Jump to content
Guest Mats123

Rusikalöök

Recommended Posts

Ei saa lihtsalt vastamata jätta. Imestan, et ka jrx siin ennast vaos suutis hoida.

Ilmselgelt käis see video Bonsunale au pihta, et 100 lbs kergem tüüp suuremast jagu sai, aga kahtlen, et Bonsuna siit videost sedagi aru sai, et miks matš lõpetati, kas armbari pärast või selle pärast bodybuilderil tuli ninast veri välja ?!

Bonsunale ei suuda ma arvatavasti selgeks teha, miks suurem tüüp "vasta pääd ei virutanud" kui nad maas maadlesid, lihtsalt soovitan vaadata kunagi, kui aega saad Extreme spordi pealt Cage Rage või mõningaid muid MMA fighte- kui see nii lihtne on maadeldes, siis miks professionaalid üldse Jiu-Jitsuga jamavad- võiks ju lihtsalt haamerlööki teha ja põlvini põrandasse lüüa.

Ning video algusest võib näha, kui headsüdamlik ning intelligentne see kehaehitaja oli ning kui väga ta tahtis vastast hellitada.

:rolleyes:

Piirid, kunagi ei saa aru kuna üks pool läheb üle teiseks, kuna saab reaalsusest fantaasia või tõest nali. :) Kunagi olen ka öelnud, et mind isiklikult tundmata ei maksa foorumi postituste põhjal /just sellelaadsete teemade/ hakata lahkama minu tegelikku olemust, maailmanägemust, ellusuhtumist. :angry: Ei ole mõtet, võib muidugi aga ei ole mõtet. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imestan, et ka jrx siin ennast vaos suutis hoida.

Ma arvan, et kui sa Bonsuna viimast postitust loed, siis saad aru, et imestada pole siin midagi :rolleyes: Kõik on kontrolli all:P

Aga Bonsunale endale - kui kunagi pakutakse piisavat raha, mis motiveerib, siis juhendame kui soovi on:) Kolme kuuga annab päris palju ära teha. Siiski - kui löömine ikka ei istu, siis ainult raha pärast minek on siuke... kahe otsaga asi.

Aga kui hobikorras ikkagi maadlema tahad õppida (meil mõned sinuvanused harrastajad-alustajad ikka on ka), siis astu ka läbi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et kui sa Bonsuna viimast postitust loed, siis saad aru, et imestada pole siin midagi :rolleyes: Kõik on kontrolli all:P

Aga Bonsunale endale - kui kunagi pakutakse piisavat raha, mis motiveerib, siis juhendame kui soovi on:) Kolme kuuga annab päris palju ära teha. Siiski - kui löömine ikka ei istu, siis ainult raha pärast minek on siuke... kahe otsaga asi.

Aga kui hobikorras ikkagi maadlema tahad õppida (meil mõned sinuvanused harrastajad-alustajad ikka on ka), siis astu ka läbi:)

Võtan arvesse. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas rusikalööki tugevdada?

Heh. Sama hästi võiks öelda, et jõutõmme on rusikalööki tugevdav harjutus. Noh ongi loomulikult, aga ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin pigem suure haamriga vastu kummi tagumist harjutuse all. : )

Jah, ning?

Kindlasti hea harjutus. Poksiklubides väga levinud. Jõutõmbest mõnevõrra siiski sarnasema lihastööga löömisele.

Poksiklubides on ka kasutusel uskumus, et trenni ajal vett ei tohi juua, sest see teeb aeglaseks. Ja siis?

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, ning?

Poksiklubides on ka kasutusel uskumus, et trenni ajal vett ei tohi juua, sest see teeb aeglaseks. Ja siis?

:D

Kahtled antud harjutuses enda kogemuste põhjal või mingi põhjalik uuring kusagil tehtud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

Kahtled antud harjutuses enda kogemuste põhjal või mingi põhjalik uuring kusagil tehtud?

Ma ei kahtle antud harjutuses. Hea kogu keha harjutus, mida annab kasutada nii plahvatusjõu kui lihasvastupidavuse arendamiseks. Aga et tegemist oleks kuidagi spetsiifilisemalt löögitugevust arendava harjutusega kui rinnalevõtt nt, seda ma arvan põhjust väita ei ole.

Antud arvamus on kujundatud minu arusaamise põhjal anatoomiast ja biomehhaanikast;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad midagi põhjendada, siis pead sa selle viimase lause pikemalt lahti kirjutama. :D

Kui harjutust õigesti teha, siis paneb ta lihased samamoodi koos tööle nagu löömise ajal - jalad, puus, õlg, plahvatus. Positiivne on see, et teele saadetud raskust ei pea oma käega pidurdama ja vigastuse oht palju väiksem kui nii suure raskusega õhku vehkides.

Samas: sellised harjutused on ainult üks pisike tükk poksi/löömise treenimisest. Ei tasu arvata, et sellest ühest harjutusest piisab hea löögi saamiseks. Distantsi tunnetus, täpsus, kiirus, jõud/impulss - kui üks neist on null, siis on kogu löök null.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tire hammer ehk siis vasaraga rehvi tagumine on väga levind MMA-s ja soovitatud enamikul MMA lehekülgedel. Ka nii Fedor Emelianenko kui Brock Lesnar teevad seda harjutust. See peaks treenima ka core muscle (süvalihased vist) , kui ma ei eksi.

Muudetud kasutaja MMArtist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA on veel väga noor ala, poksis on seda harjutust kasutatud terve igaviku. ...mitte et see alati oleks 100% kinnitus harjutuse hädavajalikkuse ja ülimuslikkuse kohta, aga miskit ta siiski näitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui harjutust õigesti teha, siis paneb ta lihased samamoodi koos tööle nagu löömise ajal - jalad, puus, õlg, plahvatus. Positiivne on see, et teele saadetud raskust ei pea oma käega pidurdama ja vigastuse oht palju väiksem kui nii suure raskusega õhku vehkides.

Sama lausega võib iseloomustada klassikalist tõstmist:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama lausega võib iseloomustada klassikalist tõstmist:)

Võib, aga löömisest töötab keha seal siiski mõnevõrra erinevalt. Klassikaline tõstmine sobib väga hästi jõutreeninguks. Mina paneks eriharjutused siiski veel sinna peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×