Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tähelepanu!

Just praegu tõmban üles tänaseid poseerimise pilte ja muud eksklusiivset materjali! Orkutis sellele albumile juurdepääs ainult asjaosalistel.

post-50-0-22545300-1330294230.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Just praegu tõmban üles tänaseid poseerimise pilte ja muud eksklusiivset materjali! Orkutis sellele albumile juurdepääs ainult asjaosalistel.

post-50-0-22545300-1330294230.jpg

Alekseil tuleb A-korv ära w?:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt sinna nyyd iga trenniiga r2medalt neid cm tuleb, aga p6him6tteliselt treenin natuke teisiti kui varem. Nyyd panen rohkem r6hku tehnikale. Samas teen ka iga kord j6ut6mmet - 1n2dalal raske j6ut6mme jalad kitsalt ja ilma v66ta! !! Teisel korral rack pulls ehk puuris pulkadetlt t6mmr. Venitavates harjutustes keskendun rohkem tehnikale ja baasharjutustes raskustele. Kindlalt on paigad ka toitumine, mis nii m6nelgi meie grupi vennal on puudulik.

Ja tehke kykki! See paneb kasvama :-) paljud j2tavad selle unarusse ja imestavad miks nad ei kasva :-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terve eelmise aasta keskendusin p6hiliselt j6u arendamisele ning raskused on t6epoolest mehiselt t6usnud. Pms ongi ju, et kui treenid j6udu siis tuleb ka rohkem j6udu. Mida suuremad raskused seda rohkem lihast :-) . Nyyd olengi rohkem keskendunud paremale tehnikale ja raskused pole igal pool enam nii suured va. Baasharjutused.

Seljale teen umb 5-6 harjutust ja umbes 15-18 seeriat.

Toitumisest niipalju, et n2dalas l2heb 2.5-3 kg kanafileed ja iga p2ev 10 muna!

Valku tuleb ikka kuskil pea 3g keha kg kohta o_O. R2mpsu ei puutu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ka viimasel ajal vaadanud rohkem oma harjutuste korrekset tehnikat. Kui täna saab siis teen ka vormipildid ära ning postitan ka midagi üles .

Huviga ootame Kristo viimaseid pilte ning kindlasti taustaks jälle onu Sanderi süntesaator sellest ajast kui ta tahtis saada suureks DJ Sandaal-Ambaaliks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terve eelmise aasta keskendusin p6hiliselt j6u arendamisele ning raskused on t6epoolest mehiselt t6usnud. Pms ongi ju, et kui treenid j6udu siis tuleb ka rohkem j6udu. Mida suuremad raskused seda rohkem lihast :-) . Nyyd olengi rohkem keskendunud paremale tehnikale ja raskused pole igal pool enam nii suured va. Baasharjutused.

Seljale teen umb 5-6 harjutust ja umbes 15-18 seeriat.

Toitumisest niipalju, et n2dalas l2heb 2.5-3 kg kanafileed ja iga p2ev 10 muna!

Valku tuleb ikka kuskil pea 3g keha kg kohta o_O. R2mpsu ei puutu

Ja ära unusta kolmapäevahommikust varajast bodypumpi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Olge head poisid, kes kevadel võistlevad, siis pange ennast Lõuna-Eesti Lahtistele Karikavõistlustele kirja:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin siis arsti juures kaalumas ning kaal näitas tühja kõhuga 70kg !! Oma esimene seatud eesmärk sai siis sellega täidetud ja ma olen tulemusega igati rahul . Nüüd saab siis täis 5 kuud treeningute algusest .

Loodetavasti saan täna ka pildid tehtud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin siis arsti juures kaalumas ning kaal näitas tühja kõhuga 70kg !! Oma esimene seatud eesmärk sai siis sellega täidetud ja ma olen tulemusega igati rahul . Nüüd saab siis täis 5 kuud treeningute algusest .

Loodetavasti saan täna ka pildid tehtud !

Iga kuuga 1 kg juurde ning 5 aasta pärast koll valmis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hommikune kaal näitas 79,4 ja õhtul enne trenni oli 80,1. Huvitav on see, et jõunäitajad on korralikult tõusnud, seljale 50 kg hantliga polnud mingi mure tõmbeid neljanda harjutusena teha ning teiste harjutustega on tõusnud jõunäitajad kusagil +10 kg va raskemad harjutused nagu hantlitega lendamine jne.... kõik ilmselt tänu neile vitamiinidele mis ma ivolt ostsin :D

samuti muutsin pisut toitumist, katsetan 2 nädalat nüüd atkinsi dieeti ja vaatan mis välja tuleb.

homme hommikul kell 7 olen saalis olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hommikune kaal näitas 79,4 ja õhtul enne trenni oli 80,1. Huvitav on see, et jõunäitajad on korralikult tõusnud, seljale 50 kg hantliga polnud mingi mure tõmbeid neljanda harjutusena teha ning teiste harjutustega on tõusnud jõunäitajad kusagil +10 kg va raskemad harjutused nagu hantlitega lendamine jne.... kõik ilmselt tänu neile vitamiinidele mis ma ivolt ostsin :D

samuti muutsin pisut toitumist, katsetan 2 nädalat nüüd atkinsi dieeti ja vaatan mis välja tuleb.

homme hommikul kell 7 olen saalis olemas.

Sa siis ju päris sale poiss juba :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õhtul oli siis triitsepsi trenn, alguses tegin 4 seeriat kükki ka ja treenisin muid lihaseid ka, ntks lõpus kõht ja alaselg ;)

Kaal 66.6 :D

Muudetud kasutaja RaulK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õhtul oli siis triitsepsi trenn, alguses tegin 4 seeriat kükki ka ja treenisin muid lihaseid ka, ntks lõpus kõht ja alaselg ;)

Kaal 66.6 :D

Tubli oled! Kas jõudu on ka hakanud tulema? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka kergelt teen, kehakaal hakkab taastuma ja raskused tasapisi tõusma tagasi selle suunas, mis oli jaanuari alguses.. Praegu katsetan uut lähenemisviisi, sest muidu õlg hakkab jälle segama. Kui jõuan ,siis järgmine nädal tulen ka pildistama ! Seenädal on kiire & teised plaanid.

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×