Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ma ka kergelt teen, kehakaal hakkab taastuma ja raskused tasapisi tõusma tagasi selle suunas, mis oli jaanuari alguses.. Praegu katsetan uut lähenemisviisi, sest muidu õlg hakkab jälle segama. Kui jõuan ,siis järgmine nädal tulen ka pildistama ! Seenädal on kiire & teised plaanid.

Pildistama võid alati tulla! Loodan, et õlg taastub kiiresti! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Panen siia ka üles pühapäevase informatsiooni:

Pühapäeval, kl 14:30 teeme meeste bodypumpi! Lisaks meie Planet-Sport noortegrupile on oodatud ka kõik teised meesterahvad, kes soovivad bodypumpis kätt proovida. Seda teadet seekord suurelt välja ei reklaami- kes soovivad sellest tunnist osa võtta, siis andke endast siin teemas märku. Kes tahaksid sellest tunnist osa võtta, siis andke nendest siin teada! Tunni viin läbi mina ja kogu üritus on kõigile tasuta!

Kaasa trenniriides ja joogipudel!

Kohtumiseni pühapäeval kl 14:30 Planet-Sport väikeses aeroobikasaalis!

Meie grupil kohe pärast bodypumpi poseerimine ja pildistamine!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu! Panen siia ka üles pühapäevase informatsiooni:

Pühapäeval, kl 14:30 teeme meeste bodypumpi! Lisaks meie Planet-Sport noortegrupile on oodatud ka kõik teised meesterahvad, kes soovivad bodypumpis kätt proovida. Seda teadet seekord suurelt välja ei reklaami- kes soovivad sellest tunnist osa võtta, siis andke endast siin teemas märku. Kes tahaksid sellest tunnist osa võtta, siis andke nendest siin teada! Tunni viin läbi mina ja kogu üritus on kõigile tasuta!

Kaasa trenniriides ja joogipudel!

Kohtumiseni pühapäeval kl 14:30 Planet-Sport väikeses aeroobikasaalis!

Meie grupil kohe pärast bodypumpi poseerimine ja pildistamine!

Kui tervis lubab siis tulen, sain endale kõhuviiruse kuskilt :blink::unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tervis lubab siis tulen, sain endale kõhuviiruse kuskilt :blink::unsure:

Ära meie spordisaali täis purista! Pampersid alla! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, jälle haige, loodan, et esmaspäevaks terve. Ma ei tea mis värk on, immuunsüsteem nõrk vist :(...

Positiivne on see, et jälle ma võitsin siin fitnessis 10eur, seekord fitness.rate mänguga :D

1912-so-much-win.jpg

Muudetud kasutaja vAleksei poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teil viga on, kogu aeg keegi haige :D

Täna võtsin vaba päeva endale ja homme täie rauaga edasi :)

SÖÖGE GLUTAMIINI! :D

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hahaahah:D, üksinda on suht tore olla.. ise sain käidud eile kl 11 trennis ära : )

Pole hullu! Ega ma niisama ei passinud- ikka trenni tegin! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma ei saa, närvi ajab, kaks nädalat olin terve ja juba jälle haige ja päris korralikult ka... Kurk ja nina nagu ikka, köha ja nohu, antibiootikume ka ei taha võtta, kui peaks perearsti juurde minema. Mandlid on mul ammu välja lõigatud, adenoidid ka, ikkagi jään suht tihti haigeks, 2011/2012 eriti, enne jäin isegi harvemini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma ei saa, närvi ajab, kaks nädalat olin terve ja juba jälle haige ja päris korralikult ka... Kurk ja nina nagu ikka, köha ja nohu, antibiootikume ka ei taha võtta, kui peaks perearsti juurde minema. Mandlid on mul ammu välja lõigatud, adenoidid ka, ikkagi jään suht tihti haigeks, 2011/2012 eriti, enne jäin isegi harvemini :D

Sa oled lihtsalt haige inimene :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma ei saa, närvi ajab, kaks nädalat olin terve ja juba jälle haige ja päris korralikult ka... Kurk ja nina nagu ikka, köha ja nohu, antibiootikume ka ei taha võtta, kui peaks perearsti juurde minema. Mandlid on mul ammu välja lõigatud, adenoidid ka, ikkagi jään suht tihti haigeks, 2011/2012 eriti, enne jäin isegi harvemini :D

Askorbiinhapet tuleb grammide viisi sisse ajama hakata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Askorbiinhapet tuleb grammide viisi sisse ajama hakata :)

No seda läheb mul ikka omajagu päevas, kuskil no 10-15tk päevas ikka, igaüks 50mg, väga hulluks ka ei tasu minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aleksei, tead et kelllel veab õnnemängus sellel ei vea armastuses :D PS: FOREVER ALONE :D

Peaks vist proovima lotopileteid osta, äkki võidab suurema summa, siis veaks igatepidi If%20you%20know%20what%20I%20mean..png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No seda läheb mul ikka omajagu päevas, kuskil no 10-15tk päevas ikka, igaüks 50mg, väga hulluks ka ei tasu minna :D

Äkki tuleb odavam ~500mg'sed osta ja nendega lammutada? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma ei saa, närvi ajab, kaks nädalat olin terve ja juba jälle haige ja päris korralikult ka... Kurk ja nina nagu ikka, köha ja nohu, antibiootikume ka ei taha võtta, kui peaks perearsti juurde minema. Mandlid on mul ammu välja lõigatud, adenoidid ka, ikkagi jään suht tihti haigeks, 2011/2012 eriti, enne jäin isegi harvemini :D

Külmeta vähem:DD Mul oli siin vahepeal samamoodi , 4-5 kuud järjest iga 2 -3 nädala prst jäni haigeks:D Nüüd ma ei tea kas sellest ,et trenni sai palju tehtud või on muud tegurid..

Nüüd pole pikemat aega haige olnud (*sülitab 3 korda üle õla*) 2010 aasta olin 2-3 korda haige :) .

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai korralik trenn tehtud koos lauriga. Kavas oli rind ja biitseps. Peamiselt keskendusin tehnikale. Vahelduseks jällegi hea ning tundus, et trenn ise oli efektiivsem. Täna oli peeglis üllatavalt hea pilt. Asi oli kas pumbatuses või sellest, et sõin täna väheke rohkem süskareid kui muidu. Tunne oli super ja pilt veel parem :D . Ja mis peamine, kaal näitas täna 83.0kg Sellist numbrit pole mina varem kaalumisel näinud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai korralik trenn tehtud koos lauriga. Kavas oli rind ja biitseps. Peamiselt keskendusin tehnikale. Vahelduseks jällegi hea ning tundus, et trenn ise oli efektiivsem. Täna oli peeglis üllatavalt hea pilt. Asi oli kas pumbatuses või sellest, et sõin täna väheke rohkem süskareid kui muidu. Tunne oli super ja pilt veel parem :D . Ja mis peamine, kaal näitas täna 83.0kg Sellist numbrit pole mina varem kaalumisel näinud :P

Siis on ju eesmärgini veel kõigest 17 kg jäänud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna näitas kaal rekordilised 88.0kg. Vorm ei ole üldse nii halb, kui selle 88kg arvata võiks.

Igastahes hakkas täna vaikselt dieet pihta :). Suveks oleks vormi vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna näitas kaal rekordilised 88.0kg. Vorm ei ole üldse nii halb, kui selle 88kg arvata võiks.

Igastahes hakkas täna vaikselt dieet pihta :). Suveks oleks vormi vaja.

Tubli! Mees peab ilus olema! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×