Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tere kõikidele noortele spordisõpradele!

Täna esmaspäeval, 27.septembril 2010 toimub siis tund kl 15:30.

Samuti teeme täna veel pildistamised ja poseerimised kl 16:15 ajal. Reedesed, pühapäevased ja tänased pildid panen orkuti albumisse üles teisipäeva hommikul!!!

TÄHELEPANU NEED, KES TULEVAD EESTI MEISTRIVÕISTLUSTELE!!!

Selle nädala jooksul tahaksin kuulda teie valitud 1 minutilist muusikaklippi, millega esitate oma vabakava EMV-l! Olge head, püüdke see lugu välja valida ja reede õhtul teeme esimese tõsisema proovi, sest aeg hakkab peale tulema ning poseerida oskate juba päris hästi ning nüüd proovime neid poose ka vabakavas esitada.

Vaadake ka kindlasti võistlejate nimekirja! Fittest Tartust on registreerinud võistlema järgmised sportlased: Sandra, Rainer, Paul, Taavi, Maikal, mina ning Siimu suhtes ei ole veel otsustanud, kas ta läheb -80 kg või klassikalisesse kulturismi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SUURED TÄNUD KÕIKIDELE, KES SAID TULLA REEDEL, PÜHAPÄEVAL JA ESMASPÄEVAL TUNDIDESSE JA SIIN KA MÕNED PILDID POSEERIMISTUNDIDEST JA ÜLLATUSKÜLALISEST ESTA PILDIST! ÜLEJÄÄNUD PILDID LÄHEVAD KOHE ÜLES ORKUTI KINNISTESSE ALBUMITESSE, MILLE JUURDEPÄÄSU TAGAN AINULT ASJAOSALISTELE!

post-50-1285661899_thumb.jpg

post-50-1285661909_thumb.jpg

post-50-1285661916_thumb.jpg

post-50-1285661924_thumb.jpg

post-50-1285661932_thumb.jpg

Erilised kiitused Estale väga hea vormi eest! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel üks pilt Fittest Tartu noortest vägilastest, kes valmistuvad Eesti meistrivõistlusteks:

post-50-1285662059_thumb.jpg P vs S - üks on noor ja teine tuleb meeste kategooriasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui Esta ka nüüd lavaletulekust kõrvale hiilib, siis ma ei tea kohe .... :huh:

Kusjuures tegemist äärmiselt tagasihoidliku naisterahvaga. Ma ei imesta üldse kui ta Eesti meistrivõistlustel ei osale. Ütles, et sellise vormi saavutamiseks ei ole mingisuguseid ettevalmistusi teinud ning tuleb tunnistada, et Esta on tõesti kogu aeg sellises väga heas vormis olnud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures tegemist äärmiselt tagasihoidliku naisterahvaga. Ma ei imesta üldse kui ta Eesti meistrivõistlustel ei osale. Ütles, et sellise vormi saavutamiseks ei ole mingisuguseid ettevalmistusi teinud ning tuleb tunnistada, et Esta on tõesti kogu aeg sellises väga heas vormis olnud. :huh:

Jah, olen sellega kursis ja temaga ka korduvalt rääkinud, kuid tütarlaps on natuke häbelik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli töö Imre, paistab ,et sul on sealt päris head järelkasvu peale tulemas..... :huh:

Jah, mul endal ka poiste pärast hea meel! Reedel alustame vabakavadega ja püüan nädala jooksul ka grimmimise tunni läbi viia. Ettevalmistus on korralik ja keegi mütsiga lööma ei tule :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, olen sellega kursis ja temaga ka korduvalt rääkinud, kuid tütarlaps on natuke häbelik :huh:

Ma olen üsnagi veendunud et ka Esta suudab meid kunagi üllatada :D Tuleb vaid seda nö. momenti oodata :D

Kuid mis Imresse puutub, siis tubli töö noortega, peaks ka tulema sinu käpa alla treenima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei no tänud, normaalset poseerimist polnud piltidel ollagi, katsetame uuesti, harjutan vahepeal:)

Lähen Athletic fitnessi proovima.

Häbelikkuses pole asi,eestikatel pole ikka minu jaoks mingit kategooriat - kulturist ju pole, bodyfitnessi kostüümidemaailm ja poseerimine hirmutab:)

Jah, olen sellega kursis ja temaga ka korduvalt rääkinud, kuid tütarlaps on natuke häbelik :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt rumal küsimus, aga kas "välismaailm" ei pakuks head väljundit ? Ma tean sellest umbes niipalju nagu siga käost, aga alaliidu sponsorluse ja muude asjadega ei peagi ju tingimata kodumaal võistlema :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei no tänud, normaalset poseerimist polnud piltidel ollagi, katsetame uuesti, harjutan vahepeal:)

Lähen Athletic fitnessi proovima.

Häbelikkuses pole asi,eestikatel pole ikka minu jaoks mingit kategooriat - kulturist ju pole, bodyfitnessi kostüümidemaailm ja poseerimine hirmutab:)

Äää karda, bf-s ilusad riided (niipalju kui neid seal üldse on) :) Aga võta Merike näppu, pange nimed kirja ja olge 16. okt Salme laval :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, mis kell reedel asjatama hakkad poistega, tuleks annaks ka end jälle näole ja kuulaks kriitikat :)

Reedel on poseerimine kl 15:30 ajal! Väino-seljanka=parem vorm!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei no tänud, normaalset poseerimist polnud piltidel ollagi, katsetame uuesti, harjutan vahepeal:)

Lähen Athletic fitnessi proovima.

Häbelikkuses pole asi,eestikatel pole ikka minu jaoks mingit kategooriat - kulturist ju pole, bodyfitnessi kostüümidemaailm ja poseerimine hirmutab:)

no vot..mis ma ütlesin.. tuleb vaid oodata Esta momenti :):D

Igatahes hoian sulle pöidlaid ja varbaid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Järgmine jõusaalitund toimub reedel kl 14:30 ajal ning poseerimistund algab orienteeruvalt 15:15 ajal. Palun kindlasti kohale tulla kõikidel, kes tahavad osaleda Eesti meistrivõistlustel 2010! Kordame kohustuslike pooside põhireegleid ning samuti kuulame üle teie poolt valitud vabakavade muusika. Arvestage, et cd plaadil oleks ainult üks lugu, soovitavalt 1 minutiliseks lõigatud ning et seda lugu saaks mängida tavalises muusikakeskuses. Aeg pressib peale. Reedel teeme ka uued pildid ja seekord tahan näha juba kuivemat vormi. Reedeks on võistlusteni jäänud ainult 2 nädalat. Kas kõikidel võistluspüksid on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmaspäeval kl 15:30 jälle tund! Püüdke kohal olla ja eriti sooviks kohtuda nendega, kes võtavad osa 16.oktoobril Eesti meistrivõistlustest. Aeg tiksub peale ning püüdke homseks kokku panna oma vabakava muusika! Vabakavaga on meie spordiklubist praeguseks ok Raineril, Maikalil, Kirbul ja minul. Teistel(Kert, Paul, Siim ja Taavi) on vabakava teema lahtine. Kohtumiseni esmaspäeval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmaspäeval kl 15:30 jälle tund! Püüdke kohal olla ja eriti sooviks kohtuda nendega, kes võtavad osa 16.oktoobril Eesti meistrivõistlustest. Aeg tiksub peale ning püüdke homseks kokku panna oma vabakava muusika! Vabakavaga on meie spordiklubist praeguseks ok Raineril, Maikalil, Kirbul ja minul. Teistel(Kert, Paul, Siim ja Taavi) on vabakava teema lahtine. Kohtumiseni esmaspäeval!

Ma üritan selle nädala jooksul valmis saada. Paar poosi on juba välja valitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma üritan selle nädala jooksul valmis saada. Paar poosi on juba välja valitud.

ÜRITAD??? Sa pead 100% reedeks kõik valmis saama ja siis on veel aega teha parandusi kui vaja. Kas lähed Mikuga ühte kategooriasse? Võib-olla isegi õige otsus. Miku vastu läheb sul ilmselt väga raskeks, aga samas on hea võrrelda eelmise aasta maailma kolmanda mehega ning megakogemused!

Kui oled veel kergelt haige, siis head paranemist ja loodan sind sellel nädalal kindlasti näha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×