Jump to content
Laura Reisalu

Fitshop.ee enda tooted.

Recommended Posts

Kogemused FitWhey´ga: shokolaadi oma hea maitsega, maitsetu maitseb ka nii nagu peab. ostan ka edaspidi tema hea hinna tõttu.

Kindlasti proovin kunagi ka FitCrea ära ja olen poolt, et Fitshopi tootevalikut võiks laiendada! Usun, et ka müüginrd pole väga kehvad olnud, sest vähemalt FitWhey´d on mitu mu tuttavat ostnud.. ja ei kurda keegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitwhey, suht mõtetu, eriti tulemusi ei andnud

Fitmass, väga hea, tõhus, tulemused kohe paranevad, aint et natuke liiga räige tundub maasika oma , kannatab ära, aga muidu rahul.. :lol:

Fitcrea - pole jõudnud veel prrovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovinud olen ainult Fit Whey, aga muljet ei avaldanud. Hera80 lahustub oluliselt paremini ja maitse on ka parem. Hind on vist enam-vähem sama. Jään kindlasti Hera80 juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitwhey, suht mõtetu, eriti tulemusi ei andnud

Fitmass, väga hea, tõhus, tulemused kohe paranevad, aint et natuke liiga räige tundub maasika oma , kannatab ära, aga muidu rahul.. :lol:

Fitcrea - pole jõudnud veel prrovida!

Mis tulemusi ta sulle ei andnud siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitwhey, suht mõtetu, eriti tulemusi ei andnud

Fitmass, väga hea, tõhus, tulemused kohe paranevad, aint et natuke liiga räige tundub maasika oma , kannatab ära, aga muidu rahul.. ;)

Fitcrea - pole jõudnud veel prrovida!

Irw, mis tulemusi :) Tee omale selgeks mida ja mille jaoks sa üldse tarbid.

Ise olen tarbinud šhokolaadi fitwhey'd ja teen seda kindlasti ka edaspidi. Hea odav valk :D

Mõnest uuest ja huvitavast maitsest küll ära ei suudaks öelda :lol: Näiteks kookos, tiramisu vms ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fit massi mõlemad maitsed on head!

Sorri, et teemast väljas aga, kuidas Fit Massi jms Fit'i toidulisandeid tarbid. Ehk siis millega jood?

Iseenesest on Fit Crea, Mass ning Whey kõik n-ö "normaalsed". Soovitan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovinud olen ainult Fit Whey, aga muljet ei avaldanud. Hera80 lahustub oluliselt paremini ja maitse on ka parem. Hind on vist enam-vähem sama. Jään kindlasti Hera80 juurde.

Hmm.. Imelik, ise tarbin ka FitWhey'd, maasika oma. Ütleks, et maitse poolest täpselt sama, mis Hera80'gi ja mis puudutab lahustuvust, siis mitmes kohas silma jäänud, kui inimesed kurdavad selle lahustuvust. Minu isiklikult piisab vaid paarist raputusest ja shake valmis. Hind 100 krooni vähem (per pakk), kui Hera80 (küll aga pakk 100g kergem).

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärnu kliendid on üldiselt rahul olnud.

Mõned aga soovivad suuri pakke. Näiteks 4 või 5 kiloseid. Siis ei pea koguaeg muretsema, et nänn jälle otsas.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hind 100 krooni vähem (per pakk), kui Hera80 (küll aga pakk 100g kergem).

Mis asi sul see 100 EEK vähem maksab? Ainult 50 EEK maitsega Hera kallim Fit Whey maitsega variandist ju :lol:

Huvi pärast online poe hinnavõrdlus:

Fit Whey maitsetu (pakk 700g, 229.-) kilo hind on 327 EEK

Fit Whey maitsega (pakk 700g, 249.-) kilo hind on 356 EEK

Hera80 maitsetu (pakk 800g, 255.-) kilo hind on 319 EEK

Hera80 maitsega (pakk 800g, 299.-) kilo hind on 374 EEK

Hera80 3+ pakki ostes (269.- tk) tuleb kilo hinnaks 336 EEK

Nii et kui nüüd võrrelda, siis Hera80 maitsetu variant on odavam kui Fit Whey maitsetu variant.

Ja kui oled pidev pulbri tarbija, siis tasub Hera80 mitu pakki osta (kasvõi mitme peale tellida) ja saad kilo hinna odavamalt kui Fit Wheyl. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis asi sul see 100 EEK vähem maksab? Ainult 50 EEK maitsega Hera kallim Fit Whey maitsega variandist ju :lol:

Eeldades, et enamusel meist (fitness.ee foorumi rahvast) on olemas FitShopi klubikaart, sellega pakk maitsega FitWhey'd 199.-

100 eeki odavam it is.

Nagu Kimber mainis, esimese asjana praegu võiks müügile tuua näiteks 3 ja 5 kilosed pakid FitWheyd, pole muud kui lihtsalt suurem kott hankida. Ei tohiks ju raske olla, sest pidevalt uute kottide ostmine on jube tüütu (sõltudes trennist tarvitan iga päev).

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×