Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Imre sa peaks mingi ulme-komöödia-draama raamatu kirjutama vms :D, ei saand neid pilte ja kommentaare vaadata ilma naermata :D. Kahju, et ise ei saand eile tulla :P

Oleksid tahtnud ka endast ikka paar pilti lasta teha koos teiste staarkulturistidega? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht paljud imestavad kuidagi, et kuidas ma kaalust alla võtan jne:D

eks kirjutan siis mida ma sisse söön ja mida mitte

Toidulisandite koha pealt kasutan olimpi thermo speed extreami, fasti rohelise tee kaplseid ning dietmixi,

toidu koha pealt nii palju, et suht suures kogustes saab söödud sügavkülmutatud juurvilju ( odavad ja pole viga midagi) veel söön kanafileed, tuunikala, kodujuustud ja lahjat kohupiima.

Veel on mul 2 trenni päevas, hommikuti enne kooli aeroobset treeningut 30-50 minutit olenevalt enesetundest ja õhtuti siis jõusaal.

Kui nii kiirelt alla võtad, siis on sõbrapäevaks(14. veebruar) võistluskaal käes! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõmu teeb, et paljud tegijad, kes on meie grupis varem olnud, on saanud meie tegemistest palju inspiratsiooni ning tahavad tagasi tulla+ mõned uued andekad tegijad! Olete alati teretulnud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kuna spordiklubis toimus ootamatu muudatus seoses tunniplaaniga, siis saame meie grupi tunni teha pühapäeval kl 15:00! Bodypumpi jätame seekord vahele, aga kindlasti teeme tunni alguses umbes 10 minutit venitusi. Pärast seda poseerimised ning lisaks siis kodune töö, mis eelmisel pühapäeval osadele anti. Vabakavadest räägime samuti ning tore oleks kui need mehed, kes tahavad kevadel võistelda, tooksid igaüks kaasa cd-ga oma valitud võistlusloo. Tunni teises pooles poseerimine ja pildistamine loomulikult!

Kohtumiseni pühapäeval kl 15:00! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublitubli.D ise ei olnud 7ndast käinud ja täna sai käidud tänu Imrele ja klienditeenindajatele!:D

Aitähh ! :]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole jõusaalis käinud nädal aega, kuna olin haige. :( Nüüd olen terveks saanud ja lähen 15.00 saali paugutama :D

Paugutamise kohta ütles täna üks vanem mees Ants enne bodypumpi, et väljas niigi pakane paugub, mida mina siin enam paugutan :P

Tublitubli.D ise ei olnud 7ndast käinud ja täna sai käidud tänu Imrele ja klienditeenindajatele! :D

Aitähh ! :]

Loodan, et võtsid nõu kuulda ja peale pikemat pausi väga suurelt ei paugutanud :rolleyes:

proovisin imre soovitatud tuunikala juurviljade konservi, tõesti paugutab mis kole kuna täna istun 39 palavikuga kodus -.-

Saad terveks ja hakkad jälle igas poosis paugutama! :P

Täna Sandriga kell 17.00 paugutamas :P. Ja mina olen pühapäeval kh kohal :) !

Täna õhtul: Paugu Sander ja Paugu Lauri :lol:

Viimased kommentaarid ei ole paugust üle ega ümber saanud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna läksime Sandriga trenni kell 6. Korraga oli Tartu PlanetSpordis 4 staarkulturisti P A U G U T A M A S ( Raul, Mina, Sander ja Steven ) ! ! !

See oli siis neljakordne pauk! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teema hakkab vaikselt käest ära minema, liialt palju rämpspostitusi on tekkinud...(minu arust ) võiks rohkem teemakohaseid postitusi olla! Informatiivseid poste on väga vähe :(

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teema hakkab vaikselt käest ära minema, liialt palju rämpspostitusi on tekkinud...(minu arust ) võiks rohkem teemakohaseid postitusi olla! Informatiivseid poste on väga vähe :(

Õige. Vähem möla, pikem samm. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teema hakkab vaikselt käest ära minema, liialt palju rämpspostitusi on tekkinud...(minu arust ) võiks rohkem teemakohaseid postitusi olla! Informatiivseid poste on väga vähe :(

Nalja peab ka saama :ph34r: . Aga, ma homme tundi ei jõua ja trennis 16.00st, selg,biits,kõht ;)

http://youtu.be/Oa1j2kBIYOw

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nalja peab ka saama jah, aga kuskil on piir ikkagi ;) Ühesõnaga kutsun üles tiimikaaslasi rohkem informatiivseid postitusi tegema, et oleks ka mida lugeda B)

Rääkige rohkem söömisest, raskustest jne, numbrid on need mis rahvast huvitavad. Tooge välja mõni tähtsam harjutus kus olete progresseerunud ning mis on teie arvates mainimist väärt, tehke pilte ja videosid !

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×