Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

ehhee, mina nüüd ka eedeni jõusaali kunde (eelmine jõusaal, kus käisin, jääb nüüdseks must 200 km kaugusele) ning nagu väga sobiv alguseks - eile varahommikul planetsporti otsides sain selle asukohta küsida vend vähilt isiklikult. pikemat juttu sobitama ei hakanud, sest tahtsin oma trenniga juba ometi peale hakata, tükk aega ekslesin seal ringi.

Ah sina oledki see kukeharjaga mees! :rolleyes: Miks sa nii varahommikul trenni teed? Mina teen sellel ajal bodypumpi. Äkki tahad bodypumpi proovida? See on korralik lihasvastupidavustreening kus 1 tunni jooksul treenitakse läbi kõik lihasgrupid. Mina isiklikult ei suuda jõusaali nii vara hommikul täiskoormusega kindlasti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile, kes said täna tunnist osa võtta! Panin just tänased pildid orkuti albumisse üles! Head vaatamist! :D

post-50-1315166883_thumb.jpg

Tänane üllatusmees oli Paul! Väga tugev edasiminek väga lühikese ajaga! SUPER!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU KÕIKIDELE VANADELE, PRAEGUSTELE JA UUTELE PLANET-SPORT KLUBI NOORTELE, KES TEGELEVAD BODYFITNESSI, ATHLETIC FITNESSI, KULTURISMI JA KLASSIKALISE KULTURISMIGA!

Uued sisseastumiskatsed noortele kulturismihuvilistele toimuvad:

kolmapäeval(07.september 2011) kl 15:30

reedel(09.september 2011) kl 15:30

Sisseastumisele on oodatud kõik huvilised vanuses 14-21 aastat. Kaasa võtta ID-kaart, spordiriided, vahetusjalatsid ja pesemisasjad.

Katsed: Lõuatõmbed 30 sekundi jooksul, kätekõverdused 30 sekundi jooksul, vestlus. Huvilised ei pea varem jõusaalis käinud olema! Parimatel algajatel võimalus esimest korda elus võistelda kulturismis juba 2011 detsembris!

Kohe pärast kolmapäevaseid ja reedeseid katseid kl 16:00 toimuvad vanemate liikmetega tunnid spordiklubi väikeses saalis: uute harjutuste tutvustus ning poseerimine-pildistamine. Sisseastujad saavad loomulikult nendest tundidest osa võtta! Reedel paneme kokku uue hooaja tunniplaani. Kohtumiseni!

post-50-1315217954_thumb.jpg Lõuna-Eesti II Lahtised Karikavõistlused Tartus 2010.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu veel vanematele tegijatele meie grupist!

Juba kaks noorsportlast on mulle viimastel päevadel märku andnud ja kurtnud, et nad ei saa trenni tulla kuna nad ei taha augusti eest maksta ja 10.septembril on kuumaksete tegemine. Selles suhtes, et kes ikka on spordisaalist terve suve eemal olnud, siis võite juba tänasest maksta ning see 23 eurot kehtib 10 oktoobrini! Täna kl 16:00 on tund ja pildistamine! Püüdke kohal olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paari sõnaga eilsest tunnist ja sisseastumiskatsetest.

Eile tuli siis katsetele üks väga tubli noormees, kelle kohta sain juba eelnevalt positiivset tagasisidet. Noor mees on pühendunud kulturismihuviline ja sellistest fännidest on mul alati hea meel. Nagu arvata võiski, ega kolmapäeval rohkem huvilisi ei tulnud, aga reedel on veel ühed katsed. Katsed on spordisõprade jaoks pigem sümboolsed ja ei olegi eesmärk püstitada 30 sekundi jooksul hirmsaid rekordeid. Minu jaoks on oluline, et ma näen noore inimese tahet spordiga tegeleda ning muidugi tore kui ka lõuatõmbeid jõuab mõned korrad teha. Jõusaalikultuur algab ennekõike noore inimese enda häälestatusest, tema eesmärkide tadvustusest iseendale.

16:00 oli meil tund ning kohal olid 2 kanget: Aleksei ja Sander. Arusaadav, et paljud mehed ei saanud nii vara koolist ja töölt tulema. Eile tegime läbi bodypumpi soojendused ja venitused ning korraliku poseerimise. Ise poseerisin teises ringis. Ka uus õpilane vaatas vanemate tegijate poseerimist pealt ning rääkisime pikemalt kulturismist, toitumisest ja eneseanalüüsist.

Reedel kl 15:00 olen mina juba spordiklubis ning kl 15:30 teeme teised sisseastumiskatsed. Kl 16:00 on jälle poseerimine ja pildistamine. Reedel otsustame, kas teeme sellel nädalal tunni ka pühapäeval. Püüdke siis kohal olla!

NB! Kõik, kes meie grupist ei ole nüüd suvel trenni jõudnud, aga tahavad sügisest jälle alustada, püüdke endast reedeks märku anda. Siis tean arvestada, kui palju meid sellel hooajal koos hakkab käima ning kas saan veel mõned uued algajad meie gruppi juurde võtta.

post-50-1315474733_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen homme hohal! :D

Täna sai ka Evenile poseerimist õpetatud.Sai enamvähem hakkama :P

Homme näeb!

Tublid poisid! Kas võtan särgid ka reedel kaasa? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.september 2011

Täna oli siis järjekordne sisseastumiste päev Planet Sport noorte gruppi. Viimase nädalaga on meiega liitunud 3 uut spordihuvilist ning arvestades, et ma ei ole seda peale selle foorumi siiin reklaaminud, siis väga hea tulemus. Kes tulid, need noored on ka kõrgelt motiveeritud ja usun, et sulanduvad gruppi väga kiiresti. Täna oli ka meie vanemate tegijatega tund ning kokku osales 12 sportlast, isegi Sandra tuli poole tunni pealt kuulama. Meie grupist tahab seekord Eesti meistrivõistlustel lavale astuda vähemalt 6 inimest ning kindlasti teeme parima ettevalmistuse vastavalt võimalustele!

Tänases tunnis käsitlesime palju erinevaid teemasid: Poseerimised(poseerisime täna kolmes grupis), võistlused, toitumine, treeningkavad, uued harjutused, võistlusgrimm jne. Panen siia ka üles mõned pildid tänasest tunnist ja ülejäänud pilte saavad grupi liikmed vaadata orkuti portaali kinnisest albumist. Tänan kõiki, kes täna kohale tulid! Väga hea töö!

post-50-1315595844_thumb.jpg Paul treenib kõhtu

post-50-1315595856_thumb.jpg Aleksei on endale 55 kilose "nunnu" kokku pannud

post-50-1315595919_thumb.jpg Need poisid tahavad kõik Eesti meistrivõistlustel osaleda

post-50-1315595940_thumb.jpg Sellised mehed erinevates vanuse- ja kaalukategoooriates!

post-50-1315595976_thumb.jpg Ma ise ka tegin kaasa

post-50-1315595877_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea töö Imre - palju võistlejaid tood, siis ei olegi meeskondlik arvestus enne võistluse lõppu selge... :)

Täname, Ott!

Eks püüame massiga lüüa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Praegu olen Fitshop Eedenis ja minu kõrval on meie noorte kulturistide tulevikulootus Edgar-Norman. Mees uurib siin erinevaid lisandeid ja samuti arutasime võistlusplaane. Norman tegi just trenni ära ning mehel on tõsine plaan sügisel oma kategoorias mõnuga paugutada. Samuti käisid täna Fitshopis ka meie grupi uued noored(3 meest) kellega leppisime kokku, et teeme nendele homme esimese tunni- jõusaali ABC. Vaatame üle Planet Sport saali masinad, erinevad võimalused, räägime treeningkavadest, parandame tehnikat jne. Homme saan kätte ka uue hooaja Planet-Sport tunniplaani ja siis saan kokku panna ka sügisese tunniplaani meie grupile. Olge siis tähelepanelikud ja kui on mingisuguseid küsimusi, siis andke ikka siin tuld!

Edu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatasin täna nendele, kes olid Planetis trennis, et panen meie grupi treeningplaani siia õhtul üles, aga ma hetkel nii väsinud, et ei jõua enam mõeldagi. Püüan homme tunniplaani üles panna! Nüüd on meil grupis 3 uut noort meest ja neljaski on varsti ühinemas. Samas kuhu on jäänud kõik need vanemad käijad, kes mulle suvel pühalikult on lubanud septembrist käima hakata? Nimesid ei maini, aga Arlen, Šamil ja Uppin on kuhugi kadunud. Mõned staarkulturistid veel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teatasin täna nendele, kes olid Planetis trennis, et panen meie grupi treeningplaani siia õhtul üles, aga ma hetkel nii väsinud, et ei jõua enam mõeldagi. Püüan homme tunniplaani üles panna! Nüüd on meil grupis 3 uut noort meest ja neljaski on varsti ühinemas. Samas kuhu on jäänud kõik need vanemad käijad, kes mulle suvel pühalikult on lubanud septembrist käima hakata? Nimesid ei maini, aga Arlen, Šamil ja Uppin on kuhugi kadunud. Mõned staarkulturistid veel :D

Ma käin ilusti iga päev kohal. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kadunud pole kusagile:D treenin siiani edasi:D lihtsalt hetkel koolis tunniplaan nii pikk, et käin kooli jõusaalis iga päev, samas käib mul hetkel ka dieet 2-st nädlat ja on kaal kukkunud 80 kg peale.

Huviga ootame hr Uppini etteastet. Kas mees tuleb sügisel elu parima vormiga lavale ja murrab vastaste ridasid? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Annan endast ka märku: jätkan treeninguid 1-2ks kuuks (vähemalt, vaatan kuidas istub) Turu jõusaalis.

Proovi vahelduseks teisi saale ja tule teinekord meie poseerimistundidesse ka! Kohe panen tunniplaani üles!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus tunniplaan september 2011 Tartu Planet-Sport noorte grupile:

Leidsin sellised ajad, mis peaksid enamusele sobima:

KOLMAPÄEV: kl 18:15 Jõusaal või aeroobikasaal

NELJAPÄEV: kl 19:00 Jõusaalitund

PÜHAPÄEV: kl 15:00 Aeroobikasaalis bodypumpi harjutused, poseerimine ja pildistamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere veelkord kõigile!

Kuigi ma ikka palun, et võtaksite siin teemas avalikult sõna kui mingi küsimus piinab, siis ikka saadetakse mulle postkasti meie grupi tunde puudutavaid teemasid. Tuli siis selline küsimus, et mis me jõusaalis tegema hakkame? Trenni loomulikult!!! Suvel jäi see trennipool täiesti soiku ning tundides põhiliselt poseerisime. Nüüd tahaks näha ka vanemate ja uute tegijate treeninguid ja tehnikat. Vajadusel täpsustame ning viime muudatused sisse treeningkavadesse. Tulevikus tahaks nii, et teen osade sportlastega trenni ise kaasa, et saaks intensiivsusest ka parema ettekujutuse.

Täna tund juba kl 18:15 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te ütlesite ,et pühapäeval vaataksite (algajate) tehnika üle või sain valesti aru ?

Kui vaatate siis mis kellapaiku peaks ilmuma saali ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te ütlesite ,et pühapäeval vaataksite (algajate) tehnika üle või sain valesti aru ?

Kui vaatate siis mis kellapaiku peaks ilmuma saali ?

Tere!

Teeme esmalt kl 15:00 vanemate tegijatega paar harjutust bodypumpist, siis poseerimine ja pildistamine ning tunni lõpus jõusaali tehnikatund. Sander juba täna lubas kindlasti pühapäeval kohal olla ja teised ka kindlasti võiksid õigeks ajaks tulla! Kui on küsimusi, siis andke siin selles teemas alati endast märku!

Kohtumiseni pühapäeval kl 15:00!!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×