Jump to content
Pjoonas

Negatiivne treening

Recommended Posts

negatiivne treening on eelkõige oluline näiteks sportvõimlemises või ka näiteks parkouris.parim viis jõu saamiseks,et omaenda keha suudaks tõsta.

teatud harjutusi ei ole lihtsalt võimalik koheselt sooritada aga negatiivne treening aitab paremini nõrku külgi parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
negatiivne treening on eelkõige oluline näiteks sportvõimlemises või ka näiteks parkouris.parim viis jõu saamiseks,et omaenda keha suudaks tõsta.

teatud harjutusi ei ole lihtsalt võimalik koheselt sooritada aga negatiivne treening aitab paremini nõrku külgi parandada.

Aga miks mitte näiteks rinnalt surumisel sellist tehnikat kasutada? Näiteks kord kuus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean sellest nii palju, et ma suudan nüüd laia haardega lõuatõmbeid teha tänu sellele. Vb veits imelik nägin välja kui pingi lõuatõmbe kangi alla ajasin ja ainult negatiivset tegin, aga mõjus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud, et korduse negatiivne faas on isegi olulisem positiivsest, kuna pidavat tekkima rohkem lihasrakumembraani mikrorebendeid. Kuskil siin portaalis peaks olema ka artikkel treeningust, kus rõhutatakse korduse neg. faasi, mis peaks olema 3-4sek vastavalt pos. faasi 1-le.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks mitte näiteks rinnalt surumisel sellist tehnikat kasutada? Näiteks kord kuus.

Lamades surumises seda mõnikord kasutatakse väga suurte raskuste puhul. Seda nimetatakse "overload"-iks. Pannakse kangile näiteks 130% rekordist ja lastakse rinnale ning üritatakse suruda, mis loomulikult ei õnnestu. Enamasti kasutatakse seda selleks, et suurte raskustega harjuda (nii aju, närvisüsteem kui ka liigesed harjuvad suuremate raskustega).

Niisama ma ei ole kuulnud, et keegi surujatest negatiivset faasi rõhutaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lamades surumises seda mõnikord kasutatakse väga suurte raskuste puhul. Seda nimetatakse "overload"-iks. Pannakse kangile näiteks 130% rekordist ja lastakse rinnale ning üritatakse suruda, mis loomulikult ei õnnestu. Enamasti kasutatakse seda selleks, et suurte raskustega harjuda (nii aju, närvisüsteem kui ka liigesed harjuvad suuremate raskustega).

Niisama ma ei ole kuulnud, et keegi surujatest negatiivset faasi rõhutaks.

Aga põhimõtteliselt peaks ju lihast shokeerima kui nii suure raskusega teha? Ja see peaks ta kasvama panema...

Või ma olen millegist täiesti valesti aru saanud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×