Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Taavi Truija peaks olema ühest võimlemistrupist, praegu spordiklubis treenerina. Võibolla eksin.

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmamuljed 01.06.2010 sisseastumiskatsetest Fittest Tartu spordiklubi noorte kulturismi gruppi:

Päris tugevad poisid tundusid ja eks paistab, kuidas nad hakkavad tööd tegema. Üllatusmees oli 172 cm pikkune ja 96 kg kaaluv jõmm, kes tegi kergelt 7 lõuatõmmet sellise kaaluga ja kätekõverdusi tikkis nagu õmblusmasin.

jep, see poiss on päris elajas tüüp jah:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ehk võimalik esmaspäeval ka hiljem katseid teha?

Hetkel on esmaspäeval ees ülikooli eksam ja pole kindel, kuidas tolle õppejõule vastamise graafik välja nägema hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes see Taavi Truija on??? :(

Ma arvan, et see oli irooniaga. Kui ei siis valgustan. Ta on Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna võimlemise treener. Ja siis on MyFitnessis treener ja personaaltreener. Ise tean, et on vähemalt ühe kulturisti välja koolitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et see oli irooniaga. Kui ei siis valgustan. Ta on Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna võimlemise treener. Ja siis on MyFitnessis treener ja personaaltreener. Ise tean, et on vähemalt ühe kulturisti välja koolitanud.

Ei olnud irooniaga. Sellist nime kuulsin esimest korda, aga ilmselt tunnen seda meest näo järgi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, viimased katsed nendel sisseastumistel toimuvad täna, esmaspäeval(07.juuni 2010) kl 15:00-16:00 Fittest spordiklubis!

Täna õhtul kl 16:00 annan siis teada, kes saavad sellesse gruppi ja kohapeal paneme kokku ka suvise tunniplaani. Kindlasti tasub kohal olla ja oma võimalustest ja kellaaegadest rääkida. Dresse ei pea kaasa võtma, kes eelmisel esmaspäeval katsetel olid! Õppetööd alustame kohe kui nimekiri on ka spordiklubi juhatuse poolt kinnitatud, loodetavasti juba sellel nädalal.

NB!

Katsetele tulijad peavad olema 15-21 aastased noored mehed, kes soovituslikult oleksid ka varasemalt mingisuguse spordialaga tegelenud. Kaasa võtta dressid ja pesemisasjad. Järgmised katsed alles augusti lõpus kui vabasid kohtasid peaks üle jääma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia üles uue noorte grupi suvise meeskonna nimekirja ja samuti tunniplaani.

Sisseastumiskatsetel näidati erakordselt kõrget taset ning rõõmuga võtame praegu vastu kõik 8 uut meeskonnaliiget:

Marek N (17 a.)

Paul-Eerik R (17 a.)

Rauno R (17 a.)

Danel S (19 a.)

Sander G (16.a.)

Marko U (17 a.)

Siim S (21 a.)

Jörgen K (21 a.)

Alates kolmapäevast (09.juuni 2010) saate endale Fittest spordiklubi treeningpääsmed ja plastikkaardi hind on 50 krooni + kuutasu 300 krooni. Kaart jääb teie kätte!

NB! TUNNIPLAANIS TOIMUSID MUUDATUSED! 10 juuni-10. august 2010:

TEISIPÄEV: 17:00-19:00

KOLMAPÄEV: 16:30-18:00

NELJAPÄEV 13:00-14:30

Nendel kellaaegadel olen ise spordiklubis ja juhendan noorsportlaseid nii vanast kui uuest grupist. Teistel aegadel on iseseisev treenimine ja püüdke jälgida, et kolmapäevaõhtuse ringtreeningu ajal keegi jõusaali ei tungi! Vaadake klubi tunniplaani!

Homme, kolmapäeval kl 16:30 on esimene tund, kus vaatame üle eelmise noortegrupi materjali ning vastan küsimustele!

Kohtumiseni kolmapäeval kl 16:30!

Tulete kohale, saate kliendikaardi ja kapi võtme ning panete selga dressid ja koguneme jõusaalis! Pärast tundi saate masinatega tutvuda, aga eraldi masinate tutvustamise teen järgmises tunnis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, lisa mõningaid pilte ka jüngritest, oleks hea arengut jälgida enne ja pärast... Igatahes jõudu meestele!

Küll tulevad pildid, kui noored mehed ise nõus on, et teised nende tegemisi jälgivad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas täna on pildistamine ka w? ;)

Ei, täna ei pildista, aga kui grupile sobib, siis järgmisel nädalal. Õhtul täpsustame, kuidas ja millal pildistamine võiks toimuda :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtad vanemaid liikmeid ka pildistama?

Sa tahad ju jälle passipilti, aga meie pildistame ikka ülakeha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma Rauno Raud::

Alates sellest nädalast peaksin hakkama korralikult käima:Olin siin vahepeal Tallinnas ja igal pool mujal!

Loodan ,Et pole VÄGA maha jäänud?? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke off topic, aga kas Tallinnas on selliseid treeningrühmi(noorte kulturistide/fitnessistide)? Ma nägin, et Reval Spordis on, aga seal vanuses kuni 19.a. Ise kahjuks juba 20 :D . Sügisel kolin Pärnust Tallinnasse ja oleks suur soov sellisest asjast osa võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke off topic, aga kas Tallinnas on selliseid treeningrühmi(noorte kulturistide/fitnessistide)? Ma nägin, et Reval Spordis on, aga seal vanuses kuni 19.a. Ise kahjuks juba 20 :D . Sügisel kolin Pärnust Tallinnasse ja oleks suur soov sellisest asjast osa võtta.

võetakse ka revalisse üle 19a aga nagu ott oli öelnud, et mida vanem sa oled seda rohkem oodatakse sult ikka..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke off topic, aga kas Tallinnas on selliseid treeningrühmi(noorte kulturistide/fitnessistide)? Ma nägin, et Reval Spordis on, aga seal vanuses kuni 19.a. Ise kahjuks juba 20 :D . Sügisel kolin Pärnust Tallinnasse ja oleks suur soov sellisest asjast osa võtta.

Jah ega ära ei ole kedagi ajanud, klopsi ennast suvel üles ja sügisel tule ja ehmata mind - küll siis rühma ka saad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×