Jump to content
lightning

Jõusaal + 3X Nädalas raske trenn

Recommended Posts

Mind paneb mõtlema et kas jõusaalis on tolku kui mul taipoks 3x nädalas 19.30 (T,K,N) , trenn kestab kuskil 2-3 tundi ja võtab ikka tõsiselt läbi. Unega on mul tipp topp ~10 tundi, söömisega samuti.4 päeva jääb üle,aga keha tahab puhata ka. Või on mingisugune muu variant .Näiteks E,R,L,P käia jõusaalis või käia paar tundi enne taipoksi minekut.

Muudetud kasutaja lightning poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind paneb mõtlema et kas jõusaalis on tolku kui mul taipoks 3x nädalas 19.30 (T,K,N) , trenn kestab kuskil 2-3 tundi ja võtab ikka tõsiselt läbi. Unega on mul tipp topp ~10 tundi, söömisega samuti.4 päeva jääb üle,aga keha tahab puhata ka. Või on mingisugune muu variant .Näiteks E,R,L,P käia jõusaalis või käia paar tundi enne taipoksi minekut.

Koormus kipub jah päris suureks minema.Siin oleks vaja spetsialisti,kes asjad täpselt paika paneks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind paneb mõtlema et kas jõusaalis on tolku kui mul taipoks 3x nädalas 19.30 (T,K,N) , trenn kestab kuskil 2-3 tundi ja võtab ikka tõsiselt läbi. Unega on mul tipp topp ~10 tundi, söömisega samuti.4 päeva jääb üle,aga keha tahab puhata ka. Või on mingisugune muu variant .Näiteks E,R,L,P käia jõusaalis või käia paar tundi enne taipoksi minekut.

Milline taipoksi trenn sul 2-3 tundi kestab? Mis klubis treenid? Väga huvitav :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milline taipoksi trenn sul 2-3 tundi kestab? Mis klubis treenid? Väga huvitav :lol:

Haapsalus,see asi on suht uus mulle (1/2 kuud ainult käidud) mingit klubi ei ole.Ja on küll 2-3 tundi ,alla selle peaaegu mitte kunagi.

Käin jõusaalis et saada keha ilusti vormi ja et rinnalt surumist arendada.

Muudetud kasutaja lightning poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haapsalus,see asi on suht uus mulle (1/2 kuud ainult käidud) mingit klubi ei ole.Ja on küll 2-3 tundi ,alla selle peaaegu mitte kunagi.

Käin jõusaalis et saada keha ilusti vormi ja et rinnalt surumist arendada.

Kui püüad mõlemas maksimumi,siis teatud ajahetkel hakkavad taipoks ja rinnaltsurumine teineteist segama;nii et üks peab jääma primaarseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taipoksis võib hakata segama vaid suurem kaal (lihasmassi arvelt), kui on plaanis võistelda. Ma ise tegelenud taipoksiga ka juba varsti 2 aastat aktiivselt. Õnneks isegi enne jõusaali pöördumist olin juba absoluutkaalus, taipoksis siis super heavyweight'is, nii et kaotada pole midagi. Kui juba kõige raskemas kaalus olla, siis pigem üritada juba olla raskem ja tugevam, kui teised! :lol:

Üldiselt kui tahad taipoksiga kuhugi jõuda, pead põhirõhu panema taipoksile ja võhmatreeningule, näiteks jooksmisele. Kindlasti pead ka natuke jõudu tegema, et löögi tugevust arendada, mis on ääretult ääretult tähtis. Mina soovitaksin sul teha lihtsalt 3x nädalas taipoksi ja 2x nädalas jõusaali (võta siit lehelt 2 päeva kava) ja pööra tähelepanu saalis pigem jõu kui massi arendamisele.

Lisan veel, et räägi oma treeneriga sellest probleemist. Kui treener vähegi asjalik ja mõistlik on, siis ma usun, et jõuate kokkuleppele, et sa trennis näiteks "Jõudu" (kätekõverdused, lõuatõmbed, kükk jne) ei tee, ainult näiteks kõhtu ja alaselga. Treenid käsi ja muid lihasgruppe jõusaalis piisavalt, kõht ja alaselg jäta aga taipoksiks. Samuti kui aega veel üle jääb ja võimalus on, soovitan näiteks 1x nädalas või aegajalt käia ka poksis, et kätetehnikat harjutada, on jube kasulik ja tähtis!

Jõudu!

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taipoksis võib hakata segama vaid suurem kaal (lihasmassi arvelt), kui on plaanis võistelda. Ma ise tegelenud taipoksiga ka juba varsti 2 aastat aktiivselt. Õnneks isegi enne jõusaali pöördumist olin juba absoluutkaalus, taipoksis siis super heavyweight'is, nii et kaotada pole midagi. Kui juba kõige raskemas kaalus olla, siis pigem üritada juba olla raskem ja tugevam, kui teised! :lol:

Üldiselt kui tahad taipoksiga kuhugi jõuda, pead põhirõhu panema taipoksile ja võhmatreeningule, näiteks jooksmisele. Kindlasti pead ka natuke jõudu tegema, et löögi tugevust arendada, mis on ääretult ääretult tähtis. Mina soovitaksin sul teha lihtsalt 3x nädalas taipoksi ja 2x nädalas jõusaali (võta siit lehelt 2 päeva kava) ja pööra tähelepanu saalis pigem jõu kui massi arendamisele.

Lisan veel, et räägi oma treeneriga sellest probleemist. Kui treener vähegi asjalik ja mõistlik on, siis ma usun, et jõuate kokkuleppele, et sa trennis näiteks "Jõudu" (kätekõverdused, lõuatõmbed, kükk jne) ei tee, ainult näiteks kõhtu ja alaselga. Treenid käsi ja muid lihasgruppe jõusaalis piisavalt, kõht ja alaselg jäta aga taipoksiks. Samuti kui aega veel üle jääb ja võimalus on, soovitan näiteks 1x nädalas või aegajalt käia ka poksis, et kätetehnikat harjutada, on jube kasulik ja tähtis!

Jõudu!

Nii teengi :) .Ambitsioonid nii suured ka pole , aga Novembris ilmselt võistlema juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii teengi :huh: .Ambitsioonid nii suured ka pole , aga Novembris ilmselt võistlema juba.

Kui ma ei eksi, peaksid lähimad Harrastajate võistlused toimuma Oktoobri teisel nädalavahetusel Tallinnas sisekaitseakadeemias. Muidugi pole miski veel kindel kindel ja vajab täpsustamist :huh:

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma ei eksi, peaksid lähimad Harrastajate võistlused toimuma Oktoobri teisel nädalavahetusel Tallinnas sisekaitseakadeemias. Muidugi pole miski veel kindel kindel ja vajab täpsustamist :huh:

jah, sellest ma rääkisingi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et rinnalt surumist arendada.

mis see rinnald surumine annab? ikka kõiki lihas gruppe tuleb treenida. Rinndald surumine ei näita midagi kükid ja jõutõmme on minuarust palju rohkem näitavad kui rinnald surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealegi kui vaatad poksijaid-taipoksijaid, siis neil suht vähearenenud rinnalihas võrreldes muu lihaskonnaga.

Rinnalihas on rannalihas:) Aga ega ka selle taga ajamisel iseenesest halba pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taipoksis rinnalihas mingit eelist küll ei anna tõepoolest, pigem juba selg siis - haak tugevam. Sellegipoolest soovitan võtta tavaline 2ks jaotatud kava ja treenida kõiki lihasgruppe nii, nagu kavas ette nähtud! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldib rinnalt suruda ,jõutõmme jms ei istu, liiga kondine ka selle jaoks. Ja kuidas taipoksis kaalurühmadega on. Hetkel kaal 66 aga ma arvan et võtab oktoobriks mingi 2-3 kilo juurde.Ise mõtlesin võtta muidugi kava kellegilt , et saaks treenida ikka täiskoormusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib rinnalt suruda ,jõutõmme jms ei istu, liiga kondine ka selle jaoks.

See oli päeva lause praegu.

Õnnitlused - sa tapsid igasuguse tõsiduse oma teemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib rinnalt suruda ,jõutõmme jms ei istu, liiga kondine ka selle jaoks. Ja kuidas taipoksis kaalurühmadega on. Hetkel kaal 66 aga ma arvan et võtab oktoobriks mingi 2-3 kilo juurde.Ise mõtlesin võtta muidugi kava kellegilt , et saaks treenida ikka täiskoormusel.

Kas sa tahad seda 2-3kg rasva juurde. Rinna ja Biitsepsi treeninguga sa seda 2-3kg küll lihast juurde ei saa, kui tahad 2-3kg lihast siis treeni ikka jalgu ja tee kükke ja jõutõmmet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib rinnalt suruda ,jõutõmme jms ei istu, liiga kondine ka selle jaoks. Ja kuidas taipoksis kaalurühmadega on. Hetkel kaal 66 aga ma arvan et võtab oktoobriks mingi 2-3 kilo juurde.Ise mõtlesin võtta muidugi kava kellegilt , et saaks treenida ikka täiskoormusel.

Aga kas sa selle peale pole mõelnud, et äkki oledki jõusaali jaoks liiga kondine? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa tahad seda 2-3kg rasva juurde. Rinna ja Biitsepsi treeninguga sa seda 2-3kg küll lihast juurde ei saa, kui tahad 2-3kg lihast siis treeni ikka jalgu ja tee kükke ja jõutõmmet.

Oleneb ka sellest, kuhu kohta ta tahab seda 2-3kg lihast juurde, eksole. Siiski soovitan sul ka jalgu treenida, kui üldse aega ei leia, siis kasvõi ainult kükki korralikud rasked seeriad.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas sa selle peale pole mõelnud, et äkki oledki jõusaali jaoks liiga kondine? :D

Mulle on jäänud jõutõstjad natuke suuremana silma kui rinnalt surujad.

Ma ei taha mingit kindlat kaalu juurde võtta , ma tahan et Taipoksis nii jala kui ka käe löögitugevus suureneks.Ja plaan on ka rinnaltsurumis võistlustele minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks jõutõstjad treenivad rinnalt surumist,on kolm ala: rinnalt surumine, kükk ja jõutõmme mis on nende ala koosseis.Teiseks kui sa tahad, et sul taipoksis jala ja käelöök tugevneks, siis pead sa treenima tervet keha, kuid uurima mis lihaseid vaja pole.Rinnalihas on teada tuntud mõtetu lihas kahevõitlusaladel, paranoidi foorumis isegi oli kunagi selle kohta mingi teema(häguselt mäletan) ja jõusaalis peaksid treenima just kiireid liigutusi tehes, sest aeglased liigutused on rohkem kulturismi ja lihasetunnetuse jaoks, kuid kiiruse ja jõu jaoks on vaja teha plahvatuslike sette ja just kükki ja jõutõmmet, mis hõlmab väga palju lihaseid korraga.Biitsepsi tõsted on samuti out, triitseps on ok jne jne jne jne . rahul ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealegi kui vaatad poksijaid-taipoksijaid, siis neil suht vähearenenud rinnalihas võrreldes muu lihaskonnaga.

Rinnalihas on rannalihas:) Aga ega ka selle taga ajamisel iseenesest halba pole.

äki natuke seletaksid miks see rinnalihas nii mõtetu on poksis??? kui nüüd mõtlema hakkan siis rinnalihas töötab küünarvart ette surudes jne, et ma nagu ei mõistagi kuidas siis rind mõtetu...äkki seletaksid natuke põhjalikumalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seriously - what the fcuk?

Kui sa treenid rinda, treeni ka selga. Kui sa treenid biitsepsit, treeni ka triitsepsit. Kui sa treenid kõhtu, treeni ka alaselga. Kui sa treenid ülakeha, SIIS TREENI KA ALAKEHA. See ei ole geenitehnoloogia, milleks asju nii keeruliseks ajada? Mõtle, millised su käed varsti välja näevad, kui ainult näiteks triitsepsit treenid? Mõtle, milline su ülakeha välja näeb varsti, kui ainult rinda treenid?

wtf indeed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×