Jump to content
Hola Bola

Tere kreatiini kuur läbi.

Recommended Posts

Tere selline küsimus siis , et nüüd kreatiini kuur selja taga ja lihased vett täis aga kas see jääbki nii voi on seda voimalik välja saada kui see on kasulik.

Ah, mis Te ajate inimest segadusse. Pole vaja muretseda sellise asja pärast, küll ta vaikselt välja läheb jälle. kui enam ei tarvita kreatiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Tere selline küsimus siis , et nüüd kreatiini kuur selja taga ja lihased vett täis aga kas see jääbki nii voi on seda voimalik välja saada kui see on kasulik.

btw lihtsalt huvi pärast oskab keegi öelda miuke siis see vett täis lihas välja näeb ? Pehme ja lodev nagu oleks pekine ? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
btw lihtsalt huvi pärast oskab keegi öelda miuke siis see vett täis lihas välja näeb ? Pehme ja lodev nagu oleks pekine ? :)

Tunnen ka huvi, enda kõige pikem kreatiinikuur on jõudnud vaid 10ne päevani, siis on pidu vahele tulnud! (suvi) :lol: Nüüd sügisest hakkan korralikult kuuri pidama, aga ei saa aru, mida inimesed mõtlevad selle all, et lihased vett täis. Ehk keegi postitaks mõne pildi või midagi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunnen ka huvi, enda kõige pikem kreatiinikuur on jõudnud vaid 10ne päevani, siis on pidu vahele tulnud! (suvi) :lol: Nüüd sügisest hakkan korralikult kuuri pidama, aga ei saa aru, mida inimesed mõtlevad selle all, et lihased vett täis. Ehk keegi postitaks mõne pildi või midagi ?

Lihtsalt võtad paar kilo juurde ja kogu moos. Mis seal muud erilist ikka näha on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tunnen ka huvi, enda kõige pikem kreatiinikuur on jõudnud vaid 10ne päevani, siis on pidu vahele tulnud! (suvi) :lol: Nüüd sügisest hakkan korralikult kuuri pidama, aga ei saa aru, mida inimesed mõtlevad selle all, et lihased vett täis. Ehk keegi postitaks mõne pildi või midagi ?

Aga mul tekib küsimus, miks süüa mingit pulbrit, kui sa ei tea milleks see hea on ja mis on selle kõrvalmõjud. Isiklikult tegin suht kõva eeltöö, enne kui julgesin kread süüa. Täna oli laadimise esimene päev :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mul tekib küsimus, miks süüa mingit pulbrit, kui sa ei tea milleks see hea on ja mis on selle kõrvalmõjud. Isiklikult tegin suht kõva eeltöö, enne kui julgesin kread süüa. Täna oli laadimise esimene päev :lol:

Ära oleta nii palju, tead küll kuidas vanasõna on.

Ma ei küsinud, mis on kreatiini eesmärk või kuidas ta funktsioneerib või millised on ta kõrvalmõjud. Ma tean seda kõike, ma küsisin pilti vett täis lihastest, sest ei kujuta enda silmale ette, milline see lihas siis välja näeb, et inimesed lausa pabistavad - "kuidas vett välja saada?"

Vot tak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole see paar võimalikku kilo vee arvelt nii ulmeline vaatepilt ühti. Vesi peaks ise kehast väljutuma, kui kreatiinikuur läbi saab. Spetsiaalselt vett välja saab muidugi erinevate meetoditega, mida kulturistidki parema lavavormi ja kategooriasse sisse pääsemiseks kasutavad. Samas kui ei ole vajadust kuhugi kategooriasse kohe homnepäev mahtuda, siis ma ei näe mõtet enese dehüdreerimises ja töövõime vähendamises, sest lihasest on ju enamik vesi ja miks tahta lihast vägisi väiksemaks teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole see paar võimalikku kilo vee arvelt nii ulmeline vaatepilt ühti. Vesi peaks ise kehast väljutuma, kui kreatiinikuur läbi saab. Spetsiaalselt vett välja saab muidugi erinevate meetoditega, mida kulturistidki parema lavavormi ja kategooriasse sisse pääsemiseks kasutavad. Samas kui ei ole vajadust kuhugi kategooriasse kohe homnepäev mahtuda, siis ma ei näe mõtet enese dehüdreerimises ja töövõime vähendamises, sest lihasest on ju enamik vesi ja miks tahta lihast vägisi väiksemaks teha?

Seda ma mõtlengi. Kui tavainimene tarvitab kreatiini ja läheb suuremaks ehk nõnda öelda vett täis, siis miks peaks ta peale kreatiinikuuri tahtma seda vett kohe välja saada? Siin tekib ju vastuolu.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma mõtlengi. Kui tavainimene tarvitab kreatiini ja läheb suuremaks ehk nõnda öelda vett täis, siis miks peaks ta peale kreatiinikuuri tahtma seda vett kohe välja saada? Siin tekib ju vastuolu.. :lol:

Kreatiini 1 kasulik efekt seisnebki selles, et suurendab lihasraku veesisaldust, mis omakorda suurendab valgusünteesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiini 1 kasulik efekt seisnebki selles, et suurendab lihasraku veesisaldust, mis omakorda suurendab valgusünteesi.

Jah, ma olen sellest täiesti teadlik ja nüüd ütlen juba kolmandat korda - Ma tean, mida kreatiin teeb ja milles tema tarvitamise eesmärk toimib, just sellepärast ma ei saagi aru, miks inimesed peale kuuri lõppu umbes küsivad, et "kas vesi ikka ka lihastest välja tuleb :/:/:lol:"

Loodan, et nüüd lõpuks on arusaadav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×