Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Külmeta vähem:DD Mul oli siin vahepeal samamoodi , 4-5 kuud järjest iga 2 -3 nädala prst jäni haigeks:D Nüüd ma ei tea kas sellest ,et trenni sai palju tehtud või on muud tegurid..

Nüüd pole pikemat aega haige olnud (*sülitab 3 korda üle õla*) 2010 aasta olin 2-3 korda haige :) .

Mul on alati müts peas, sall kaelas ja kindad käes ;), pigem immuunsüsteemiga midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on alati müts peas, sall kaelas ja kindad käes ;), pigem immuunsüsteemiga midagi :D

Lihtsalt liiga valge mees! Päike läheb mööda ja ei soojenda kui on liiga hele :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kevad tuleb, siis oled tervem, usumind:D okei garanteerida ei saa.. Mul vast oligi nii tihehaigusperiood sp, et üsna külm oli ja immuunsus ei suutnud seekord vastu hakata, i think:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kevad tuleb, siis oled tervem, usumind:D okei garanteerida ei saa.. Mul vast oligi nii tihehaigusperiood sp, et üsna külm oli ja immuunsus ei suutnud seekord vastu hakata, i think:D

Oi sa oled julm- annad haigele inimesele tühja lootust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgadele rohkem valu !!!

Jalgu treenin ma koguaeg , jõu parameetrid kasvavad koguaeg . Kykk 35kg ja hetkel suudan ma 5x5 teha 80kg'ga . Eelmine nädal võtsin käsile ka küki programmi , kus ma teen kükke ennem igat trenni erinevate seeriatega , Kavatsen seda teha kuu aega ning eks näis mis saab !

Treening on kokku kestnud 5 kuud nüüd.

Muudetud kasutaja KristoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jäi arusaamatuks... ( . Kykk 35kg ja hetkel suudan ma 5x5 teha 80kg'ga ???????? kykki tegid kunagi 35 ja nüüd 5x5 80kg kükki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

^ Tahtsin kirjutada et 5 kuud tagasi ma treenisin 35 kiloga kükki ja nüüd 80 kiloga = D

Areng on sul üllatavalt hea isegi ;). Kuidas rasvaga lood ?

Lähed võistlema ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ma ei jõua võistlema see aprill , kuna mul on hetkel ürpiski rasked ajad ning lihtsalt ei jõua mentaalselt ega füüsiliselt .

Tore on kulturist kristost üle pika aja kuulda! Selle võistlemisega on nii, et küll jõuad veel tulevikus lavale kui samasuguse pühendumusega jätkad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikka juttu ei tee. Lisan kõigest mõned vormi pildid :D . Õhtul trenni ning plaanis õlg ja triitseps.

2012-03-01_13_opt.jpg

2012-03-01_13_opt__5_.jpg

2012-03-01_13_opt__4_.jpg

2012-03-01_13_opt__3_.jpg

2012-03-01_13_opt__2_.jpg

2012-03-01_13_opt__1_.jpg

Pikka juttu ei tee. Vorm on päris hea ning tuba on lõpuks koristatud. Ainult süntesaator ja redel oleks ka veel vaja kuhugi eest ära tõsta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2012-03-01_13.11.01.jpg

Tagasiside oodatud !

Tagasiside tuleb: Vorm on läinud paremaks. Kehakaal on küll suuremaks läinud, aga vorm on jäänud reljeefseks! Küll jõuavad jalad ka aja jooksul ülejäänud ihule järgi! Tubli töö igal juhul! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks küsimus Imrele , et kas pühapäevasest bodypumpist võivad naised ka osa võtta ? = D

Ei, kindlasti mitte! Selles asja mõte ongi, et tuleb ainult meestekas. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere :P.

Mu esimene targem jutuajamine siin siis :)

Tekkis selline väike idee kirjutada oma tänasest imelikust trennist :D

Soenduseks on 10min ratast ja 10 min stepperit.

Ja nüüd trenni juurde trenni oli lükike kuid SUPER, Kükk 50kg x12, 2. seeria oli 70kg x10, 3. seeria oli 80kg x8,

4. seera 80kg x 8, 5. seeria 70kg x 8

2. harjutuseks oli mul jõutõmme 1. seeria 50kg x12, 2. seeria 70kg x12, 3. seeria 80kg x10, 4. seeria 90kg x6, 5. seeria 95kg x6, 6. seeria 97.5kg x 6

3. harjutus oli sääre-sirjutaja

Loodan et saate midagi aru :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere :P.

Mu esimene targem jutuajamine siin siis :)

Tekkis selline väike idee kirjutada oma tänasest imelikust trennist :D

Soenduseks on 10min ratast ja 10 min stepperit.

Ja nüüd trenni juurde trenni oli lükike kuid SUPER, Kükk 50kg x12, 2. seeria oli 70kg x10, 3. seeria oli 80kg x8,

4. seera 80kg x 8, 5. seeria 70kg x 8

2. harjutuseks oli mul jõutõmme 1. seeria 50kg x12, 2. seeria 70kg x12, 3. seeria 80kg x10, 4. seeria 90kg x6, 5. seeria 95kg x6, 6. seeria 97.5kg x 6

3. harjutus oli sääre-sirjutaja

Loodan et saate midagi aru :)

Igasugune vaheldus on alati teretulnud! Jätka samas vaimus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×