Jump to content
T. Henry

Toituminè ja treeningkava?

Recommended Posts

Tere! Olen 17 aastat vana, kaalun kuskil 60kg ja olen u 173 cm pikk. Tahaksin endale head ja efektiivset treeningkava, ning toitumiskava. Olen nüüd viimasel ajal hakanud käima 3 korda nädalas jõusaalis( kokku olen käinud umbes 1 kuu) kuid pole mul erilist kava midagi, rohkem mötlen kohapeal midagi välja. Toitumisega, olen loobunud paljudest asjadest: kröpsudest, kokast jms. olen hakanud sööma iga hommik putru , peale trenni söön kohupiima/kohukest , joon piima, ja söön ka lihatooteid. Tahaksin väga hakata nüüd uues koolis tegema jõudu( eelkõige ülakehale) ja asi oleks palju efektiivsem ja kiirem, kui oleks õige toitumine ja treeningkava. Aidake palun!!!

Ja üks küsimus veel: Ma ostsin endale ka proteiinitoote - 100% Whey Gold Standard, kuid pole seda siiani kasutanud, kas on seda mötekas kohe kasutama hakata, vöi alles siis, kui olen juba mönda aega puhast trenni teinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti oleks hea tellida , kui raha oleks, aga pole ju niipalju :D ju ma pean ikka siis kuidagi ise hakkama saama.

aga kas sul mõnda tuttavat pole siis kes sulle kava valmis teeks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loe veits ja pane ise endale toitumine ja treening paika. tellimine on suhtkoht raha raisk, kuna seda toitu on sul suht võimatu täpselt järgida. tee põhitõed endale selgeks!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Olen 17 aastat vana, kaalun kuskil 60kg ja olen u 173 cm pikk. Tahaksin endale head ja efektiivset treeningkava, ning toitumiskava. Olen nüüd viimasel ajal hakanud käima 3 korda nädalas jõusaalis( kokku olen käinud umbes 1 kuu) kuid pole mul erilist kava midagi, rohkem mötlen kohapeal midagi välja. Toitumisega, olen loobunud paljudest asjadest: kröpsudest, kokast jms. olen hakanud sööma iga hommik putru , peale trenni söön kohupiima/kohukest , joon piima, ja söön ka lihatooteid. Tahaksin väga hakata nüüd uues koolis tegema jõudu( eelkõige ülakehale) ja asi oleks palju efektiivsem ja kiirem, kui oleks õige toitumine ja treeningkava. Aidake palun!!!

Ja üks küsimus veel: Ma ostsin endale ka proteiinitoote - 100% Whey Gold Standard, kuid pole seda siiani kasutanud, kas on seda mötekas kohe kasutama hakata, vöi alles siis, kui olen juba mönda aega puhast trenni teinud?

Miks sa jalgu ei taha treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina putru, ei söö hommikuti..puder tegelt lihast ei kasvata, liiga valguvaene, hommikuks soovitan hakata sööma mune peekoniga! ;)

Ma ka ei söö, aga ega pudru hommikul söömine ei tähenda, et sa pudru kõrvale midagi süüa ei või. :D

Puder on süsivesikuteallikas, sinna juurde tuleb muidugi midagi valgurikast ka süüa. Mune näiteks või kodujuustu vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina putru, ei söö hommikuti..puder tegelt lihast ei kasvata, liiga valguvaene, hommikuks soovitan hakata sööma mune peekoniga! :D

Ja kui sa päeva jooksul sööd eranditult valku ja süsivesikuid üldse ei tarbi, siis arvad, et lihas hakkab meeletult kasvama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina putru, ei söö hommikuti..puder tegelt lihast ei kasvata, liiga valguvaene, hommikuks soovitan hakata sööma mune peekoniga! :D

Peab olema natuke nutti kah- putru saab teha piimaga, sinna sisse paar spl valgupulbrit näiteks... või süüa munavalgeid kõrvale sinna, väherasvast sinki vms. Võimalusi on sadu, mõelge!

Ja teemaalgatajale- see peale-trenni-kohuke unusta ära! Sel ajal sa ei vaja niipalju rasvu, nagu seda üks keskmine kohuke sisaldab. Eelista puhast kohupiima (kasvõi siis maitsetu rasvatu kohupiim pluss veidike moosi sinna peale) või siis tee vahetult peale trenni omale sheik (proteiinid+süsivesikud).

Kui raha vähe, siis soovitaks trennijärgselt Fit-tooteid: FitWhey, FitMass. Odavad ja töötavad hästi, maitse on super! Kes proovida tahab enne ostu, uurigu, millal FitShoppides degustatsioon on (vt reklaami) ja astugu läbi! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FourPearls

Pudru võib teha ka kaerakliidest (50g) ja piimaga (300g)- 18g proteiini portsjonis. 2 munast ja 150g peekonist saab küll valku pea poole rohkem, aga kahtlen, et 70 g küllastunud rasvu hommikusöögiks lihast kasvatab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×