Jump to content
camel

kas 4aastane laps tohib tarvitada super mega mass 2000?

Recommended Posts

tere,

Minu 4 aastane poeg käib iga päev jooksmas 2 kuni 3 km. Kas tohib anda sellises vanuses lapsele super mega mass 2000 väikses koguses? Kui tohib siis kui palju?

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Minu 4 aastane poeg käib iga päev jooksmas 2 kuni 3 km. Kas tohib anda sellises vanuses lapsele super mega mass 2000 väikses koguses? Kui tohib siis kui palju?

Ette tänades!

Mis põhjusel peaksid lapsele toidulisandeid anda? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Minu 4 aastane poeg käib iga päev jooksmas 2 kuni 3 km. Kas tohib anda sellises vanuses lapsele super mega mass 2000 väikses koguses? Kui tohib siis kui palju?

Ette tänades!

Miks peab sinu laps jooksma iga päev 2-3km-t? Alustuseks vii sisse puhkepäevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on 14a ikka? Ei usu, et 4-aastane tahab iga päev 3km joosta :S. Aga nii noorele pole vaja küll massilisajat sisse sööta.. eeldusel et muidu normaalselt süüa saab. Kuid kuulaks targemate ja vanemate arvamust ka..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib ikka, lausa peab tegelikult. Hea oleks veel methandienoon ja nandroloon lisada :lol:

Edit: unustasin veel EPO

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, Minu 4 aastane poeg käib iga päev jooksmas 2 kuni 3 km. Kas tohib anda sellises vanuses lapsele super mega mass 2000 väikses koguses? Kui tohib siis kui palju?

Ette tänades!

Kas ikka 14-aastane? Loodan, et tegid kerge näpuka.

To matti: EPO is so yesterday.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
tere,

Minu 4 aastane poeg käib iga päev jooksmas 2 kuni 3 km. Kas tohib anda sellises vanuses lapsele super mega mass 2000 väikses koguses? Kui tohib siis kui palju?

Ette tänades!

Tõesti , miks sa peaks tahtma anda 4a aastasele toidulisandit , veel enam massilisajat ? Jooksjale ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et see mingi fake teema. See oleks põhjendamatu, miks peaks 4-aastane laps jooksma ja nii pikka maad. Jah, ning miks peaks toidulisandeid tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Minu 4 aastane poeg käib iga päev jooksmas 2 kuni 3 km. Kas tohib anda sellises vanuses lapsele super mega mass 2000 väikses koguses? Kui tohib siis kui palju?

Ette tänades!

Kas see on mingi elu24.ee nali või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nelja-aastane laps üldse jõuab 3 km järjest joosta? Kahtlane minu meelest.

No 8eldi, et j6ab...

Arendage last eakohaselt.

Ta ise tahab?? Loomulikult tahab ta koos teiega olla...kui teie ees jooksete yritab tema ka joosta.

Mega mass ei ole mingi imeasi. Alati on targem syya t2isv22rtuslikku ja mitmekylgset tavatoitu kui mingit pulbrit, eriti veel lapseeas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peast päris segi vist, ime et steroide ei taha anda mõtle peaga paljud kõvad jõusaalivanad ei võta ültse toidulisandeid kuna saavad omale vajalikud valgud süsivesikud rasvad jne tava toidust. Laps küsis kohe kuule issi ma tahan super mega mass 2000 võtma hakata?!?!???4 aastane ?? kahtlen.

Muudetud kasutaja maxcar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peast päris segi vist, ime et steroide ei taha anda mõtle peaga paljud kõvad jõusaalivanad ei võta ültse toidulisandeid kuna saavad omale vajalikud valgud süsivesikud rasvad jne tava toidust. Laps küsis kohe kuule issi ma tahan super mega mass 2000 võtma hakata?!?!???4 aastane ?? kahtlen.

Tüüp, mida sa ajad. Toidulisandeid ja steroide ma võrdlema siin ei hakkaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu sa siin eelnevaid kommentaare lugedes aru võid saada, siis ei soovita keegi su 4aastasele toidulisandeid...

ja nüüd mine osta lapsele kohupiima :lol:

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis kerge küsimus, et kui vana lapsevanem ise on :lol: ?

Aga arvan ka, et libateema. Liiga haige... :)

No profiili järgi 24, kuid ajumahu järgi pakuks, et 14 ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, mis seal siis nii väga haiget on? Massilisaja ju koosneb süsivesikutest ja valgust, mitte maagilistest imeasjadest, mis ainult karmidele jõukavanadele. Miks ei võiks lapsele proteiinisheiki anda, äkki keegi põhjendab. Kas noor organism ei vaja kiiret taastumist? Minu arust ennem massilisaja kui coca-cola.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjulik pole kindlasti, aga see on lihtsalt raha raiskamine. Esiteks pole nii noorel inimesel vaja mingit valgupulbrit, et lihasmassi kasvu toetada. Sellises vanuses pole lihaskasvust juttugi. Süsivesikute poolelt on paremaidki asju kui mingisugune massilisaja. Pealegi on korralikus tavatoidus vitamiine ja mineraalaineid, mida tavaliselt pulbrites pole. Anna lapsele kommi ja putru ja asi korras! Pole mõtet raha tuulde loopida ja asja keeruliseks ajada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×