Jump to content
Tarvi123

Rasvarikas toit teeb lolliks ja laisaks

Recommended Posts

hiljutine Forte's ilmunud artikkel. Rasva jutt Nii palju siis rasvade kasulikuse propageerimisest. Ei tea, mis rasvu nad neile rottidele sisse söötsid :rolleyes: . Artiklis pole sõnagi kasulikest rasvadest, vaid friikatest, pizzadest ja viinerisaiadest. OK 55% on ikka päris suur rasvade osakaal aga ikkagi väga küsitav eksperiment. Kas hakkame nüüd ketoosis lollimaks jääma? Või olen ma millestki täiesti valesti aru saanud :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiired antud uuringus said 14% kaloritest omega 6 polüküllastamata rasvadest, mis põhjustaski artiklis nimetatud vaegusi ning seda kinnitab ka see uuring.

Suure omega 6 sisaldusega dieedid kahjustavad südant ja aju ka sigadel.

Millegipärast süüdistavad mainstream toiduspetsid üleüldist rasva osakaalu dieedis, nagu ka teemaalgataja poolt viidatud uuring, aga soovitavad süüa polüküllastamata omega-6 rikkaid taimeõlisid, hoolimata igasuguste tõendite puudumisest nende kasulikkusest ja mitmetest ilmselgetest kahjulikest toimetest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hiljutine Forte's ilmunud artikkel. Rasva jutt Nii palju siis rasvade kasulikuse propageerimisest. Ei tea, mis rasvu nad neile rottidele sisse söötsid :rolleyes: . Artiklis pole sõnagi kasulikest rasvadest, vaid friikatest, pizzadest ja viinerisaiadest. OK 55% on ikka päris suur rasvade osakaal aga ikkagi väga küsitav eksperiment. Kas hakkame nüüd ketoosis lollimaks jääma? Või olen ma millestki täiesti valesti aru saanud :angry:

Head uudised.. olen niigi loll :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hiired antud uuringus said 14% kaloritest omega 6 polüküllastamata rasvadest, mis põhjustaski artiklis nimetatud vaegusi ning seda kinnitab ka see uuring.

Suure omega 6 sisaldusega dieedid kahjustavad südant ja aju ka sigadel.

Millegipärast süüdistavad mainstream toiduspetsid üleüldist rasva osakaalu dieedis, nagu ka teemaalgataja poolt viidatud uuring, aga soovitavad süüa polüküllastamata omega-6 rikkaid taimeõlisid, hoolimata igasuguste tõendite puudumisest nende kasulikkusest ja mitmetest ilmselgetest kahjulikest toimetest.

6ige t2helepanek...

K6ike lihtsustatakse oksendamiseni :rolleyes:

Umbes sama v6iks korraldada sysivesikutega. Kama kaks, missusgused sysivesikud, millisel kujul. Lihtsalt lykkame kategooria alla SYSIVESIKUD ...ja siis klopsime mingi "teadusliku t88" kokku. Egobuust missugune...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×