Jump to content

Recommended Posts

Tere, mul on teile küsimus: Kas 14 aastasel poisil kellel pole lihased välja arenenud väga võib jõusaalis käia?

Et ma olen kuulnud et kasv jääb kinni, aga ma tahaksin teada kas see on tõsi.

Kui on võimalusi siis andke teada.

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle on räägitud seda palju, niiet ma hakkasin veidike kartma selle koha pealt.

On öeldud et pärast jõusaali trenni ripud 1min siis ei jää kasv kinni.

Aga avaldage arvamust ja öelge mis te arvate/mõtlete/soovitate.

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lohutuseks sulle, et pole mitte kuidagi ära tõestatud, et tänu jõusaalile kasv kuidagimoodi kinni jääks.

Muidugi võid rippuda, see teeb ainult head :huh:

No kui sa nii väga kardad seda kasvu kinni jäämist, siis ära alustuseks küki, see nagu

nö. suruks peale, kuid need on ainult müüdid, et kasv kinni jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui need rääkijad olid su sõbrad/tuttavad, kes ise kuulsid ka seda saunas naistelt - siis ära usu! Aga ma arvan ka seda, et kui oled kasvueas, siis selgroole rõhuvaid harjutusi(kükk kangiga) ära tee suurte raskustega, mine tea. Ja suitsu ära ka kindlasti tegema hakka ..mulle tundub, et minu kasv jäi suitsu tõttu seisma. 15-aastaselt peale suitsetama hakkamis tkasvasin vaid 1cm ..sellele eelnevatel aastatel kerkisin aastas kuskil 8-10 cm. Ei teagi nüüd, kas oli kokkusattumus, aga pikkuseks jäigi mul nüüd 178cm, seda siis nüdü 21-aastaselt..

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vilets toitumine paneb kasvu kinni. Kui treeningul kusagil peitub oht kasv kinni panna, siis on see seotud seljaga. Aga võibolla on need seljajutud 50 aastat tagasi hariduse saanud perearstide linnalegendid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening peab olema korralik ja raskused mõistlikud, treeningtehnika peab olema hea. Kui harjutusi valesti teed liiga suurte raskustega, võivad esineda traumad, mis võivad ka (selgroo puhul) mõjutada kasvamist (pikkusesse). Vähemalt nõnda tundub loogiline, vabandan, kui info tõene ei ole. Soovitaksin sul minna mõnda korraliku saali ja rääkida seal treeneritega, las koostavad sulle kava ja annavad näpunäiteid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×