Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Korralik kätetrenn oli täna :) Ei ole mingit vaikust. :D

Väga hea! Pühapäeval kl 15:00 jälle poseerimine ja pildistamine! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pidin kh täna kätt tegema aga ei ole sinnani veel jõudnud vb juan veel õhtul MF-i :P

Jõudsin ikkagi kella 5 MF-i, ja tegin korraliku käe trenni :P:P:P, pähkel punnis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks hakkab mu õlavigastus järele andma ! Täna sai siis korralikult üle pika aega rinda treenitud . Olen oma seljakavaga lõpetanud ning hetkel teen ma ennem igat trenni kükki erinevate seeriatega . Proovin seda natukene ning vaatan kuhu jõuan ! Varsti näeb mind jälle planet spordis ! Niikauaks olge tublid ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks hakkab mu õlavigastus järele andma ! Täna sai siis korralikult üle pika aega rinda treenitud . Olen oma seljakavaga lõpetanud ning hetkel teen ma ennem igat trenni kükki erinevate seeriatega . Proovin seda natukene ning vaatan kuhu jõuan ! Varsti näeb mind jälle planet spordis ! Niikauaks olge tublid ;)

Tubli poiss! Eks anna vahepeal teada, kuidas kükiprogramm sujub ja kas on ka arengut märgata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna hetkel kooli esmaspäeviti pole olen nv viljandis ja saabun tartu esmaspäeba lõunast, trenn käib sama moodi ikka edasi ja kaal langeb, plaan tallinnas juba lavale astuda kuid see veel küsi märgi all, paar nädalat veel aega .

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna hetkel kooli esmaspäeviti pole olen nv viljandis ja saabun tartu esmaspäeba lõunast, trenn käib sama moodi ikka edasi ja kaal langeb, plaan tallinnas juba lavale astuda kuid see veel küsi märgi all, paar nädalat veel aega .

Palju sul see kehakaal juba on? Kui tunned, et oled valmis, siis võid küll Tallinnas selle aasta esimese võistluse maha pidada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkiri on aegunud Imre ;)!

Peab midagi välja mõtlema. :rolleyes: Muide, ma ise täna jõusaalis alates 14:00 rassimas kuni kella 15:00-ni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal peab sööma ka ikka! mitte ainult rassima saalis nagu Imre :lol:

Täna hommikul ootas mind perenaise poolt tehtud üllatus: kaerahelbepannkoogid valgupulbriga :rolleyes:

2012-02-26_08.30.04.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal peab sööma ka ikka! mitte ainult rassima saalis nagu Imre :lol:

Täna hommikul ootas mind perenaise poolt tehtud üllatus: kaerahelbepannkoogid valgupulbriga :rolleyes:

2012-02-26_08.30.04.jpg

Notbad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal peab sööma ka ikka! mitte ainult rassima saalis nagu Imre :lol:

Täna hommikul ootas mind perenaise poolt tehtud üllatus: kaerahelbepannkoogid valgupulbriga :rolleyes:

2012-02-26_08.30.04.jpg

Perenaine ikka hoolitseb sinu eest ja tahab, et sa suveks vormi saaksid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis jälle korralikum tund, millest võttis osa 8 meest. Poseerimisega on kõvasti edasi arenetud, aga Tanel ei ole siiani veel trapetsit õppinud näitama. Nendel meestel, kes tahavad sellel kevadel võistelda, palun tulla järgmisel pühapäeval kindlasti tundi ja kaasa võtta ka üks enda poolt valitud muusikapala, mille järgi saab vabakava teha.Tänased pildid loodan üles panna hiljemalt esmaspäeva õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis oleks olla, võtan kaamera Tartusse võistlustele kaasa!

See oli meil üldse teine üritus, kus harjutasime ülakehaga ühelt poosilt teisele üleminekut pärast kohustuslikke poose. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×