Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

homme oled poes olemas ? ma tulen korraks kusagil peale lõunat läbi sealt siis enda mälupulgaga, 10.00-11.00 selles vahemikus

Ei, homme olen ma poes 17:00-21:00! Täna olen poes kuni kella 19:00-ni! Proovi nendel aegadel tulla ja saad pildid kätte! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, spordipoisid!

Kes tulevad tänasesse tundi(Esmaspäev, 21.detsember), siis kellel veel pilte ei ole, võtke kaasa mälupulk ja saate omale pildid kohe alla laadida viimasest pildistamisest! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähelepanu, spordipoisid!

Kes tulevad tänasesse tundi(Esmaspäev, 21.detsember), siis kellel veel pilte ei ole, võtke kaasa mälupulk ja saate omale pildid kohe alla laadida viimasest pildistamisest! :P

Mis kellani sa täna Eedenis liikled ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kellani sa täna Eedenis liikled ?

Ma olen täna Fitshopis kella 21:00-ni! NB!!! Täna on degusteerimiseks Ultra Life LEAN GAIN!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, noored!

Kolmapäeval, 23.detsembril 2009 teeme jõrjekordse pildistamise, aga seekord siis teeme uued pildid erinevatest harjutustest uue kava jaoks, mille võtame kasutusele uue aasta algusest. Seekord jaotame kõik lihasgrupid 4-ks. Tundub, et osade jaoks on praegune kava liiga suur ning mõni mees istub jõusaalis 3-4 tundi. Mulle on spordiklubi juhatus selle kohta juba märku andnud ning tulevikus püüame ikka alla 2 tunni hakkama saada. Kes pani tähele, kuidas ma viimase MM-i jaoks valmistusin, siis kindlasti märkas, et keskmine treeningu pikkus oli 1 tund. Ok, see oli küll väga väikeste pausidega universaalkava, aga kui ma istuksin saalis üle 2 tunni, siis saaksin lamatised ja 100% treeningintensiivsusest oleks asi väga kaugel.

Niisiis, kes saavad, tulevad kolmapäeval ja saavad ise osaleda uue treeningkava kokkupanemisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan veel, et kui keegi tüdrukutest saab kolmapäeval kohale tulla kl 16:00, siis oleks hea ning ma saaksin ka tüdrukutele juba edasijõudnute kava koostada. Kohtumiseni kolmapäeval! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahulikke jõule kõigile!

Trennis näeme :D

Tänud toredate soovide eest ja kohtumiseni peale jõulusid! Söömisega ärge ennast tagasi hoidke! Mees peab sööma :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lahtiolekuajad pühade ajal :

Spordiklubi on suletud 24, 25, 26 detsember. 31. detsember oleme avatud 7.00-15.00 ning 1.jaanuar 2010 oleme suletud. Kauneid pühi ning meeleolukat aastavahetust! Sinu Fittest

Häid pühi !

Kui mees sööb, siis mees jõuab!

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile huvilistele!

Alustasime uut spordiaastat ja sellel aastal olen näinud juba umbes 10-t meie grupi spordisõpra. Siinkohal palve kõikidele Tartu grupi noortele-juunioritele: Kui võimalik, siis teeme järgmisel esmaspäeval(11.jaanuaril) kl 15:30 järjekordse poseerimistunni aeroobika saalis. Osad teie seast on päris hästi edasi arenenud, aga osad ei ole veel poseerimise algõpet läbinud. Vaatame vormi üle, teeme vigade parandused ja räägime järgmisest kolmest kuust. Võtan kalendri kaasa ja võimalusel püüame ka kokku leppida, millal kõigile sobiks märtsis lõuna-Eesti noorte ja juuniorite kulturismi ja fitnessivõistluse korraldamine. Märtsis peaks vist olema koolivaheaeg ja sellel ajal oleks päris hea ettevalmistusi teha ning koolivaheaeg lõpetada oma elu esimese võistlusega kus kõik saavad omavahel mõõtu võtta.

Ok, ma nüüd vaatan tänased pildid üles ja püüan lähipäevadel valmis teha uue treeningprogrammi.

Lõpetuseks üks pilt meie grupi kullafondist. Kes on pildil? :D

post-50-1262642567_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka alustasin selleaastast treeningperioodi pühapäevast. Mis siin ikka - vorm on pühade ja suurte pidutsemistega suht palju kannatada saanud, aga eks nüüd suuri pidustusi mitu kuud ei tohiks olla ja saab jälle inimese kombel sööma ning treenima hakata.

Pildil on punaste pükstega poiss, kelle nime ei suuda meenutada kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean,mis kutiga tegu aga nime ei tea :D

üks vendadest põkkidest,kes koos teevad koguaeg :D

Hahahaa! Vennad Põkid :P

Ma usun, et Saks ja Timm on praegu selle jutu peale vägagi pöördes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre - mis ajaks võib uut kava oodata ? ( Siis oskan oma trenne paremini jaotada )

Selleks ajaks kui olen kõik 200 pilti ükshaaval läbi vaadanud ja ära formaatinud, erinevate päevade peale ära jaotanud, lasknud kunstnikul kujundada, isiklikult ükshaaval kõik harjutused välja trükkinud, lõpuks suurele paberile printinud ja lamineerinud... et nagu poole tunniga vist ei jõua. Proovin homseks valmis saada! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kõigile huvilistele!

Alustasime uut spordiaastat ja sellel aastal olen näinud juba umbes 10-t meie grupi spordisõpra. Siinkohal palve kõikidele Tartu grupi noortele-juunioritele: Kui võimalik, siis teeme järgmisel esmaspäeval(11.jaanuaril) kl 15:30 järjekordse poseerimistunni aeroobika saalis. Osad teie seast on päris hästi edasi arenenud, aga osad ei ole veel poseerimise algõpet läbinud. Vaatame vormi üle, teeme vigade parandused ja räägime järgmisest kolmest kuust. Võtan kalendri kaasa ja võimalusel püüame ka kokku leppida, millal kõigile sobiks märtsis lõuna-Eesti noorte ja juuniorite kulturismi ja fitnessivõistluse korraldamine. Märtsis peaks vist olema koolivaheaeg ja sellel ajal oleks päris hea ettevalmistusi teha ning koolivaheaeg lõpetada oma elu esimese võistlusega kus kõik saavad omavahel mõõtu võtta.

Ok, ma nüüd vaatan tänased pildid üles ja püüan lähipäevadel valmis teha uue treeningprogrammi.

Lõpetuseks üks pilt meie grupi kullafondist. Kes on pildil? :D

post-50-1262642567_thumb.jpg

Tean seda kutti , kuid nime ei tea =))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omaltpoolt pakun, et võibolla oleks ikka parem vaheaja alguses ära pidada. Siis küll rapsimist kohustuste vahel rohkem aga avaneb ka võimalus vaheajal maale loomi talitama sõita. Muidu ole terve vaheaeg linnas, et trenni saaks teha.

Ja pildil on Timm :D

EDIT:

Samas jah, vaheajal ettevalmistamine oleks palju mugavam.

Aga eks grupis jõuame konsensusele.

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Täna õhtul(06.jaanuar 2010) kl 18:30 ajal lisasin Fittest jõusaali seinale meie grupi jaoks uue edasijõudnute kava, kus lihasgrupid on jagatud 4 päeva peale. Selle 3 päevase kava võtsin maha kuna selle koormus läks liiga suureks ja mõni mees suutis selle järgi 4 tundi treenida :)

Kohtumiseni reedel kl 15:00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartu noorte ja juuniorite kulturismi ja fitnessi treeningrühma nimekiri ja muutused.

Niisiis, oleme treeninud ja harjutanud juba alates oktoobrist 2009 ning selle ajaga on toimunud ka mitmeid muutuseid selles grupis. Toon välja praeguse nimekirja ning Sellesse nimekirja enam uusi liikmeid ei lisandu.

1. Lauri S

2. Andre T

3. Rainer N

4. Kert U

5. Taavi T

6. Edmund P

7. Šamil A

8. Erkko I (Erkko hetkel kopsupõletikus ja loodan, et mees ravib ennast korralikult ning kevadel üllatab oma vormiga kõiki)

9. Siim V

10. Priit P

11. Karlis L

12. Kristen T

13. Tanel B

14. Steven L

15. Tauri K

16. Arno K (Kuu aja jooksul langetan otsuse, kas see mees jääb gruppi)

17. Risto R (juunior)

18. Taavi P (juunior)

19. Maikal (meeste kategoorias)

20. Sndra J (bodyfitness)

21. Diana G (bodyfitness)

Nimekirjast välja arvatud erinevatel põhjustel: Andri K, Hindrek L, Karl-Paul L, Kristiina R, Rainer V, Tambet Z :(

Grupile meeldetuletus, et kaalumine toimub esmaspäeval, kl 15:30 ning pärast kaalumist kuulame üle teie valitud võistluslood ning kindlasti küsimused-vastused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×