Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Guest matike

Ma arvan et kui teed mõõdukalt siis ei tee ta midagi halba.Ise teen kord kahe nädala tagant keskmiselt ja siismka ainult paar tükki.Vahel on ka nii ,et ei tee üle kuu aja.Tulemusi pole absoluutselt mõjutanud.Mul on see rohkem kutsehaiguseks,olen kalamees.Usun,et kui teha pisut siis isegi võib. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamine vähendab insuliinitundlikkust , kiirendab ainevahetust, vähendab söögiisu ja mürgitab natuke. Mõningad kasutavad nikotiini kaalu langetamiseks , enne võistlusi , ei pea suitsetama nicorett kõlbab ka või snus. Suitsetamine mõjutab ka hormoonide produktsiooni, seega ka tulemusi. Kui kasutad hormoonpreparaate , siis suitsetamine eriti vist ei sega , kuna enamus su veres olevast testosteroonist ei ole organismi toodetud. Tavaharjutajale on suitsetamine väga halb , jõunäitajad ja vastupidavus kannatavad. Sama trennisagedusega treenides kaalun suitsetajana kuni 12 kg vähem , kui mittesuitsetajana, hetkel ei suitseta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise jätsin kah 3,5 kuud tagasi maha, enesetunne on tunduvalt parem... :lol:

ja selline soovitus mahajätjatele, et kui jätate siis jätke nö. paugu pealt, mitte, et nii täna teen ma nii palju ja homme ühe vähem ja ülehomme ühe vähem, olen ise proovinud nii maha jätta aga ei tulnud midagi välja sellest.

edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuidas suhtuda vesipiipu? Kord nädalas saab vahel sõprade seltsis tehtud. Osad väidavad ,et sissehingatava suitsu kogus on suurem ja seega tunduvalt kahjulikum kopsudele. Samas läbib suits veefiltri nii et kahjulike ühendite hulk peaks väiksem olema. Oma osa peaks andma ka raskemetalle eritav karboon :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kumbki hea pole. Tõmba vesipiipu nagu suitsu (5 min), siis ta küll pole eriti midagi. Aga vesipiipu tõmbad ju tund aega, suitsu ainult 5 minutit. Nii et vesipiip teeb sama välja tervisele kahjulikkuse seisukohalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega kumbki hea pole. Tõmba vesipiipu nagu suitsu (5 min), siis ta küll pole eriti midagi. Aga vesipiipu tõmbad ju tund aega, suitsu ainult 5 minutit. Nii et vesipiip teeb sama välja tervisele kahjulikkuse seisukohalt.

See selleks, aga vesipiibu tubakas sisaldab vähem tõrva ning samuti aitab filtreerida tõrva vesipiibus olev vesi.

Kui kord nädalas lutsutada siis ei ole hullu ma arvan, muidugi oleks parem üldse imemata jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sattusin peale ühele artiklile, millel pealkiri :"Ela paremini: Paheliselt!"

Artikkel ise selline:

Viska lauale järgmised argumendid, kui keegi tuleb sinu kallal vinguma, et elad pahelist elu.

Suitseta palju

Kui Muhammad Ali suitsetanuks, oleks ta praegu terve. Nimelt pidurdab tubakas dopamiini hävitavate ensüümide teket, ent dopamiinipuudus viibki Parkinsoni tõveni. Suitsetajad võivad ka kiiremini südamerabandusest taastuda - nikotiin aitabuusi veresooni luua. Samuti on neil väiksem tõenäosus muutuda ülekaaluliseks, sest nikotiin vähendab söögiisu.

Ja edasi olid alapunktid a la : ole stressis, kaani õlut, ära kasuta kondoomi, seksi üksi.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sattusin peale ühele artiklile, millel pealkiri :"Ela paremini: Paheliselt!"

Artikkel ise selline:

Viska lauale järgmised argumendid, kui keegi tuleb sinu kallal vinguma, et elad pahelist elu.

Suitseta palju

Kui Muhammad Ali suitsetanuks, oleks ta praegu terve. Nimelt pidurdab tubakas dopamiini hävitavate ensüümide teket, ent dopamiinipuudus viibki Parkinsoni tõveni. Suitsetajad võivad ka kiiremini südamerabandusest taastuda - nikotiin aitabuusi veresooni luua. Samuti on neil väiksem tõenäosus muutuda ülekaaluliseks, sest nikotiin vähendab söögiisu.

Ja edasi olid alapunktid a la : ole stressis, kaani õlut, ära kasuta kondoomi, seksi üksi.

:D

Hakkame kõik nüüd suitsetama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaühe enda asi kas ja kui palju suitsetab. Eks enamusel on ikka nii, et omal nahal tuleb kõik jama läbi proovida, et siis aru saaks, mis õige ja mis mitte.

Mina võtan keskelt läbi korra kuus aja maha ja popsutan ühe hea sigari konjaki saatel. Hea lõõgastus. Ei tunne sõltuvust, ega mõju ka trennile. Olgem ausad-sõltuvus on vaimselt nõrkadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) Muidugi otsustab igaüks ise,kas teeb suitsu või ei! Oma kogemusest võin õelda,et peale trenni alustamist jätsin suitsutegemise koheselt maha! Kui ikka midagi väga soovid,siis ka saavutad tulemuse :D Ise tegin suitsu 8 aastat ja jätsin päevapealt maha. Trenn ja tervis on tähtsamad!!! Muudetud kasutaja tengri poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgem ausad-sõltuvus on vaimselt nõrkadele.

Täiesti nõus. Ma ei hakkagi vaidlema, mis on kasulik ja mis kahjulik, aga sõltuvuses inimene on nõrk inimene. Olgu selleks siis suitsetamine, sokolaad, burgerid, kohv, seebikad, tervislik toitumine, alkohol, narkots, töö, suhted või kõik eelnev korraga. Mulle ei meeldi olla mingi tegevuse ori ja sellepärast ma ei suitseta. Kuigi olen pikalt seda teinud ja saan aru suitsetajatest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suitsetamine kahjustab tervist üleüldiselt

kuid minu arvates ei tohiks ta lihasekasvatajatele laastavat mõju avaldada, kuid rangelt on see keelatud vastupidavusaladel(kergejõustik, jalgpall, jooksmine jne.)

Ise suitsetan nädalas ühe sigaretti - lihtsalt ajaviiteks B) ja tegelen aktiivselt klassikalise tõstmisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hullult mõjutab suitsetamine treeninguid, kas väga või normaalselt. suitsetamine pidi vereringet halvemaks tegema aga kui väga ja sellega kaasneb siis toitainete aeglasem jaoutumine vere kaudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui võimalik, siis prooviks ilma suitsetamata läbi ajada :unsure: . Ma olen küll näinud suitsumehi, kelle erinevad spordisaavutused on olnud suurepärased, aga selliseid on väga vähe. Pealegi...SUITSUMEHENA ÜMMARGUNE 0!!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki ta mõtles, et tema on suitsumehena ümmargune null ja mehena 100%

Jah, suitsumehena olen tõesti ümmargune 0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nüüd siin piisavalt ringi vaatasin siis ma ei leidnud piisavalt teavet sellise asja kohta kui suitsetamine just sellisel puhul kui inimene käib saalis kuskil 4-5x nädalas.Seega sooviksin teada saada et mis miinused on suitsetamisel jõusaali kõrval.

PS.Mida rohkem teavet seda parem.

Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×