Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Usun, et olen kohal.

Sina ja Tanel oleksite tulijad! Täna nägin kulturist Uppinit jalutamas ja tema teatas, et viibib pühapäeval Soomes. Nii ei saa ju rallit sõita! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina ja Tanel oleksite tulijad! Täna nägin kulturist Uppinit jalutamas ja tema teatas, et viibib pühapäeval Soomes. Nii ei saa ju rallit sõita! <_<

täpselt nii, ootasin autokooli eest sõidueksamit:D

ajad ei taha jah klappida -.- tulen soomest alles esmaspäeval tagasi, enne kooli algust peaks vähemalt 1 pildistamisele ikka jõudma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpselt nii, ootasin autokooli eest sõidueksamit:D

ajad ei taha jah klappida -.- tulen soomest alles esmaspäeval tagasi, enne kooli algust peaks vähemalt 1 pildistamisele ikka jõudma.

Autokoolimees rüüpas veel energiajooki ka. Krt, peame tänaval nüüd silmad rohkem lahti hoidma, et hullunud Uppin meid alla ei ajaks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi veel!

Täna hommikul suhtlesin Planet Spordis Taneliga, kes kurtis, et on laupäevani tööl, aga tahaks ikka vahel poseerimist ette võtta. Usun, et mitmed on teie seas samuti tööga seotud ning teen ettepaneku teha tund pühapäeval kl 15:00! Kas kõigile sobib?

Olen ka kohal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänases tunnis oli kokku 6 noort kulturisti, kellel kõigil on ka juba võistluskogemused. Poseerisime, rääkisime toitumisest ning leppisime kokku, et järgmise tunni teeme ilmselt reede õhtul, aga ma veel täpsustan. Tänase tunni pildid panen orkutis üles ilmselt homme. Suured tänud kõigile, kes täna kokku tulid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB! Panin just tänased poseerimisepildid orkuti kinnisesse albumisse üles! Kõigil asjaosalistel võimalik võrrelda ja analüüsida!

post-50-1312745012_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reede oleks päris hea!

Rainer!

Kas oled nüüd kodumaal? Mul on Sulle üks särk kingituseks USA-st üle anda nagu lubasin. Samuti on hr Raua särgid siiani minu käes. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kuna lähen juba reedel Pärnusse ja olen ka laupäeval suvepealinnas, siis saame tunni teha jälle pühapäeval kl 15:00. Pange spordiriided selga, sest tutvustan teile ka paari bodypumpi harjutust üle pika aja! Fotoaparaadi võtan kindlasti kaasa!

Loodan, et enamus saab tulla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer!

Kas oled nüüd kodumaal? Mul on Sulle üks särk kingituseks USA-st üle anda nagu lubasin. Samuti on hr Raua särgid siiani minu käes. :rolleyes:

Jõudsin tagasi! Justkui kevadine kurg lõunamaalt.

Pühapäeval tulen tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kell pühap. tund on,et siis saan ka tulla vb.?
Tähelepanu!

Kuna lähen juba reedel Pärnusse ja olen ka laupäeval suvepealinnas, siis saame tunni teha jälle pühapäeval kl 15:00. Pange spordiriided selga, sest tutvustan teile ka paari bodypumpi harjutust üle pika aja! Fotoaparaadi võtan kindlasti kaasa!

Loodan, et enamus saab tulla!

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval, 14 augustil 2011 oli siis kl 15:00 jälle tund. Kohal oli 6 meest ning tundi alustasime bodypumpi harjutustega(kükid ja kõhulihased) ning siis tegime natuke iseseisvat poseerimist ning pärast grupis poseerimist kolme kaupa. Tunni lõpus oli veel erinevaid teemasid toidulisandite ja treeningute kohta ning tegime ka venitused läbi. Osad mehed on jõudsasti edasi läinud, aga paaril mehel oli ka kerge tagasiminek. Tublid igal juhul kõik! Panin just orkutis üles ka pildid sellest viimasest tunnist! Juurdepääs ainult asjaosalistele!

post-50-1313487803_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid treenijad!

Kas teie grupist ka keegi 20. august Tartus Arctic Spordis Fitness5 tuleb proovima?

Tulge osalema, registreeruge : hiljemalt 18. augustiks e-maili aadressil: athletic@fitness.ee või tel teel: +372 56 933 968 (Martin Münz).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tublid treenijad!

Kas teie grupist ka keegi 20. august Tartus Arctic Spordis Fitness5 tuleb proovima?

Tulge osalema, registreeruge : hiljemalt 18. augustiks e-maili aadressil: athletic@fitness.ee või tel teel: +372 56 933 968 (Martin Münz).

Loodetavasti mõned ikka tulevad välja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Järgmine tund pühapäeval(21.augustil) kl 15:00! Teeme jälle mõned harjutused bodypumpi ning lisaks kindlasti poseerimine, pildistamine ja kokkuvõtted. Kes saavad, need tulevad kindlasti kohale! Kohtumiseni pühapäeval! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.august 2011

Halloo! Mis toimub? Täna oli tunnis ainult kaks meest- Ergo ja Norman. Püüdke ikka kõik järgmisel pühapäeval kohal olla!

Tänases tunnis tegime 3 harjutust vanematest bodypump kavadest- rinnalihased, väljaasted ning venitused. 68 bodypumpi programmis on ju sellised kükid, kus hoitakse kangi rinnal. Mõlemad mehed tegid seda harjutust esimest korda elus ja tagasiside oli positiivne. Bodypumpi erinevate harjutuste tutvustamisega jätkan kindlasti tulevikuski ja usun, et see on noortele meestele heaks vahelduseks ja silmaringi avardamiseks parim! Poisid käisid just Fitshop Eedenist läbi ja said omale proovimiseks uut banaani-sokolaadimaitselist HERA80-t.

Esmaspäeval panen tänase poseerimise pildid ka orkutis üles nii et jälgige reklaami!

Kohtumiseni järgmisel pühapäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin just 21.augustil tehtud poseerimise pildid üles! Minge vaatama, kellel juurdepääs nendele albumitele! :rolleyes:

post-50-1314048134_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB!!!

Pühapäeval poseerimine, pildistamine ja mõned harjutused bodypumpist ikka kl 15:00! Tulge kohale kõik vanad ja uued Planet Sport spordisõbrad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, Imre. Nagu ka vahepeal olin küsinud tahaksin ka praegu küsida, et kas Tamme staadionile avatavas Planetspordi jõusaalis on võimalik käia noorterühma liikmena? Või on see ikkagi piiratud ainult Eedeni jõusaaliga?

P.S. Tänasest alustan jälle treeningutega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, Imre. Nagu ka vahepeal olin küsinud tahaksin ka praegu küsida, et kas Tamme staadionile avatavas Planetspordi jõusaalis on võimalik käia noorterühma liikmena? Või on see ikkagi piiratud ainult Eedeni jõusaaliga?

P.S. Tänasest alustan jälle treeningutega!

Tere Shamil!

Rõõm kuulda, et oled jälle treenima hakanud ning usun, et sellel hooajal teed elu vormi! Kahjuks toimuvad meie noorte tunnid ainult Eedenis ning Planet Sport klubil on Tammekal ainult aeroobikasaal. Püüa ikka Eedenis käima hakata kui võimalik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

28.augustil tehtud pildid orkutis olemas! Olge head mehed ja tõmmake endale pildid oma arvutitesse, sest selles albumis võtan pidevalt vanemaid pilte eest ära. Suured tänud kõigile, kes said aega tunnist osa võtta! Järgmine tund pühapäeval kl 15:00! ;)

post-50-1314678545_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Shamil!

Rõõm kuulda, et oled jälle treenima hakanud ning usun, et sellel hooajal teed elu vormi! Kahjuks toimuvad meie noorte tunnid ainult Eedenis ning Planet Sport klubil on Tammekal ainult aeroobikasaal. Püüa ikka Eedenis käima hakata kui võimalik. ;)

ehhee, mina nüüd ka eedeni jõusaali kunde (eelmine jõusaal, kus käisin, jääb nüüdseks must 200 km kaugusele) ning nagu väga sobiv alguseks - eile varahommikul planetsporti otsides sain selle asukohta küsida vend vähilt isiklikult. pikemat juttu sobitama ei hakanud, sest tahtsin oma trenniga juba ometi peale hakata, tükk aega ekslesin seal ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×