Jump to content
strato

Kas Eestis Niatsiini müüakse?

Recommended Posts

Aitab ainevahetusele kaasa. Kavatsen koos tauriiniga võtta.

isiklikult ma küll ei näe mingit põhjust tervest laiast B-vitamiini kompleksist ainult b3 võtmiseks

tsitaat wikist "Normaalselt defitsiiti ei teki juba sellepärast, et inimorganism suudab teda ka ise sünteesida"

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isiklikult ma küll ei näe mingit põhjust tervest laiast B-vitamiini kompleksist ainult b3 võtmiseks

tsitaat wikist "Normaalselt defitsiiti ei teki juba sellepärast, et inimorganism suudab teda ka ise sünteesida"

Eri B-vitamiinidel on eri funktsioonid ja defitsiidi puudumine (defitsiit on suhteline) ei tähenda, et suurtel annustel mingit head või huvitavat mõju poleks.

Niatsiini hobuseannustel on see mõju kindlasti olemas.

Aga hobuseannuste juurde tasub tugevat B-kompleksi võtta küll sest paljud B-vitamiinid vajavad oma reaktsioonide jaoks teisi B-vitamiine ja võivad nende puuduse esile kutsuda.

PS netist ei lasta tellida vitamiini, kus purgil ettenähtud annus on suurem kui Eestis kehtestatud päevanorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isiklikult ma küll ei näe mingit põhjust tervest laiast B-vitamiini kompleksist ainult b3 võtmiseks

tsitaat wikist "Normaalselt defitsiiti ei teki juba sellepärast, et inimorganism suudab teda ka ise sünteesida"

Niatsiini tarbitakse koos glutamiiniga, et glutamiini toimet suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eri B-vitamiinidel on eri funktsioonid ja defitsiidi puudumine (defitsiit on suhteline) ei tähenda, et suurtel annustel mingit head või huvitavat mõju poleks.

Niatsiini hobuseannustel on see mõju kindlasti olemas.

Aga hobuseannuste juurde tasub tugevat B-kompleksi võtta küll sest paljud B-vitamiinid vajavad oma reaktsioonide jaoks teisi B-vitamiine ja võivad nende puuduse esile kutsuda.

PS netist ei lasta tellida vitamiini, kus purgil ettenähtud annus on suurem kui Eestis kehtestatud päevanorm.

Nikotiinhappe megadooside kestev manustamine võib põhjustada arütmiat, hüpertensiooni, hüperglükeemiat, peptilist haavandit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nikotiinhappe megadooside kestev manustamine võib põhjustada arütmiat, hüpertensiooni, hüperglükeemiat, peptilist haavandit.

Üsna haruldased probleemid minu teada. Samas parandavad need megadoosid kõigil oluliselt nn. kolesterooli- ja muid veresoonkonna tervisenäitajaid, st alandavad LDL-i, homotsüsteiini, CRP-d jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna haruldased probleemid minu teada. Samas parandavad need megadoosid kõigil oluliselt nn. kolesterooli- ja muid veresoonkonna tervisenäitajaid, st alandavad LDL-i, homotsüsteiini, CRP-d jne.

Large doses given to lower cholesterol may produce hyperuricemia, and hepatic abnormalities.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitab ainevahetusele kaasa. Kavatsen koos tauriiniga võtta.

Muai aeaess, räägime nüüd asjast :rolleyes:

"I know for a fact than 500-1000 mg of niacin (taken right) flushes THC out out of your system in less than 6 hours."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×