jpg

2GJBpGZllNXMjiR9JCJ5WHDOe2qH16UbpdrN4laz7up1Hl2iMIl4xJglvJwsoLgAm1T1UDWDbHMhWDnTc8v5PvrhmKiO0Nvo.jpg

Sander on siis selline mees, kes võiks kindlasti sellel kevadel võistelda, aga mees on ebakindel nagu neitsi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja Imre, pane mind võistlustel -85kg kategooriasse. Alla ma ei hakka võtma ja mul võib probleeme tulla -85s püsimisega :D

Muudetud kasutaja SanderG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristol tõesti ülakeha päris hästi arenenud! Jalad see-eest, poleks justkui trenni näinudki :D

Aga küll need ka kasvavad! pead jalatrenni hakkama tõsisemalt võtma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andke mulle 2 kuud ja kyll ma teid veel yllatan oma koibadega ! jalatrenn k2ib aktiivselt ning hetkel saab jalg yldse k6ige rohkem trenni .

Muudetud kasutaja KristoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma üritan kolmapäeval, hiljemalt neljapäeval trenni tulla, tundub et haigus taandub :D

Kuivad haigusega kokku nagu rosin, Kristo läheb selle ajaga nii härjaks, et ajab su minema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuivad haigusega kokku nagu rosin, Kristo läheb selle ajaga nii härjaks, et ajab su minema :rolleyes:

Ega ma söömist pole ära unustanud, täna kaalusin hommikul 100,6kg kui õigesti mäletan :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×