Jump to content
Guest Mats123

Rusikalöök

Recommended Posts

Nii et kui tahad lööki maksimaalselt arendada, tõsta RÄIGELT RAUDA!! :D

Aga siin tekib see, et funktsionaalse massi arendamine võtab aega. Löögitehnika võtab samuti aega. Tuleb leida optimaalne kompromiss vastavalt eesmärkidele:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga siin tekib see, et funktsionaalse massi arendamine võtab aega. Löögitehnika võtab samuti aega. Tuleb leida optimaalne kompromiss vastavalt eesmärkidele:)

Sa oled targem kui ma julgesin loota. Tublisti üle Eesti keskmise. :D /Ei maksa isiklikult võtta. Saage aru, MASU aeg ja mul vaja kiiresti ühte toidulisandit, mõned fit-id veel puudu. Ärge pahandage. ;) /

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiirus, suurus, tugevus. Lihtne ju. Löögitehnikaga on nii nagu on, endal pole kunagi sellega mingit muret olnud, ning ei suuda aru saada kuidas mõni inimene ei suuda lüüa normaalselt. Mul on see kehas sees juba sünnist saadik ja naljakas vaadata kuidas keegi teine üritab vehkida. Aga jah, kuna enamus jõust tuleb puusadest ja kehast siis ma arvan et treenida tuleks neid lihaseid mis seal paiknevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga jah, kuna enamus jõust tuleb puusadest ja kehast siis ma arvan et treenida tuleks neid lihaseid mis seal paiknevad.

Kehalihased suht olulised jah;)

Aga jah - võtke kaasa siit see sõnum, et MÕELGE mida te tõesti tahate ja siis hakake vastavalt sellele käituma, mitte ärge rapsige niisama. Või kui niisama rapsimine meeldib siis andke endale aru, et teetegi seepärast et meeldib ja tulemused pole nii olulised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...isegi 50 kilone naine võib vabalt 120ne kilose suure mehe 1mese löögiga Knocout-i lüüa , kui ta ainult teab kuidas õigesti lüüa. Kuid kui see suur koll talle kaela hüppab ja ta maha väänab siis ma arvan et tal erilist võimalust võita pole.

Noh 50kg naine ühe löögiga 120kg meest nokauteerimas on ikka natuke muinasjutuline. Kui selline naine on olemas, siis on see ikka omaette ime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Noh 50kg naine ühe löögiga 120kg meest nokauteerimas on ikka natuke muinasjutuline. Kui selline naine on olemas, siis on see ikka omaette ime.

Mina ei näe selles midagi muinasjutulist, osav treenitud naine , üks korralik löök jalaga näkku , ninaluu puruks vms ja ongi korras , kuigi jah ega selliseid palju ei leidu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei näe selles midagi muinasjutulist, osav treenitud naine , üks korralik löök jalaga näkku , ninaluu puruks vms ja ongi korras , kuigi jah ega selliseid palju ei leidu

Kuna teema pealkiri oli käega löömisele viitav, siis mõtlesin käega löömist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tüüpiline väärarusaam minu meelest...

Treenitud oskustega inimesel on JUST maadluses/maasvõitluses palju suurem võimalus oskusteta tugeva kolli vastu kui lüües...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Kuna teema pealkiri oli käega löömisele viitav, siis mõtlesin käega löömist.

Njah seda küll <_< On võimalik ka ühe rusikalöögiga tappa , ma ei usu et selleks peab mingi suur peletis olema , lihtsalt õige tehnika

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Njah seda küll <_< On võimalik ka ühe rusikalöögiga tappa , ma ei usu et selleks peab mingi suur peletis olema , lihtsalt õige tehnika

Kui see nii lihtne oleks, siis oleks poksialadel ja mma's ainult laibarada taga. Aga ei ole ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see nii lihtne oleks, siis oleks poksialadel ja mma's ainult laibarada taga. Aga ei ole ju...

Ma ei õigusta kuidagi Capo teooriat rusikalöögiga tapmisest, aga ei tasu unustada, et poksialadel ja mma's võitlevad omavahel ikkagi suuremalt jaolt professionaalid, kes kaitsevad ennast löökide eest, ootavad neid ja on neiks valmistunud. Ei oska kommenteerida eriti seda rusikalöögist surnuks teemat, võib olla jah nõnda, et otse väga tugev pauk täpselt vastu nina, luu ajju sisse või midagi samalaadset. Samas usun, et taolist lööki on võimalik sooritada vaid siis, kui sihtmärk paigal seisab või hea "õnne" korral.

Vabandan juba kohe ära selle postituse eest, tean ise ka, et sellisel teemal arutleda ei ole kuigi normaalne. Aga pidin sõna sekka ütlema igal juhul! <_<

I'm out.. ;)

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi peaks mainima, et sportlikul kaklusel on paljaste rusikate asemel miskised kindad ikkagi, on kindlasti äärmiselt raske ühe rusikalöögiga inimest tappa ..kui ta just peaga vastu kivi vms ei kuku. Kuid loodame, et nii ei juhtu <_<. Ei tea kas on tõsi või mitte, aga olen mitmelt poolt kuulnud, et Mike Tysoni löögitugevus olevat kuni 1500kg ...ei tea kas lööb kolba pooleks, kuid kui sellise jõuga vastu kaela saad(palja kondise rusikaga), on kaelaluu vist küll segamini ja see head kohe kindlasti ei too ;)

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)

See video ei näita ussimunnigi. Nn bodybuilder lihtsalt säästis seda kehkatsit liialt, oleks võinud kohe kui to julk selili maas juba oli vasta pääd virutada oleks asi enne lõppenud kui see halatis tsurka tal vere välja sai. Nojah, kehaehitaja oli lihtsalt liialt heasüdamlik, liiga inimene. See läks talle maksma ka võidu. VOT, tahad sellises lahingus võita ei saa hellitada. <_<

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teoreetiliselt lihtne, praktikas mitte nii väga. <_<

No mehel oli seal võimalusi küll ja rohkem, kui lõi siis ka hellitas rohkem. HEA INIMENE, rääginju. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endast hulga maad pikemat vastast(kaal polegi niiväga oluline) on mul raske alistada ....ei ulatu lööma igakord tema jäsemete pikkuse tõttu <_<. Ainus võimalus sellise mõnest löögist kõrvale põigates parajalt ligidale saada.. väle ja liikuv peab olema muidugi ...jõud pole kohe kindlasti primaarne ;)

kui ei ulata siis pöra kehaja puusa kaasa löögiajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ei ulata siis pöra kehaja puusa kaasa löögiajal.

Ta võib keerata ju aga asi millest ta räägib on käe ulatus. Sellest peaks ikkagi väljas olema, eriti kui sa veel ise ei ulata teda nii kaugelt lüüa kui tema sind. Ainuke võimalus siis, kui oled temast tugevam, lendad piisavalt lähedale ja mollid kiiresti ära, kui aga nõrgem, siis astud sisse, sutsaki, välja ja loodad et tuleb läbi. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea kas on tõsi või mitte, aga olen mitmelt poolt kuulnud, et Mike Tysoni löögitugevus olevat kuni 1500kg ...

Ilmselt mitte. Fight Science'i saates oli poksija löögi tugevus 450kg ja taipoksija põlvelöögi tugevus (käed kukla taga põlvega rindkerre) 900kg. Tysonil jääb vast sinna vahepeale, alumisse otsa. Äkki on see 1500 naeltes antud? Saaks 680kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla, aga karm pauk ikka - unehäiretega inimesele paras ennem magamaminekut, magab kenasti hommikuni välja ;)

ja oh neid peavalusid hommikuti... :P<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×