Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kuidas siis kooli-inimesed saavad käia kui 8-17 ni???? Gümnaasiumis vaevalt tunnid kell 12 lõpevad:D ja 4 tundi linnas pargipingil oodata 8 ni pole ka tore:D

If there´s a will - there´s a way !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile, 31.augustil 2010 toimusid siis järjekordsed sisseastumised Fittest Tartu noorte ja juuniorite kulturismigruppi. Kohale tulnud noored mehed olid väga tublid ning mõned mehed tegid 30 sekundi jooksul ligi 20 lõuatõmmet, nõrgemad 10 kordust, mis on ju ka tegelikult väga hea tulemus! Kätekõverdustega üllatas üks mees 50 kordusega 30 sekundi jooksul! Hea töö!

Järgmised sisseastumised toimuvad reedel, 03.septembril 2010 kl 16:00 ja võimalik, et need on ka viimased katsed. Reede õhtuks panen siia üles nimekirja uutest spordipoistest sellesse gruppi ja samuti lisan esimese tunniplaani. Seekord panen vanemad ja uue grupi kokku ning vanematel tegijatel palun uusi sportlaseid alati toetada oma teadmiste ja kogemustega!

Uuel nädalal alustame ka juba poseerimisõpet nendele, kes tahavad osaleda Eesti meistrivõistlustel või Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NB!!! Pildistamine toimub täna, 1. septembril kl 16:00 ja reedel, 03.septembril kl 16:30 !!! Olge kohal, kellel võimalik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÄHELEPANU!

Panen siia üles esialgse Tartu noorte ja juuniorite kulturismi- ja fitnessi grupi tunniplaani! See tunniplaan kehtib kõikidele(vanadele ja uutele) Fittest noorte gruppidele!

TEISIPÄEV: 20:00-21:30

REEDE: 18:00-19:30

PÜHAPÄEV: 12:30-14:00

Nendel aegadel olen ise kohal.

Iseseisvalt saate treenida sellistel aegadel:

ESMASPÄEV-NELJAPÄEV: 08:00-17:00, 20:00-22:00

REEDE: 08:00-16:00, 18:00-20:00

LAUPÄEV: 10:00-15:00

PÜHAPÄEV: 10:00-21:00

Selle tunniplaani järgi alustame 07.septembrist 2010. Algajad alustavad baaskursusega, vanemad grupid alustavad poseerimisõpet ja kordamist!

Kas tunniplaan muutub, et ütlesite, et panete esimese tunniplaani üles reedel? Tsiteeritud ning vaid kahe päeva vanuses postituses on üks tunniplaan juba näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal vabandan tuhandete noorte kulturistide ees! Veel 15 minutit enne 16:00-i panin kõik asjad valmis ja tormasin autosse ning siis selgus tõsiasi, et minu hoolealune ei lähe enam käima. Istusin siis tipptunnil kesklinnas ja ootasin abivägesid. Võimalik, et ühes tunnustatud Eesti tanklas on mulle diisli asemel bensiini pumbatud, aga asja uuritakse. Püüame uued pildid teha kolmapäeval, 1. septembril kl 17:00. Siis peale aktust saate kohe enda vormist hea ülevaate.

mis värk on? mina orjenteerusin krupivenna Daneliga selle kellajärgi 1 sept kell 17.00 , olime kohal juba kell 16.30. Kool lõppes kell 12 ja sellest ajast saadik passisin linnas lakke, ja nüüd vaatan et uus aeg on pandud kell 16.00 -iks, aga seda on võimalik lugeda alles 18 min enne kella 16.00 . Iga 5 minuti tagant just foorumit ei külasta :S

Muudetud kasutaja PaulR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tunniplaan muutub, et ütlesite, et panete esimese tunniplaani üles reedel? Tsiteeritud ning vaid kahe päeva vanuses postituses on üks tunniplaan juba näha.

Praegu jääb see viimane tunniplaan alates 10-dast septembrist, veel on täpsustamisel, kas reedel tehakse erand ja poistel on juurdepääs jõusaali terve päev. Eriprogrammi teen spetsiaalselt 06-09 septembriks, üleminekuajaks kuna kõik vanemate gruppide sportlased ei ole endast märku andnud ning raske on niimoodi midagi planeerida. Aeg pressib armutult peale ja me peaksime juba õppetööga alustama, et vanemad grupid saaksid hakata võistlusteks valmistuma ning uued grupid saaksid sissejuhatuse jõusaalitreeningute ühtlustamiskursusel. Järgmise nädala lõpuks kinnitab spordiklubi juhatus lõpunimekirja, kes on sellesse kulturismi gruppi jäänud ja kes eemaldatud kui ei ole endast enne 11-dat kuupäeva märku andnud. Siinkohal meeldetuletus kõikidele vanematele käiatele! Andke endast märku kas siin või spordiklubis kes ei ole terve suve Fittestisse sattunud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis värk on? mina orjenteerusin krupivenna Daneliga selle kellajärgi 1 sept kell 17.00 , olime kohal juba kell 16.30. Kool lõppes kell 12 ja sellest ajast saadik passisin linnas lakke, ja nüüd vaatan et uus aeg on pandud kell 16.00 -iks, aga seda on võimalik lugeda alles 18 min enne kella 16.00 . Iga 5 minuti tagant just foorumit ei külasta :S

Oh mind ajameelset! :(

Kuna mul sai esmaspäeval, 30-dal augustil ootamatult riigisektori puhkus läbi, siis asusin teenistusse ja igal ajal ei saa enam spordiklubis liikuda. Olge head, püüdke võimalusel ikka siin seda informatsiooni kasvõi 1 kord päevas jälgida. Järgmised pildistamised teeme täna, neljapäeval kl 16:00 ja 03.septembril kl 16:30. Eilsed pildid on juba lisatud orkuti spetsiaalsesse albumisse kuhu on juurdepääs ainult noorte grupi sportlastele. Loodan, et hr Raud koos Daneliga üllatavad fotograafi oma hea vormiga siis kas täna või homme! Teistele ka teadmiseks, et olen täna õhtul 16:00-18:00 Fittest Tartu saalis ja kui on tekkinud küsimusi, täpsustusi, siis andke teada!

Kohtumiseni! <_<

post-50-1283413395_thumb.jpg Rainer Neemsalu 1.sept.2010 vabaseis küljelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Noorte ja juuniorite kulturismi gruppi sisseastumiskatsed toimuvad reedel, 03.septembril 2010 kl 16:00 ja võimalik, et need on ka viimased katsed. Reede õhtuks panen siia üles nimekirja uutest spordipoistest sellesse gruppi ja samuti lisan esimese tunniplaani. Seekord panen vanemad ja uue grupi kokku ning vanematel tegijatel palun uusi sportlaseid alati toetada oma teadmiste ja kogemustega!

Uuel nädalal alustame ka juba poseerimisõpet nendele, kes tahavad osaleda Eesti meistrivõistlustel või Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh mind ajameelset! :(

Kuna mul sai esmaspäeval, 30-dal augustil ootamatult riigisektori puhkus läbi, siis asusin teenistusse ja igal ajal ei saa enam spordiklubis liikuda. Olge head, püüdke võimalusel ikka siin seda informatsiooni kasvõi 1 kord päevas jälgida. Järgmised pildistamised teeme täna, neljapäeval kl 16:00 ja 03.septembril kl 16:30. Eilsed pildid on juba lisatud orkuti spetsiaalsesse albumisse kuhu on juurdepääs ainult noorte grupi sportlastele. Loodan, et hr Raud koos Daneliga üllatavad fotograafi oma hea vormiga siis kas täna või homme! Teistele ka teadmiseks, et olen täna õhtul 16:00-18:00 Fittest Tartu saalis ja kui on tekkinud küsimusi, täpsustusi, siis andke teada!

Kohtumiseni! <_<

post-50-1283413395_thumb.jpg Rainer Neemsalu 1.sept.2010 vabaseis küljelt.

PS: ma Paul-Eerik mitte Hr.Raud:D reedel tulen siis 16.30 -ks . Päevajooksul vaatan foorumit ca 5 korda vähemalt:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer on tubli, on justkui saanud liha luudepeale, mis see kaaluvahe on võrreldes kevadega??

Karikavõitlustel olin 65 kilo ringi. Suvel aga ületasin endale pakuks olnud 70 kg piiri. Kogusin ennast 75 peale, ning tänaseks juba 71.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile olid siis järjekordsed pildistamised Fittest Tartu spordiklubis ning panen siia ka paar pilti sellest üritusest. Ülejäänud pildid panin täna hommikul orkutisse kinnisesse albumisse, kuhu siiani on juurdepääs ainult 20-l inimesel.

post-50-1283499437_thumb.jpg

Fittest Tartu II grupi noore mehe ülakeha eestvaates.

post-50-1283499470_thumb.jpg

Fittest Tartu I grupi noore mehe topeltbiceps tagant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Noorte ja juuniorite kulturismi gruppi sisseastumiskatsed toimuvad täna, reedel, 03.septembril 2010 kl 16:00 ja võimalik, et need on ka viimased katsed. Täna õhtuks panen siia üles nimekirja uutest spordipoistest sellesse gruppi ja pühapäeval lisan esimese tunniplaani. Seekord panen vanemad ja uue grupi kokku ning vanematel tegijatel palun uusi sportlaseid alati toetada oma teadmiste ja kogemustega!

Uuel nädalal alustame ka juba poseerimisõpet nendele, kes tahavad osaleda Eesti meistrivõistlustel või Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel.

Reedel kl 16:30 toimuvad ka pildistamised uutele ja vanadele Fittest Tartu kulturismisõpradele! Seniks vaadake motivatsiooniks eilseid(02.september 2010) Fittest spordiklubis tehtud Ivo Pärle pilte!

post-50-1283499872_thumb.jpg Rind-biceps

post-50-1283499896_thumb.jpg Lailihas tagant

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen aru saanud, et need üleüldse viimased katsed, et mitte selle aasta viimased. Et siis kel vähegi huvi on, minge katsetele !!!! Pärast ei pea siis kahetsema !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen aru saanud, et need üleüldse viimased katsed, et mitte selle aasta viimased. Et siis kel vähegi huvi on, minge katsetele !!!! Pärast ei pea siis kahetsema !

Jah, võimalik, et viimased. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma saabun fittesti tagasi 10 septembril..

Ok, arvetsame sellega! :unsure:

NB! 02 ja 03 septembri pildid juba orkuti albumis üleval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×