Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Ise siis käisin kah saalis . Treenisin rinda ja biitsepsit. Kahjuks ei saanud postiivselt hantlitega lennata , sest vasak õlg teeb miskipärast valu : o .. = (

Aga iga nädalaga ikka raskused üha suurenevad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise siis käisin kah saalis . Treenisin rinda ja biitsepsit. Kahjuks ei saanud postiivselt hantlitega lennata , sest vasak õlg teeb miskipärast valu : o .. = (

Aga iga nädalaga ikka raskused üha suurenevad !

Ma ju räägin, et kui õla süvalihaseid ei tee, siis varsti rebestad üldse ära, kui raskus koguaeg kasvab ;):rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süvalihaste tegemise all mõtled lihtsalt mingi tavaharjutusi ? (ilmaraskusteta)

Kerge raskusega, kerge hantel või plokil ilma raskuseta nt, võid youtube'sse kirjutada midagi nt. shoulder core muscles või rotator cuff exercises. Mina teen tavaliselt enne rinna või õlatrenni nt, enne selga plokil ka. Lisaks teen veel alaselja süvalihastele harjutusi kohe trenni alguses, samuti youtube's nt lower back core muscle exercises vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge raskusega, kerge hantel või plokil ilma raskuseta nt, võid youtube'sse kirjutada midagi nt. shoulder core muscles või rotator cuff exercises. Mina teen tavaliselt enne rinna või õlatrenni nt, enne selga plokil ka. Lisaks teen veel alaselja süvalihastele harjutusi kohe trenni alguses, samuti youtube's nt lower back core muscle exercises vms.

Eks need soojendused ja venitused on väga individuaalsed. Olen näinud 20 aastat tagasi mehi, kes tulid külmalt saali ja hakkasid kohe maxi paugutama ning 2 tundi andsid tuld ja siis järsku läksid minema ja ei olnud neil häda midagi ei siis ega praegu. Arusaadav, et nendel oli sellel ajal ka testsugune krunt all- raske lapsepõlv, vene sõjavägi jne. Kui tunnete, et ei saa ühte või teist harjutust mingil põhjusel teha, siis kindlasti rohkem soojendusi-venitusi. Kui kuidagi ei saa, siis peaks treeningkava üle vaatama ja vajadusel tegema mõned muudatused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need soojendused ja venitused on väga individuaalsed. Olen näinud 20 aastat tagasi mehi, kes tulid külmalt saali ja hakkasid kohe maxi paugutama ning 2 tundi andsid tuld ja siis järsku läksid minema ja ei olnud neil häda midagi ei siis ega praegu. Arusaadav, et nendel oli sellel ajal ka testsugune krunt all- raske lapsepõlv, vene sõjavägi jne. Kui tunnete, et ei saa ühte või teist harjutust mingil põhjusel teha, siis kindlasti rohkem soojendusi-venitusi. Kui kuidagi ei saa, siis peaks treeningkava üle vaatama ja vajadusel tegema mõned muudatused.

Minuga sama! Ei pea mingeid soojendusi tegema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen soojenduseks 5 minutit stepperil/rattal ning siis raskuste juurde. Esimene seeria kergelt soojaks ning edasi juba täiskäik sisse!

Oleme ausad- ega muinaskangelane Lehola Lembitu ka enne saksa rüütlitega taplusesse minekut mingit erilist sooja ei teinud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis pühapäeval toimub ?:) Ainult poseerimine või bodypump ka?

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, homme, pühapäeval, teeme tunni kl 15:00. Kuna ma ise annan kl 12:00 asendusbodypumpi, siis ka seekord ei jõuaks enam paari tunni pärast veel ühte teha ja siis õhtul kl 20:15 veel ühte bodypumpi... 15:00 alustame venitustega ja siis pildistamine ja poseerimine! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, homme, pühapäeval, teeme tunni kl 15:00. Kuna ma ise annan kl 12:00 asendusbodypumpi, siis ka seekord ei jõuaks enam paari tunni pärast veel ühte teha ja siis õhtul kl 20:15 veel ühte bodypumpi... 15:00 alustame venitustega ja siis pildistamine ja poseerimine! :)

Väga hea, olen kohal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes täna tunnis käisid. Te ikka suudate üllatada. Kui eelmises tunnis oli kohal ainult 4 meest, siis täna oli rahvast 10 meest! Poseerimisega on kõik väga võimsalt edasi arenenud! Eriliselt põnev oli kahe Eesti meistri- Sanderi ja Paul-Eeriku vastasseis. Püüan tänased pildid üles panna juba homme! Järgmine tund kolmapäeval kl 18:30 jõusaalis ja sinna võtan kaamera ka kaasa. Jäädvustan teie treeningut ning püüdke kohal olla sellel ajal! Kohtumiseni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäin haigeks :wacko: , ilmselt enne järgmist esmaspäeva nüüd trenni ei liigu. Nii kui kool hakkas nädal tagasi, kohe pisik küljes :D, nagu ka õppeaasta alguses oli :D. Ma ei tea, mida peaks sööma, et max 1x aastas haige oleks. Muidu söön C-vitamiini ja siis veel mingid multivitamiinid meestele, koos mineraalainetega :D. Kas peaks glutamiini ostma või midagi muud, keegi rääkis ühes teemas, et glutamiin pidi ka aitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäin haigeks :wacko: , ilmselt enne järgmist esmaspäeva nüüd trenni ei liigu. Nii kui kool hakkas nädal tagasi, kohe pisik küljes :D, nagu ka õppeaasta alguses oli :D. Ma ei tea, mida peaks sööma, et max 1x aastas haige oleks. Muidu söön C-vitamiini ja siis veel mingid multivitamiinid meestele, koos mineraalainetega :D. Kas peaks glutamiini ostma või midagi muud, keegi rääkis ühes teemas, et glutamiin pidi ka aitama.

Pigem on asi koolis. Nagu sa ise ütlesid- kui kool algas, siis kohe jäid haigeks. Kool on kurja juur! :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×