Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Sooviksin kah liituda selle kursusega aga mõned pildid on kah tegelt olemas seal kitnessrate albumis kasutaja barni all. Et kui jõuan siis tuleks kah katsetele

.

Vaatasin pildid üle!

Kõik eeldused asjaga tõsisemalt tegelemiseks on olemas. Püüa leida pühapäeva hommikul aega ja tule Eedenisse kohale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et teema vahepeal ära ei ununeks, veelkord meeldetuletus kõikidele noortele meestele, kes sooviksid osaleda Tartu noorte- ja juuniorite kulturismi- ja fitnessi grupis:

Viimased sisseastumiskatsed toimuvad pühapäeval, 20 septembril kl 09:00-10:00. Selleks võtke kaasa lühikesed dressid ning hea tuju. Ärge kartke füüsilist testi(lõuatõmbed 1 minuti jooksul, kätekõverdused 1 minuti jooksul)!!! Kui teil on looduse poolt hea raam ja kõik eeldused selle alaga tegelemiseks, siis tõmmake kasvõi 1 lõuatõmbe, küll me neid tulemusi aja jooksul parandame. Oluline, et noor spordipoiss ei oleks alakaaluline(näiteks 195 cm ja 55 kg). Sellised luukered võiksid veel umbes 2-3 aastat korralikult süüa ning siis proovida grupiga liituda kui on suurem kehakaal. Probleemi ei ole kui see suhe on näiteks 180 cm ja 70 kg. Veel üks täpsustus: Kevadel on plaan korraldada enne Eesti Karikavõistluseid lõuna-Eesti noorte ja juuniorite kulturismivõistlus ja ainult selle võistluse parimad saavad võimaluse osaleda ka Eesti Karikavõistlustel. NB! Loomulikult toimub enne võistluseid paar kuud eraldi võistluskoolitus, nii et kedagi ei saadeta pea ees tulle. Koolitus seisneb võistluseelse toitumise, poseerimise ja ka võistluseelse treeningkava kokkupanekus + vabakava(1 minut) koostamine ja harjutamine. Kedagi ei sunnita Eesti Karikavõistlustele minema kui mees ise ei taha. Selliseidküsimusi on mulle viimastel päevadel esitatud ning loodan, et valgustasin kõiki piisavalt :P

Kui teil on Tartus või Tartumaal tuttavaid noori mehi, kes teie arvates on heade eeldustega, siis saatke nad pühapäeval kl 09-10:00 Eedeni keskusesse teisele korrusele Fittest Tartu spordiklubisse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea töö Imre - tubli! :P

Mul on endal hetkel palju jooksmist ja ei ole kahel viimasel nädalal revali noorterühma jõudnud, kuid ka seal treenivad noored ja ootame samuti lisa, seega tuleg sportima täpsem info www.revalsport.ee

Loodan ,et oktoobris saan rohkem aega noortele pühenduda. Kindlasti aitan nii ülevaastustel kui kavade koostamistel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on vaja ka eelnev registreerimine või tule lihtsalt kohale?

Tule lihtsalt kohale ja võid mõne asjaliku sõbra ka kaasa võtta! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Pühapäeval, 20 septembril kl 09-10:00 on viimane võimalus tulla noortel inimestel (kuni 21 a) Tartusse, Eedeni keskusesse noorte ja juuniorite kulturismigrupiga liituma!!! Kasutage võimalust! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Täna siis toimusid viimased katsed Tartu noorte ja juuniorite kulturismigruppi. Tase oli üllatavalt kõrge ning füüsilistel katsetel tehti keskmiselt 10 korralikku lõuatõmmet 15 sekundiga, samuti keskmiselt 25 kätekõverdust 20 sekundiga.

Toon välja ka tänaste sisseastujate eesnimed ja vanused:

1. Karl-Paul (17.a)

2. Risto (20 a)

3. Tanel (17 a)

4. Taavi T(18 a)

5. Kristen (17 a)

6. Arno (17 a) NB! Pead rohkem sööma hakkama, et kehakaal pikkusele järgi jõuaks! :D

7. Taavi P(21 a)

8. Karlis (17 a) Tänased kõige nõrgemad tulemused, aga näha oli, et mehel on kõvasti tahtejõudu ning küll jõuad teistele järgi!

9. Sandra(Tore tütarlaps, kes soovib hakata tõsisemalt fitnessiga tegelema. Täna õhtul tuli Fitshopi poodi jutule ja esialgu alustab ilmselt bodypumpiga ning kuu aja pärast liitub jõusaaliga)

Selles suhtes, et kui on veel tütarlapsi, kes soovivad tegeleda fitnessiga, siis andke endast teada ning teie treeningud on eraldi. Võimalusel andke endast märku hiljemalt 4. oktoobriks 2009 minu postkasti: vendv@hot.ee

Kõikidele noorte grupiga liitujatele: Esimese sissjuhatava tunni kulturismist ja fitnessist teeme juba järgmisel pühapäeval, 27 septembril kl 10:15 Eedeni keskuses Fittest spordiklubi jõusaalis. Teeme kerge ülevaate kulturismi ajaloost, samuti näitan ette erinevate lihasgruppide baasharjutused ning vastan teie küsimustele. Kinnitatud tunniplaani järgi alustame treeninguid oktoobri alguses pärast 03.oktoobril toimuvaid Eesti meistrivõistluseid. Võimalusel püüdke kindlasti neid võistluseid vaatama minna!

Jälgige informatsiooni! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuradi kahju, et ise ei jõudnud katseltele. Tehnika vedas alt ja jäigi see võimalus kasutamata :D

Kui oled tubli spordipoiss, siis saad viimase võimaluse 27. septebril, järgmisel pühapäeval. Tule kl 11:00 kohale ja vaatame sinu vormi üle ja kui kõik sobib, siis saad veel liituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Täna siis toimusid viimased katsed Tartu noorte ja juuniorite kulturismigruppi. Tase oli üllatavalt kõrge ning füüsilistel katsetel tehti keskmiselt 10 korralikku lõuatõmmet 15 sekundiga, samuti keskmiselt 25 kätekõverdust 20 sekundiga.

Toon välja ka tänaste sisseastujate eesnimed ja vanused:

1. Karl-Paul (17.a)

2. Risto (20 a)

3. Tanel (17 a)

4. Taavi T(18 a)

5. Kristen (17 a)

6. Arno (17 a) NB! Pead rohkem sööma hakkama, et kehakaal pikkusele järgi jõuaks! :D

7. Taavi P(21 a)

8. Karlis (17 a) Tänased kõige nõrgemad tulemused, aga näha oli, et mehel on kõvasti tahtejõudu ning küll jõuad teistele järgi!

9. Sandra(Tore tütarlaps, kes soovib hakata tõsisemalt fitnessiga tegelema. Täna õhtul tuli Fitshopi poodi jutule ja esialgu alustab ilmselt bodypumpiga ning kuu aja pärast liitub jõusaaliga)

Selles suhtes, et kui on veel tütarlapsi, kes soovivad tegeleda fitnessiga, siis andke endast teada ning teie treeningud on eraldi. Võimalusel andke endast märku hiljemalt 4. oktoobriks 2009 minu postkasti: vendv@hot.ee

Kõikidele noorte grupiga liitujatele: Esimese sissjuhatava tunni kulturismist ja fitnessist teeme juba järgmisel pühapäeval, 27 septembril kl 10:15 Eedeni keskuses Fittest spordiklubi jõusaalis. Teeme kerge ülevaate kulturismi ajaloost, samuti näitan ette erinevate lihasgruppide baasharjutused ning vastan teie küsimustele. Kinnitatud tunniplaani järgi alustame treeninguid oktoobri alguses pärast 03.oktoobril toimuvaid Eesti meistrivõistluseid. Võimalusel püüdke kindlasti neid võistluseid vaatama minna!

Jälgige informatsiooni! :P

Imre, mitte et mul asja vastu suurt huvi ei oleks, aga olude sunnil ma vist ei jõua pühapäeval sellesse sissejuhatavasse tundi, kas see on okei ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval tulevad need, kes saavad! See on mitteametlik tund, aga mida varem hakkame koos käima, seda parem. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pühapäeval tulevad need, kes saavad! See on mitteametlik tund, aga mida varem hakkame koos käima, seda parem. :D

Ok, pean asja uurima, vb tulen. Aga kolmandal näeme kindlasti !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea tõdeda, et keegi soovib ka kulturismi propageerida. Kuna see spordiala suht kallis, siis ka arusaadav, miks antud spordialaga nii vähe tegeletakse võistustasemel. Arvan ,et noortele võiks kindlasti osavõtt olla tasuta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea tõdeda, et keegi soovib ka kulturismi propageerida. Kuna see spordiala suht kallis, siis ka arusaadav, miks antud spordialaga nii vähe tegeletakse võistustasemel. Arvan ,et noortele võiks kindlasti osavõtt olla tasuta!

Ega see 200 krooni ei ole ka suur kulutus. Kui tasuta oleks, siis tuleks kohale ka päris palju selliseid kloune, kes käivad niisama kõvatamas. Praegusest seltskonnast on vist kõik varem spordisaalides käinud ja suurema tasu eest ilma treeneri nõustamiseta. Eraklubil oleks ka utoopiline päris tasuta sellist gruppi organiseerida ja majandada...vähemalt tänasel MASU ajal. Selles suhtes suured tänud Tartu Fittest spordiklubile mõistva suhtumise ja toetuse eest!Vähemalt esimesed sammud on tehtud ja loodan, et juba 2-3 aasta pärast on lõuna-Eestis sirgunud normaalsed või isegi head klassikalised kulturistid. Sellise ajaga midagi suuremat ja võimsamat ei ole ilmselt võimalik arendada, aga praegu võib ka öelda, et eesti klassikalise kulturismi tase on tugevalt üle euroopa keskmise taseme ning iga mees otsustab tulevikus ise edasi, kas läheb üle klassikaliselt kulturismilt kulturismile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see 200 krooni ei ole ka suur kulutus. Kui tasuta oleks, siis tuleks kohale ka päris palju selliseid kloune, kes käivad niisama kõvatamas. Praegusest seltskonnast on vist kõik varem spordisaalides käinud ja suurema tasu eest ilma treeneri nõustamiseta. Eraklubil oleks ka utoopiline päris tasuta sellist gruppi organiseerida ja majandada...vähemalt tänasel MASU ajal. Selles suhtes suured tänud Tartu Fittest spordiklubile mõistva suhtumise ja toetuse eest!Vähemalt esimesed sammud on tehtud ja loodan, et juba 2-3 aasta pärast on lõuna-Eestis sirgunud normaalsed või isegi head klassikalised kulturistid. Sellise ajaga midagi suuremat ja võimsamat ei ole ilmselt võimalik arendada, aga praegu võib ka öelda, et eesti klassikalise kulturismi tase on tugevalt üle euroopa keskmise taseme ning iga mees otsustab tulevikus ise edasi, kas läheb üle klassikaliselt kulturismilt kulturismile.

Ma ütleks , et Eesti klassikaline kulturism on juba praegu maailma mastaabis üks kindel favoriit. Vormistamise küsimus ainult.

Minu soovitus oleks ainult, et te seal noortegrupis lähtuks ikka A-st ja O-st, et hoiduks extreemsustest. Noored peavad kasvama ja seda eelkõige vaimselt. Psüholoogiline pool, tugi on alguses tähtsaim! Sõnaga, kui on palju materjali käes siis ei tohiks kasutada NL koondisaegseid põhimõtteid vaid lähenema vägagi individuaalselt. Teinekord võib esialgu visa arenguga noor jõuda kaugemalegi kui esmapilgul superandekas. EDU eestvedajatele ja raudset tahet värvatutele! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tallinnas võiks ka midagi sarnast olla

revalis peaks ka noorterühm olema.

tsiteerides Otti

Hea töö Imre - tubli! :D

Mul on endal hetkel palju jooksmist ja ei ole kahel viimasel nädalal revali noorterühma jõudnud, kuid ka seal treenivad noored ja ootame samuti lisa, seega tuleg sportima täpsem info www.revalsport.ee

Loodan ,et oktoobris saan rohkem aega noortele pühenduda. Kindlasti aitan nii ülevaastustel kui kavade koostamistel.

Muudetud kasutaja jaan1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5

on, aga see on mõeldud aint neile kes koolis käivad, treeningud on 14-17.00, ise olen 18 ja käin tööl ja ei jõuaks kuidagi sinna. huvi oleks suur treeneri all treenida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on, aga see on mõeldud aint neile kes koolis käivad, treeningud on 14-17.00, ise olen 18 ja käin tööl ja ei jõuaks kuidagi sinna. huvi oleks suur treeneri all treenida

Kui huvi on suur, siis peame kokku leppima, mis päevadel sa käia saad ja proovime leida sulle sobivad ajad kui ka mina sellel ajal saalis olen ning kindlasti leiame kompromissi :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu, erakorraline teadaanne Tartu noorte ja juuniorite grupile!

Grupi esialgses nimekirjas sellised noorsportlased:

1. Karl-Paul (17.a)

2. Risto (20 a)

3. Tanel (17 a)

4. Taavi T(18 a)

5. Kristen (17 a)

6. Arno (17 a) NB! Pead rohkem sööma hakkama, et kehakaal pikkusele järgi jõuaks!

7. Taavi P(21 a)

8. Karlis (17 a) Tänased kõige nõrgemad tulemused, aga näha oli, et mehel on kõvasti tahtejõudu ning küll jõuad teistele järgi!

9. Sandra(Tore tütarlaps, kes soovib hakata tõsisemalt fitnessiga tegelema. Täna õhtul tuli Fitshopi poodi jutule ja esialgu alustab ilmselt bodypumpiga ning kuu aja pärast liitub jõusaaliga

10. Lauri S (16 a)

11. Erkko I (18 a)

12. Siim V (18 a)

13. Rainer N (16)

14. Šamil A (17 a)

15. Maikal P

Esimene sissejuhatav tund toimub Fittest Tartu spordiklubis pühapäeval, 27.septembril kl 12:00, mitte varem nagu eelmistes postitustes sai märgitud. Samal päeval on ka Fittest Tartu spordiklubis Les Mills programmide tutvustus ning sellega seoses muudeti tunniplaani. Loodan, et kl 12:00 sobib enamusele isegi paremini. Kohtumiseni pühapäeval kl 12:00!!!

LISAKS!!! Kes veel ei ole selle grupiga liitunud, aga soovivad liituda, siis on veel 5 vaba kohta ning viimaseid avaldusi ja katseid teeme pühapäeval kl 13:30 Fittest Tartu jõusaalis. Meeldetuletuseks, et mina olen selle grupi peatreener ning kuutasu on sümboolselt 200 krooni! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5
Kui huvi on suur, siis peame kokku leppima, mis päevadel sa käia saad ja proovime leida sulle sobivad ajad kui ka mina sellel ajal saalis olen ning kindlasti leiame kompromissi :o

ainuke asi on see et ma elan tallinna lähedal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinna kohapealt niipalju, et täna käisime Argoga ehituskoolis noori niiöelda värbamas, et Spartas teha ka sarnane noortegrupp, mida hakkame kolmekesi vedama (Argo Ader, Taavi Koovit ja mina). Uskuge või mitte esialgseid huvilisi oli terve aula täis, oma 200 kutti. Saab näha palju tegelikult kohale tuleb ja palju üldse lõpuks alles jääb aga algus on aukartust äratav. Klubi poole pealt tulime neile niipalju vastu, et senise kuukaardi hinna lasime poole võrra odavamaks, ehk 350 eek /kuu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×