Jump to content
pacman

Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

Recommended Posts

Selle hooaja 100 m jooksu edetabelis hoiab Gay Roomas joostud 9,77ga esikohta. Bolti tänavune parim on 9,79. Samas Bolti tulemused on joostud äärmiselt rasketes tingimustes, Gayl aga ideaalsetes tingimustes. Meedia vahendusel igatähes Gay lubanud Bolti võita? Mida arvate Teie? Kes keda ja umbes mis ajaga finaal kulmineerub? Igatähes tuleb väga põnev vastasseis.

http://sport.postimees.ee/?id=152432

boltgay.JPG

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates eeljookse ja veerandfinaale on Tyson Gayl raskusi esimese 30-40m,lõpp on see eest võimas.Nii et ma kardan et need 30-40m saavad temale saatuslikuks kui ta just ei suuda seda poolfinaaliks parandada.Olen ikkagi Tyson-i poolt kuna Bolt on hea jooksja,kuid siiski kui Gay võidab,muudub sprindidistantidel võitlus huvitavamaks ning seda enam annab see motivatsiooni kaotajale(kes iganes see pole)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaadates eeljookse ja veerandfinaale on Tyson Gayl raskusi esimese 30-40m,lõpp on see eest võimas.Nii et ma kardan et need 30-40m saavad temale saatuslikuks kui ta just ei suuda seda poolfinaaliks parandada.Olen ikkagi Tyson-i poolt kuna Bolt on hea jooksja,kuid siiski kui Gay võidab,muudub sprindidistantidel võitlus huvitavamaks ning seda enam annab see motivatsiooni kaotajale(kes iganes see pole)

Jep, samas on ka Bolt õelnud, et tema jooks on enamvähem ideaalne, aga raskusi on ainult stardiga. Start on raske tema pikkuse tõttu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin täna mõlemaid jookse ning Bolt tundus veenvam. Olen küll Gay poolt, aga arvan, et Bolt paneb pika puuga ära.

Samas finaali ei jõua ära oodata. Tuleb ilmselt läbi aegade kõrgetaseliseim. Isegi Powell jättis täna parema mulje, kui Gay.

Samas see võis petlik olla.

Pakun sellist lahendust.

1. Bolt 9.65

2. Powell 9.78

3. Gay 9.82

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asafa hetkel ikka üliheas vormis.haigelt hea kiirendus ning ka tippkiirus.iseasi on muidugi kas mehe närvid vastu peavad.

siiamaani on ta suurvõistlustel põrunud kuid loodan,et suudab end lõpuks ometi kokku võtta.potensiaal on tal meeletu.

samas aga oli kahju näha noore prantslase ebaõnnestumist.üle pikka aja üks tõsiselt kiire valge mees kes oleks võinud finaaligi pääseda.

õnneks on ta alles 19 ja parem tulevik alles ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun Bolt 9,62 ja uus WR, eks homme õhtu näis:) Kusjuures Gay lubas kusagil ideaalse kordamineku korral 9,59 joosta... :lol: Samas Powell tundus ka võimas, loodame et tal tuleb ka õnnestunud suurvõistlus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Bolt võidab kindlalt.. Sellest noorest kutist on kahju, oleks tema jooksu näha tahtnud.

See Bolti trennikaaslane Bailey võib ka üllatada. Aga eks näis, mina usun Bolti võitu. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bolt 9;71 Powell 9;76 Gay 9;79 ei usu, et tuleb rekord, keegi ei julge valestarti teha ja seetõttu lähevad kindla peale välja, aga loodan ikkagi midagi võimsat :lol:, need tulemused panin lihtsalt niisama aga järjestus võiks küll selline olla!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×