Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere kõigile!

Nagu lubatud, siis teeme meie noorte- ja juuniorite kulturismi ja fitnessi gruppi uued sisseastumiskatsed juba teisipäeval, 12.juulil 2011 kl 16:00!

Tingimused: vanus 14-21 aastat.

Soovitavalt varasem spordikogemus(NB ei pea varem jõusaalis käinud olema)

Kindlasti eelistatud need noored, kes sooviksid tulevikus ka võistlemist proovida, aga võtame vastu ka lihtsalt asjaarmastajaid.

Sisseastumistel toimub väike vestlus ja kerge üldfüüsiline test: lõuatõmbed 30 sekundi jooksul ning kätekõverdused 30 sekundi jooksul. Testi eesmärk ei ole kindlasti rekordeid purustada, vaid hinnata noore spordisõbra tehnikat ning tahtejõudu.

Teste ja vestlust viin läbi mina.

Kaasa võtta isikuttõendav dokument, lühike spordidress ja pesemisasjad.

Kui kõik on ok, siis saavad uued noored grupiga liituda juba teisipäeva õhtul. Esimene tund on kolmapäeva õhtul!!!

Kohtumiseni teisipäeval!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulen v-o tulevikumehi vaatama. Võtan oma kinkekaardi ka välja ja panen särgi selga.

Uutele huvilistele jagan autogramme ja soovitusi ka. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulen v-o tulevikumehi vaatama. Võtan oma kinkekaardi ka välja ja panen särgi selga.

Uutele huvilistele jagan autogramme ja soovitusi ka. :)

Ohoo, kadunud poeg ka tagasi orbiidil! Meil ongi vaja ühte meest, kes ette näitaks, kuidas see õige lõuatõmbamise tehnika välja nägema peaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu arvata võiski, ei olnud eile sisseastumiskatsete vastu just väga suur huvi. Eelmise aasta suvel ilmus küll väga tugev grupp kohale, aga aastad ei ole vennad. Igal juhul uued sisseastumiskatsed toimuvad 2 nädala pärast 26.juulil kl 15:00!!! Oodatud on kõik noored kulturismi ja bodyfitnessi huvilised!

Vanale grupile:

Eile nägin meie grupist 7 meest jõusaalis erinevatel aegadel!!! Väga tublid! Väga suure arengu on teinud hr Nurk ning samuti hr Raud. Raud on kõvasti veel alla võtnud ning selg endiselt lai nagu laudauks ning teravust on hakanud igalt poolt tulema. Hr Tüür on samuti väga heas kuivas vormis ja tundub, et veel mitmeid cm pikkust juurde visanud. Arlen on hakanud rohkem pingutama ning Danel ning Paul ka kõvasti edasi arenenud! Eile tõi hr Raud ka ühe oma asjaarmastaja sõbra meie spordiklubisse ning see mees näitas oma reie nelipealihast- väga võimsad jalad ning mul oleks väga kahju, kui see noor mees sellise ande lihtsalt niisama raisku laseks minna, aga kedagi sundida ei saa.

NB!!! Täna, kolmapäeval, on tund kl 15:00!!! Poseerimine, pildistamine ja vahekokkuvõtted! Kohale on oodatud nii vanemad kui ka uuemad kulturismihuvilised, samuti ka need, kes enam meie klubis ei treeni. Olete alati teretulnud!

Kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab ,et keset suve on keeruline noori kokku saada - eriti uusi, seepärast ma ei hakka ka Tallinnas enne septembrit uut noorterühma kogunemist tegema.

Tore, et jätkad noorte tööd ja kasvatamist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulebki suvel otsida, siis tulevad kohale poisid, kes on tõesti asja kallal ja treenivad isegi suvel.

Tean, et paljud tublid noored on suvel tööl, et sügiseks toidulisandeid osta ja treeningute eest tasuda. Usun, et uusi ikka tuleb varsti juurde. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!Panin täna orkutis üles 12.juulil 2011 Planet Sport aeroobikasaalis tehtud pildid! Teisipäeval ja kolmapäeval olen 12:00-19:00 Fitshop Tartu Eedenis müügimees ja püüan hr Raua särgid ka kaasa võtta. Kindlasti on nendel kahel päeval poodi oodatud kõik endised ja praegused Planet Sport noored atleedid! Kui on tekkinud küsimusi või soovi niisama uhkustada oma saavutustega, siis tulge kohale! 26. juulil 2011 järjekordsed sisseastumised meie gruppi!

post-50-1311023537_thumb.jpg 12.juuli 2011

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan oma grupi atleetidele meelde, et olen täna(kolmapäeval 20. juulil 12:00-19:00) Eedenis Fitshopis müügimees. Kui on tekkinud küsimusi, siis tulge kohale ja räägime teemad üle. Selle tunniplaaniga on täielik jama praegu. Need, kes saavad päeval tulla, ei saa õhtul tundidest osa võtta ja vastupidi. Töna olen klubis treenimas näinud juba Tanelit ja Ergot. Ehk keegi veel tuleb paugutama. Ja veel: Hr Raud! Tule võta Fitshopist oma särgid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis kl 15:00 järjekordsed sisseastumiskatsed meie noorte kulturistide gruppi. Loodetavasti tuleb kohale tuhandeid spordihuvilisi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna siis kl 15:00 järjekordsed sisseastumiskatsed meie noorte kulturistide gruppi. Loodetavasti tuleb kohale tuhandeid spordihuvilisi :)

Edu loodame, et seekord tulevad noored ikka kohale, ise plaanin uuesti rühma võtta septembris, seega Tallinna ja selle lähiümbruse rahvas ootan teid septembris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise tulen loodetavasti Augustist Uuesti trenni! :)

Oleme ausad, eile ei olnud kl 15:00 Planet Spordis kedagi- ei uusi ega vanu spordipoisse. Ilmad on ilusad ja ilmselt paljud tulevadki saalidesse tagasi alles augustis. Ainult hullunud Aleksei Vära oli teisipäeva õhtul jõusaalis lammutamas ja see mees on paari kuuga tublisti paisunud! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nagu ma arvasin, siis suvel on keeruline uut rühma kokku panna. Ma soovitaks isegi septembri alguse ära oodata, elu on näidanud, et soovid olla aktiivne ja teha ka suvel midagi, mis on saaliga seotud, kuid osavõtt ja aktiivsus on sel ajal kõige madalam...Edu Imre ja küll need väikesed vähjad kivide alt välja tulevad... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii nagu ma arvasin, siis suvel on keeruline uut rühma kokku panna. Ma soovitaks isegi septembri alguse ära oodata, elu on näidanud, et soovid olla aktiivne ja teha ka suvel midagi, mis on saaliga seotud, kuid osavõtt ja aktiivsus on sel ajal kõige madalam...Edu Imre ja küll need väikesed vähjad kivide alt välja tulevad... :huh:

Kusjuures päevad pole vennad ja aastad ei ole õed. Eelmise aasta suvel tuli kokku 6-7 andekat õpilast, kelledest tänaseks on mitmed juba võistelnud. Kuidagi sattus selline tugev meeskond kokku, kes toetasid ja inspireerisid üksteist. Loodan, et sügisel siis tulevad uued noored mehed peale, kuigi lootsin salamisi, et äkki ikka satub mõni eriti andekas noor meie gruppi, keda mul õnnestuks juba paari kuu pärast Eesti meistrivõistlustel eesti rahvale näidata. Ilmselt pean ise ka rohkem reklaamima ning eelmistest meie grupi poistest võrdluspilte üles panema sellest kui nad tulid meie gruppi ja sellest kui nad võistluslaval olid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile noortele spordisõpradele!

Viimasel ajal on meie grupist päris mitmed elavat huvi tundnud tundide vastu ning ma olen neile vastanud, et kuna grupi noored käivad täiesti erinevatel aegadel, siis on mul väga raske suvel tunniplaani kokku panna. Eile nägin saalis rassimas Danelit ja Alekseid, paar päeva tagasi tabasin Tanelit, Edgarit, Pikka ja Paul-Erikut. Erakordse intensiivsusega möllab muidugi Sandra päevast päeva. Vaikselt on hakanud meie grupiga koostööd tegema ka üllataja Laura, kes küll on juba täiskasvanute klassis, aga meeletu tahtejõuga plaanib sügisel naiste bodyfitnessis välja astuda ning mina toetan selliseid töökaid inimesi alati kahel käel! Pean homme üle vaatama, kas veel sellel nädalal saame tunni teha näiteks reede õhtul. Vaatan teiste tunniplaani üle ja tore oleks korraks kokku tulla ning vaheposeerimise teha. Päris mitmed plaanivad sügisel võistelda ja ei tahaks, et kõik viimasele minutile jääksid. Võimalusel andke märku, kellele reede õhtul sobiks ja mis kell?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, 20. august toimub Tartus Fitness Five . Ole hea, räägi ka oma noortele, et tuleksid proovima seda põnevat võistlust.

Tere kõigile noortele spordisõpradele!

Viimasel ajal on meie grupist päris mitmed elavat huvi tundnud tundide vastu ning ma olen neile vastanud, et kuna grupi noored käivad täiesti erinevatel aegadel, siis on mul väga raske suvel tunniplaani kokku panna. Eile nägin saalis rassimas Danelit ja Alekseid, paar päeva tagasi tabasin Tanelit, Edgarit, Pikka ja Paul-Erikut. Erakordse intensiivsusega möllab muidugi Sandra päevast päeva. Vaikselt on hakanud meie grupiga koostööd tegema ka üllataja Laura, kes küll on juba täiskasvanute klassis, aga meeletu tahtejõuga plaanib sügisel naiste bodyfitnessis välja astuda ning mina toetan selliseid töökaid inimesi alati kahel käel! Pean homme üle vaatama, kas veel sellel nädalal saame tunni teha näiteks reede õhtul. Vaatan teiste tunniplaani üle ja tore oleks korraks kokku tulla ning vaheposeerimise teha. Päris mitmed plaanivad sügisel võistelda ja ei tahaks, et kõik viimasele minutile jääksid. Võimalusel andke märku, kellele reede õhtul sobiks ja mis kell?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ei kavatse võistelda sügisel, kuid kui keegi EMV võistleb ja grimmijat oleks vaja, võin käpp olla. Hoiaksin pileti pealt raha ka kokku. <_<

Imre, kunas LEKV on? Võiksin sinna ka käpa külge panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise ei kavatse võistelda sügisel, kuid kui keegi EMV võistleb ja grimmijat oleks vaja, võin käpp olla. Hoiaksin pileti pealt raha ka kokku. :o

Imre, kunas LEKV on? Võiksin sinna ka käpa külge panna.

Usun, et alaliit paneb selles suhtes ka piirangud peale, et lava taga ei oleks rohkem rahvast kui pealtvaatajate seas. Mind isiklikult igasugused abilised häirivad, aga midagi ei ole teha. LEKV ei ole veel hakanud organiseerima. See on päris palju energiat nõudev ettevõtmine ning sellel hooajal kindlasti on minu põhieesmärk ikkagi 19-22. novembril hästi võistelda, mitte päev enne MM-i LEKV osalejatele sponsoritelt tasuta nänni nuruda. Ma ei ütle, et ma ei võta seda võistlust detsembris ette, aga samas ei kinnita ka, et see 100% toimub. Kui teha, siis korralikult. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi veel!

Täna hommikul suhtlesin Planet Spordis Taneliga, kes kurtis, et on laupäevani tööl, aga tahaks ikka vahel poseerimist ette võtta. Usun, et mitmed on teie seas samuti tööga seotud ning teen ettepaneku teha tund pühapäeval kl 15:00! Kas kõigile sobib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et alaliit paneb selles suhtes ka piirangud peale, et lava taga ei oleks rohkem rahvast kui pealtvaatajate seas. Mind isiklikult igasugused abilised häirivad, aga midagi ei ole teha.

Kui oleks ikka reaalselt abiline, mitte niisama töllerdaja, siis OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oleks ikka reaalselt abiline, mitte niisama töllerdaja, siis OK.

Mul on sinu suhtes kahtluseid. Raudselt käid salamisi paljast Rainerit piilumas, aga ma ei räägi sellest kellelegi! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi veel!

Täna hommikul suhtlesin Planet Spordis Taneliga, kes kurtis, et on laupäevani tööl, aga tahaks ikka vahel poseerimist ette võtta. Usun, et mitmed on teie seas samuti tööga seotud ning teen ettepaneku teha tund pühapäeval kl 15:00! Kas kõigile sobib?

Isiklikult mulle see aeg ei sobi. Esinemine ansambliga sel ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi veel!

Täna hommikul suhtlesin Planet Spordis Taneliga, kes kurtis, et on laupäevani tööl, aga tahaks ikka vahel poseerimist ette võtta. Usun, et mitmed on teie seas samuti tööga seotud ning teen ettepaneku teha tund pühapäeval kl 15:00! Kas kõigile sobib?

Usun, et olen kohal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×