Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ma ei võta mingeid tablette ja ma ei mäleta, kuna ma viimati haige olin :rolleyes: :rolleyes:

Kui ükskord jääd haigeks, siis korralikult! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ükskord jääd haigeks, siis korralikult! :P

Vähemalt harva :D, aga glutamiini võtan küll jep.

Omapärase paralleeli saab ju tuua vanemate meeste urineerimisega:

Pigem käid õhtu jooksul ühe korra ja korralikult, kui iga 5 minuti järel käid sortsutamas. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt harva :D, aga glutamiini võtan küll jep.

Omapärase paralleeli saab ju tuua vanemate meeste urineerimisega:

Pigem käid õhtu jooksul ühe korra ja korralikult, kui iga 5 minuti järel käid sortsutamas. :)

See põievärk on väga individuaalne. Kui tervis korras ei ole, siis käid iga 30 mituti järel. Kui ma ajateenistuses päevnik olin, siis ikka nägin öösiti koridoris ühtesid ja samasid mehemürakaid, kes pidid igal öösel 6-7 korda käima. Suht kohutav! Muide, piltide ülespanek lükkub natuke edasi, kuna tulin Eedenisse Ivot asendama kuni kl 20:00-ni. Siis hilisõhtul on aega edasi toimetada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Hetkel laen orkutisse eilsed pildid üles! Umbes 10 minuti pärast saavad asjaosalised neid vaadata! :)

post-50-0-47983200-1329165039.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi väljatoomist väärib kindlasti ka Mario vorm. Mehel on kõvasti annet selle alaga tõsiselt tegelemiseks.

post-50-0-08227600-1329166271.jpg Paul-Eerik ja Mario :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paul on hulluks juurikaks ikka muteerunud ja Mariol tõesti väga head eeldused selle ala jaoks!

Need mehed on hetkel meie grupis tugevamad tegijad, aga teised poisid on ka hirmsa hooga edasi arenenud ning see on ainult aja küsimus, millal need juurikad kinni püütakse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et kolmapäeval kl 18:30 olen jõusaalis ja kontrollin meie meeste treeninguid ning teen pilte ka! Selles suhtes, et kammige juuksed ilusti ära ja kõik kohale! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolt ka head sõbrapäeva kõigile! :)

Lisaks veel, et eile käisin üle nädala aja trennis. Oli seljatrenn, jõudu on ikka veidi vähemaks jäänud, kuid pole hullu, küll selle tagasi saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head sõbrapäeva ja korralikke trenne. :)

Ise olen kodus haige koos korraliku palavikuga <_<

Kiiret paranemist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolt ka head sõbrapäeva kõigile! :)

Lisaks veel, et eile käisin üle nädala aja trennis. Oli seljatrenn, jõudu on ikka veidi vähemaks jäänud, kuid pole hullu, küll selle tagasi saan.

Julge pealehakkamine on pool võitu! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen õhtul olemas,

peale haigust on ikka suht nõme trenni teha, jõud kadunud ja suurt motivatsiooni pole -.-

Ai, ei joppand sul vist, ma ikka jätkan samade raskustega, mis pooleli jäi, ühe nädalaga ei juhtu küll midagi praegu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×