Jump to content
Guest Mats123

Biitsepsi trenn

Recommended Posts

Guest Capo

Tere, käisin täna trennis ning tavaliselt on mul biitsepsi päeval (täna) biitsepsile 2 harjutust , üle scottpingi kangiga küünarvarte kõverdused 3x10 ja istudes kaldpinnal hantlitega küünarvarte kõverdused 3x10 kuid täna mõtlesin et paneks hullu ja võtaks lihastest viimast , niiet et tegin nendele lisaks veel ploki peal küünarvarte kõverdused 2 käe selle otsaga 4x10 , siis selle kõvera kangiga seistes küünarvarte kõverdused 3x10 , ploki peal küünarvarte kõverdused 1 käe otsaga mõlemale käele 3x10 ja hantlitega istudes kätt toetades põlvele küünarvarte kõverduse 3x10 mõlemale käele . Raskused langesid loomulikult pärast poole aga tegin kõik seeriad nii et raskus oli ikka selline et pärast viiendat kordust läks ikka päris raskeks ja 10nes tuli tõesti läbi tohutu pingutuse ära. Kas selline treening biitsepsile on ületreenimine vms ja peaksin jääma nende kahe harjutuse juurde mis mul treeningkavas on ( treeningkava võetud siintsamast tööriistade alt) või kasvab lihas nii paremini ?

Vabandan kui mu treeningkirjeldus veidi arusaamatu on :lol:

Edit: Kõvera kangi nimi on E-z kang :)

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

no kui kord nädalas niimodi lasta siis pm peaks ju 7me päeva pärast olema korralikult taastunud , aga kas nii on effektiivsem treenida siis ?

Sest treening oli Väga intensiivne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Tervist.

käisin täna trennis...kuid täna mõtlesin et paneks hullu ja võtaks lihastest viimast ...Kas selline treening biitsepsile on ületreenimine vms ja ...või kasvab lihas nii paremini ?

Ma arvan nii, et sedalaadi tugev trenn sul enam ei õnnestu niikuinii, seega pole praktilist väärtust küsimusel.

Lihas millest jut käib on niiväike, ja seetõttu taastub see kindlasti 7 päevaga ära, tugeva trenni korral taastub pakub et 5 päeva, normaalse trenni koral 2-3 päeva. Niipea kui tunned, et valu enam lihases pole, võid vabalt uue trenni otsa teha.

Mida rohkem läbi suudad lihast treenida, seda rohkem kasvab. Enamasti suudetakse siiski vahel harva tugevat treeningut teha, statistiliselt ilmselt on see nii. Seega ei usu, et biitseptsit katki treenid lausa, või süda haigeks jääb, pigem vahel harva sedalaadi trenn sul õnnestub, ja see on kahtlmata arengu jaoks kasuks.

Treeningu kvaliteet on minuarust ka olulisim, seejuures toitumise juures peamiselt oluline vaid et oleks ehitusmaterjali piisavalt, mida ka kerge saavutada on ja mis mingit teadmist ei vaja, ja see on teisejärgulisim seetõttu, see aga minu arvamus või mõte. Niiet mõelda ka, et ehitusmaterjali kehas oleks, ja lasta edasi tugevate trennidega, seda soovitaks igale tavaharrastajale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui kord nädalas niimodi lasta siis pm peaks ju 7me päeva pärast olema korralikult taastunud , aga kas nii on effektiivsem treenida siis ?

Sest treening oli Väga intensiivne

Pole mõtet biitsepsile iga nädal mingi 20 seeriat teha. Kui rohkem= alati parem, siis teeksidki kulturistid lõputult seeriaid igale lihasele.

Biitseps on nii väike lihas, et sellele piisabki mingi 6-9 seeriat nädalas. Aeg-ajalt võid muidugi selliseid 2x suurema mahuga šokipäevi teha erinevatele lihastele, mille areng kinni tundub jääma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×