Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

OT: See küsimus võibolla juba läbi käinud aga ma ei suutnud leida, äkki otsisin kehvasti. Aga millal uus noorte treeningrühm koostatakse ja kas üldse on plaanis?

Endal oli plaanis tulla juba sellesse rühma kuid jäin haigeks selleks ajaks ja olin üsna pikalt, ning viimase võimaluse kandideerimiseks magasin tagatipuks veel maha ka. Väga suure tõenäosusega tuleksin ma järgmisel korral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT: See küsimus võibolla juba läbi käinud aga ma ei suutnud leida, äkki otsisin kehvasti. Aga millal uus noorte treeningrühm koostatakse ja kas üldse on plaanis?

Endal oli plaanis tulla juba sellesse rühma kuid jäin haigeks selleks ajaks ja olin üsna pikalt, ning viimase võimaluse kandideerimiseks magasin tagatipuks veel maha ka. Väga suure tõenäosusega tuleksin ma järgmisel korral.

Tere!

Suure tõenäosusega tehakse uus grupp sügisel kui saadakse kokkuleppele spordiklubi juhatusega ning samuti toetust linnalt ning alaliidult. Suvel selgub, kas ja millal uus grupp tegutsema hakkab. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma õigesti mäletan, siis Imre vaatas ikka rohkem raami.

Lisaks tulevad füüsilised katsed: lõuatõmbed 1 minuti jooksul ja kätekõverdused 1 minuti jooksul. Tähelepanu! Ärge kartke füüsilist testi! Te ei pea tegema 50 lõuatõmmet ja 200 kätekõverdust. Oluline on tahe asjaga tegeleda ning proportsioonid. Piisab kui keha on normaalmõõdus ja normaalkaalus ning mees ainult kangi küljes ei ripu(kui sedagi) ning suudab mõned korradki oma kehakaalu toenglamangust üles lükata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma õigesti mäletan, siis Imre vaatas ikka rohkem raami.

Jah, raam on oluline, aga mitte määrav, sest näiteks 15-16 aastased võivad ju väga lühikese ajaga küll pikkust, küll laiust visata mehe moodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, raam on oluline, aga mitte määrav, sest näiteks 15-16 aastased võivad ju väga lühikese ajaga küll pikkust, küll laiust visata mehe moodi.

Selles osas on täitsa õigus Imrel, ehk siis puberteedi eas muutuvad poisid kõvasti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisainfo kõikidele lõuna-Eesti noortele kulturismihuvilistele.

21.märtsil 2010 kl 15:00 toimuvad Tartus Lõuna-Eesti maakondade lahtised Karikavõistlused kulturismis ja body-fitnessis noortele ja juunioritele, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud. Arvestades, et Tartu Fittest spordiklubist tuleb kohale vähemal 20 võistlejat, tuleb noortele ja juunioritele rohkem kategooriaid kui Eesti Karikavõistlustel. Kuuldavasti on andekaid noori veel teistes Tartu klubides, samuti Võru, Viljandi, Valga ja teiste maakondade jõusaalides.

Nendelt võistlustelt võivad osa võtta kõik noored vanuses 14-21 Tartumaalt, Jõgevamaalt, Valgamaalt, Põlvamaalt, Viljandimaalt, Võrumaalt, Saaremaalt, Pärnumaalt.

Noored võistlevad vanu14-18ses ja juuniorid alates 19-21 aastased(21 kaasa arvatud).

Siinkohal palve kõikidele huvilistele(treenerid, sportlased, nende lähedased-tuttavad):

Andke palun endast siin teema all märku veebruari kuu jooksul, et saaksime võistluste organiseerimisel arvestada publiku ja võistlejate arvuga. Samuti paneme kokku ka kategooriad, kus vähemalt praegu oleks juba 15 noort ning selles kategoorias saaks hetkel organiseerida 3 kategooriat, kuna noored mehed jagunevadki hetkel üsna võrdselt -60, -70 ja -80 kategooriatesse. Loomulikult Eesti Karikavõistlustel on ikkagi ainult 1 noorte kategooria ning 2 juuniorite kategooriat.

Täpse võistluste toimumise koha ja ajakava loodan siin üles panna hiljemalt veebruari esimesel nädalal ning siis tuleb ka täiendav info tüdrukute bodyfitnessist, samuti on veel kinnitamata võistluste toimumise koht, kuna ei ole saanud ametlikku kinnitust. Oma toetusest sellele üritusele on märku andnud Eesti Kulturismi- ja Fitness Liit, samuti Fittest Tartu spordiklubi. Samas on igasugune toetus teretulnud ka teistelt spordisõpradelt.

Kõikide kategooriate esikolmikud saavad lõuna-Eesti Karika, diplomi, samuti auhinnad sponsorite poolt. Lisaks eraldi karikad absoluutsele noorele ja juuniorile ning tüdrukute bodyfitnessistidele. Kui on küsimusi, tähelepanekuid, ettepanekuid, siis andke siin teada!

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kategooriad jäid arsuaamatuks.

Samuti paneme kokku ka kategooriad, kus vähemalt praegu oleks juba 15 noort ning selles kategoorias saaks hetkel organiseerida 3 kategooriat, kuna noored mehed jagunevadki hetkel üsna võrdselt -60, -70 ja -80 kategooriatesse.

Mis nendega saab, kes üle 80 kilo kaaluvad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen vist kõige raskem noor vähemalt reedese arvestusega 82,4 tuli siis! :D

Mina olen ka praegu 86 kg, aga võistlusteks 77kg :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, kas noorte alla kuuluvad ka 18 aastased ? Kui nii, siis mina (Siim V) ja Erkko kaalume ka võistluste ajal üsna kindlasti 80+ kilo. Mis kategooria meil siis on ? Ongi 80+ ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaaluteemast välja:

Kukkusin eile veidi õnnetult õla peale. Vasakut kätt eriti liigutada ei saa, st. olen sunnitud ca. 2 nädalat jala- ja kõhutreeninguga piirduma.

Paar päva tuleb korralikku puhkust teha, kuna ka selg, rind ja kael on väga valusad.

Edu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siim, me oleme ka noortes. Aga ma arvan millegi pärast, et kahe inimese pärast ei hakata uut kaalukategooriat tegema. Healjuhul ehk muudetakse kuidagi. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan,et Teile kahele tehakse uus kaalukategooria-"Fat party"

Ma kaalusin 95 kaalumisel aga loodan 85 peale tulla vast,eks näis kuidas õnnestub :rolleyes:

Sa Risto muidu ? :D Palju siis kaalus alla läheb võistlusteks valmistudes, kui mu kaal oli 89-90, siis rasvaprotsent oli 13,4. Praegu kaal 87 kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×