Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Olen ka kohal :D

Peadki olema! Aleksei lubas ka maksimaalselt pingutada, et tundi jõuda! Muide, Aleksei on ennast juba Eesti meistrivõistlustele kirja pannud! Teised võiksid ka ennast juba arvele panna! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peadki olema! Aleksei lubas ka maksimaalselt pingutada, et tundi jõuda! Muide, Aleksei on ennast juba Eesti meistrivõistlustele kirja pannud! Teised võiksid ka ennast juba arvele panna! :D

Ma kahjuks ikka tundi ei saa, aga trenni teen lõunapaiku ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile kes täna tundi tulid! Kohal olid valdavalt need, kes tahavad osaleda Eesti meistrivõistlustel- Aleksei, Norman, Paul-Eerik ja Laura. Lisaks veel Sander ja ma ise viskasin ka poseerimiseks särgi seljast. Pauli vorm on olnud viimastel nädalatel väga hea ning täna mees üllatas juba ka reie nelipealihaste triipudega! Tubli töö!!! Järgmine tund kolmapäeval kl 18:15!!! Alguses teeme vanemate tegijatega poseerimist ja pildistamist ning siis järgneb jõusaalitund noorematele tegijatele. Tore oleks, kui Pauli sõber ka kolmapäeval kohale tuleks, kes soovib meie grupiga liituda. Kindlasti oleks rõõm kohtuda ka hr Rauaga, kelle särgid mul juba alates juuli kuust autos igal pool kaasas on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hey!

Tundi ma vast tulen aga Särkidega sellised lood ,et ma ei soovi noid enam. :) Vb soovib Even oma särki( Must särk) aga seda peab temaga rääkima.

Mina isiklikult enam ei soovi.Kuid siiski aitäh pakumast. :D

Täna olen trennis kell 4-7 vahel. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB!!! Panin just eilsed, 18.septembri poseerimise pildid orkutisse kinnisesse albumisse üles! Head vaatamist!!!

post-50-1316427655_thumb.jpg

post-50-1316427663_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmapäeval teeme alguses paar harjutust bodypumpi ja siis kohe poseerima! Võimalusel tahaks vahelduseks poseerimas näha ka Danelit, Rauda, Rainerit ja teisi prominente, kes siiani suvepuhkust peavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hey!

Tundi ma vast tulen aga Särkidega sellised lood ,et ma ei soovi noid enam. :) Vb soovib Even oma särki( Must särk) aga seda peab temaga rääkima.

Mina isiklikult enam ei soovi.Kuid siiski aitäh pakumast. :D

Täna olen trennis kell 4-7 vahel. :P

Mineeee...

Mees toob Sulle Ameerikast särgid ja järsku sa ei soovigi neid enam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mineeee...

Mees toob Sulle Ameerikast särgid ja järsku sa ei soovigi neid enam?

Eks see oli minu jaoks ka ootamatu avaldus, aga usun, et hr Raual on mingid kindlad põhjused ja mis siis ikka. Ma peangi täna üle vaatama, mis särgid need mul ära pakitud on ning küll leiavad ruttu uued omanikud! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kolmapäeval teeme alguses paar harjutust bodypumpi ja siis kohe poseerima! Võimalusel tahaks vahelduseks poseerimas näha ka Danelit, Rauda, Rainerit ja teisi prominente, kes siiani suvepuhkust peavad :P

HAHAAH Suvepuhkusel! Peab vist siis 6 korrda nädalas käima hakkama! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HAHAAH Suvepuhkusel! Peab vist siis 6 korrda nädalas käima hakkama! :P

Kui vaja, siis 7 korda nädalas! Kolmapäeval poseerime kl 18:15! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju hind ning mis suurus? , täitsa meeldivad :D

(Y) ,

Oleks vast ise ka huvitatud (oleneb hinnast ja suurusest:) ]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Just laadisin eilse poseerimise pilte orkutis üles! Kes eile trennis olid, siis minge vaatama! Kõikide vorm on silmnähtavalt tugevalt edasi arenenud. Paul muidugi eriti hea, Aleksei hakkab ka vaikselt kuivemaks jääma. Norman peab poseerimist veel harjutama.

post-50-1316695223_thumb.jpg

post-50-1316695229_thumb.jpg

post-50-1316695236_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval tundi ei toimunud nagu ilmselt kõik teavad, aga kolmapäeval teeme kl 18:15 poseerimist ja pildistamist kindlasti! NB!!! Tahan näha võistlejate vabakavasid! Samuti registreerige ennast võistlustele! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes eile tunnist osa võtsid! Hetkel laen just üles ka eilseid pilte orkutisse. Uute poistega tahan kohtuda järgmisel kolmapäeval ja need poisid, kes liitusid juba meie grupiga paar nädalat tagasi loodan kohtuda reedel Fitshopi kaupluses 14:00-19:00 aja sees. Siis saame rääkida ka erinevatest harjutustest, samuti treening- ja toitumiskavadest. Eile ei jõudnud kuidagi, sest ma kustusin päeva lõpuks päris ära- kumm oli ikka päris tühi ning unepuudus jättis oma jälje.

TÄHELEPANU!!!

Järgmine tund pühapäeval kl 15:00!!! Palun olge õigel ajal kohal, sest teeme tunni alguses ka paar harjutust bodypumpi ning siis jälle poseerimine-pildistamine. Võistlejatel poistel loodan näha ka vabakava esitust! Kindlasti kaasa CD võistluslooga ning võistluspüksid!

Kohtumiseni pühapäeval!

post-50-1317289755_thumb.jpg 28.september 2011 Planet-Sport Tartu

post-50-1317289763_thumb.jpg 28.september 2011 Planet-Sport Tartu

post-50-1317289770_thumb.jpg 28.september 2011 Planet-Sport Tartu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×