Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ma üritan ka juba pühapäevast alates trennis käima hakata, eelmisest pühapäevast saati pole käinud ehk siis päris nädal ei saa täis :D, aga ei suuda enam niisama passida :D

Pühapäeval oled platsis ja poseerimisel üllatad kõiki! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on mul tervisega probleeme ja ei oska lubada kuna võib mind saalis paugutamas näha. Võibolla käin vahepeal kergemate raskustega tegemas, et natukene vormi hoida.

Kui tunned, et vajad puhkust, siis võta hoog maha ning pärast paugutad nagu vana mees! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis nägin keskpäeval Planet-Sport jõusaalis paugutamas härrasid Paul-Eerikut ja Tanelit. Eile õhtul ainult Stevenit. Kas meie mehed on võtnud puhkuse või käivad lihtsalt teistel aegadel? Loodan teid kõiki pühapäeval kl 15:00 tunnis näha! :)

MIS KELL HOMME TUND TOIMUB? : ) ( :

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt jõuan ise ka homme ilusti tundi. Eile sai siis korralikult käsi treenitud. Trenni lõpus tegin huvi pärast lihtsalt 7.5kg-ste hantlitega seistes küünarvarte kõverdamisi. Kummagi käega 40 kordust ja täna on biitseps valus! Kindlasti soovitan vahelduse mõttes :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii! Kl 15:00 on täna pildistamine ja poseerimine. Ise olen hetkel Fitshopis ja kohe lähen ka jõusaali. Hr Laurit nägin vilksamisi ja see mees on juba jõusaalis. Usun, et teised ka kohe ühinevad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis järjekordne poseerimistund. Kohal olid staaratleedid Lauri, Aleksei, Paul-Eerik, Tanel ja samuti üks noor 15-aastane jõusaalisõber. Pildid loodan homme ära teha ja orkutisse üles panna. Täna rääkisime ka kolmapäevasest jõusaalitunnist kus ma olen siis jälginud meeste treeninguid ja teinud pilte erinevatest harjutustest. Viimased nädalad oleme selle teinud alles 18:30, aga äkki teek seekord 16:00? Olge head, andke teada oma mõtetest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd isegi pääsenud korraks arvuti lähedale. See nädalavahetus on jube kiire olnud. Eile olid siis Eesti juunioride meistrivõistlused tõstmises.

Enne võistlust olin mõned päevad haiged ning see andis väikse tagasilöögid kaalus. Täpsemalt olin kaotanud 2kg kehakaalu, mis andis loomulikult tunda jõu poole pealt. Sai tehtud 95+110=205kg. Ehk siis rebimine 95kg ja tõukamine 110kg. Viimati võistlesin 2 aastat tagasi märtsi kuus, kus tulemus tuli 88+98=186kg. Üldiselt olen ise rahul, kuna olin veel enne võistlusi haige. Ise lootsin muidugi teha 215kg kogusummaks. Ise olen rahul selle tulemusega, sest tegin ainult mõned trennid enne võistlusele minekut. Kang tundus isegi sel päeval kerge olevat :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd isegi pääsenud korraks arvuti lähedale. See nädalavahetus on jube kiire olnud. Eile olid siis Eesti juunioride meistrivõistlused tõstmises.

Enne võistlust olin mõned päevad haiged ning see andis väikse tagasilöögid kaalus. Täpsemalt olin kaotanud 2kg kehakaalu, mis andis loomulikult tunda jõu poole pealt. Sai tehtud 95+110=205kg. Ehk siis rebimine 95kg ja tõukamine 110kg. Viimati võistlesin 2 aastat tagasi märtsi kuus, kus tulemus tuli 88+98=186kg. Üldiselt olen ise rahul, kuna olin veel enne võistlusi haige. Ise lootsin muidugi teha 215kg kogusummaks. Ise olen rahul selle tulemusega, sest tegin ainult mõned trennid enne võistlusele minekut. Kang tundus isegi sel päeval kerge olevat :D .

Tubli töö! Mitte kang ei tundunud kergem olevat, vaid mees on tugevamaks läinud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema kuidagi vaikseks jäänud. Tänane jalatrenn läks vägagi korda. Kahjuks tuleb mingisugune piir ette kükis, lihtsalt ei tule rohkem, ei tea milles viga, ehk lihtsalt nõrk :P.

Tänased kükid olid järgmised: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 2x 140kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna eilseid pilte võib näha ? :)

Jube lihtne on küsida, et kuna saab, aga jube keeruline on neid poolteist tundi töödelda ja möllata jube aeglase arvutiga. Lõpuks sain need valmis ja hetkel laen üles.

post-50-0-85319600-1329760354.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema kuidagi vaikseks jäänud. Tänane jalatrenn läks vägagi korda. Kahjuks tuleb mingisugune piir ette kükis, lihtsalt ei tule rohkem, ei tea milles viga, ehk lihtsalt nõrk :P.

Tänased kükid olid järgmised: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 2x 140kg

Jah, kõik on kuhugi ära kadunud. Hr Raud ei vasta teemadele enam isegi mitte "jah" ning Kristo ei ole ka oma varjupaiga pilte süntesaatori ja redeliga avalikustanud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kõik on kuhugi ära kadunud. Hr Raud ei vasta teemadele enam isegi mitte "jah" ning Kristo ei ole ka oma varjupaiga pilte süntesaatori ja redeliga avalikustanud. :rolleyes:

Ja isegi vana pealkiri meie teemas :(.

Aga teemasse, siis täna oli korralik õlatrenn ;). Õlad hakkavad vägisi kasvama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×