Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Kunagi ilmusid sellised perioodilised väljaanded nagu kalenderteatmik, iga aasta 1. seal avaldati mitmesuguseid artikleid. Oli ka suitsetamise kohta. Info mälu järgi selline:

sigar vs sigarett:

- sigaril puudub paber, mille põlemisel eraldub hulk kahjulikke aineid

- suure sigari põlemistemperatuur on tunduvalt kõrgem, seega osad tubakast eralduvad ained hävivad

- sigari suitsu ei tõmmata reeglina kohe alla, vaid hingatakse sisse välja puhutud ja õhuga segunenud suitsu, seega kopsuvähirisk mõnevõrra väiksem

miinus - filtri puudumine. See ei käi ka nö stiili juurde

suitsetamisel ilmneb immuunsuse efekt, mis seisneb selles, et suitsetaja organism kohaneb ja õpib rämpsuga kuidagi hakkama saama. Tulemusena omandab mittesuitsetaja suitsusest õhust ca kolmandiku rohkem saasta kui suitsetaja organism...

kokkuvõte - suitsetasin ise ca 15a, ja nüüd 2a tagasi jätsin maha. Kui vähegi võimalik, unusta sigar. Inimene on paljuski loll ja nõrk ja arvab pea alati, et ega minuga ei juhtu. Teised muutuvad sõltlasteks ja teised jäävad haigeks. Usu- siis kui asi käes, pole kedagi süüdistada. Ja lahti saada võib olla oluliselt raskem, paljude jaoks osutub võimatuks.

Enamus suitsetajaid soovivad asjast tegelikult lahti saada, olen ise aidanud um 5 inimest sellel raskel teel, õnnestunult.

Muudetud kasutaja martial poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks sigar nädalas ja ei tee eriti paha vast, kuigi parem oleks, kui seda ka ei teeks!

Ise suitsetasin ka mingi 15 aastat, kusjuures alustasin ikka väga vara :) Milleniumi vahetusel, ehk aastal 2000 jätsin maha, siis ükskord mingiks paariks-kolmeks-neljaks kuuks kukkusin uuesti tõmbama, seda ka rohkem joogi all olles, ja nüüd kuu aega tagasi ka täis peaga tegin paar-kolm korda, hiljem kahetsesin ilgelt! See asi ei käi spordiga ikka üldse kokku, sigarit olen vahel tõmmand selle viie aasta jooksul mingi 10-20 korda, see pole minu arust eriti hull! Nüüd olen kindel, et ei tee suitsu enam kunagi, isegi sigarit eriti ei soovi, ega soovita... mille jaoks!?

Ainuke häda on selles, et peale loobumist 2000-l võtsin kuue kuuga 20kg juurde, enne kaalusin kuskil 74-76kg, siis vastavalt 94-96, nüüd on eluskaalu vabsee 105kg ja vahel rohkem isegi, ehk üle 0,1 tonni ;) Aga pole hullu, mees peabki mu arust suur olema, ja kui trenni ka nati teha, siis vormist päris välja see ülekaal ka ei vii!

Vabandan suht teemavälise posti eest, aga suitsetamine on minu jaoks tähtis teema ja pidin eelneva lihtsalt kirja panema! Ja see enesetunne, mis kaasneb sellega, kui sigaret on kus see ja teine saadetud, on tundmist väärt, enesehinnang tõuseb ja üldse tunned ennast tükk maad paremini, kui enne! Ok, aitab nüüd kah!!!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks sigar nädalas ja ei tee eriti paha vast, kuigi parem oleks, kui seda ka ei teeks!

Ise suitsetasin ka mingi 15 aastat, kusjuures alustasin ikka väga vara ;) Milleniumi vahetusel, ehk aastal 2000 jätsin maha, siis ükskord mingiks paariks-kolmeks-neljaks kuuks kukkusin uuesti tõmbama, seda ka rohkem joogi all olles, ja nüüd kuu aega tagasi ka täis peaga tegin paar-kolm korda, hiljem kahetsesin ilgelt! See asi ei käi spordiga ikka üldse kokku, sigarit olen vahel tõmmand selle viie aasta jooksul mingi 10-20 korda, see pole minu arust eriti hull! Nüüd olen kindel, et ei tee suitsu enam kunagi, isegi sigarit eriti ei soovi, ega soovita... mille jaoks!?

Ainuke häda on selles, et peale loobumist 2000-l võtsin kuue kuuga 20kg juurde, enne kaalusin kuskil 74-76kg, siis vastavalt 94-96, nüüd on eluskaalu vabsee 105kg ja vahel rohkem isegi, ehk üle 0,1 tonni :D Aga pole hullu, mees peabki mu arust suur olema, ja kui trenni ka nati teha, siis vormist päris välja see ülekaal ka ei vii!

Vabandan suht teemavälise posti eest, aga suitsetamine on minu jaoks tähtis teema ja pidin eelneva lihtsalt kirja panema! Ja see enesetunne, mis kaasneb sellega, kui sigaret on kus see ja teine saadetud, on tundmist väärt, enesehinnang tõuseb ja üldse tunned ennast tükk maad paremini, kui enne! Ok, aitab nüüd kah!!!

Jätsid maha Tubli, aga 20 ja enam kg ülekaalu pole ju ka eriti tervislik :P

Katsu nüüd söömine ka selgeks saada, siis võib sust asja ka veel saada :rolleyes:

Ülekaal tuleb ju ikka sallest, et suitsu jättes, asendasid need mingi lollaka ?näkiga mis su selliseks vaalaskalaks ongi muutnud. Paljast värske õhu hingamisest ikka 20 kg juurde ei võta.

Nii, et toitumine ka nüüd paika...!....?

Kirglik suitsumees juba 20 aastat: M. Kalmus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas need tegurid trenni mõjutavad?mu üx tuttav rääkis et kui jood peale trenni alkoholi(va õlu)siis see trenn mida sa tegid lähex luhta.Ma loodan et saate aru mida ma mõtlen :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heal juhul päris luhta vist ei lähe , aga suurem osa kindlasti ! Sama lugu on ka teiste karastusjookidega nagu Coca-cola ,Sprite jne ...

Suitsetamine on lihtsalt väga nadi harjumus ! Paremaid tulemusi ta igatahes ei anna ! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuteada suitsetamine m6jub dieedile väga halvasti mingi aineid ei imendu kyllalt vm. Alkoholi pane otsingusse, vaata neid artikleid ma sain endale selle kohta väga häid vastuseid, niipalju mäletan et meestele 2 alkohoolset jooki päevas ja naistele 1 on normaalne vm ja mehele ka pigem 1. Alkoholi tarbimine harva ja suurtes kogustes oli vist kolesteroolile ja värgile m6juv. Saad 6llek6hu :( Ja pärast trenni joomisest :/ Hm. Pärast t6sist trenni (nagu ma lugenud olen) on nö happyhour kus lihased on näljased ja valmis aineid endasse v6tma, miks ka sheike ja värke pärast trenni kasutatakse :( (enne trenni kasutatakse ka, et valmistada sobivat keskkonda lihastes ette, et pärast trenni kasutada lihaste "nälga" v6imalikult hästi) ma ei usu, et alkohol nagu hästi m6juks :P Mul v6ib k6ik see natuke nihult ka meeles olla niiet kindlasti otsi ;)

Yhte ma tean, tegin endale lubaduse. Kui v6tan dieedi ja trenni t6siselt kätte siis enam ei suitseta ja ei joo. Dieet imekombel teeb väga väga väga kergeks suitsust eemal olemise ;) Pole aegagi, et sellele m6elda :P Alkoholi kohta, et kui oled t6sist trenni teinud jne. juba tykimat aega, siis ykspäev v6id ikka maha istuda ja näiteks punast veini nautida (sydamele hea ;) ). Muidugi räägitakse pudel 6lle, pits viina päevas kasulik. Ma ei tahaks seda uskuda, kuigi ma kindlalt ei tea.

Joo pärast trenni väike sysivesiku sheik ja anna proteiini ka (:

6lle jäta sauna tarbeks ;)

Ma arvan, et kui sul trenn ikka t6siselt m6ttes ja tahad tulemusi, siis sa juba igaks juhuk hoiaksid nendest kahjulikest asjadest eemale :P Nagu mina :P

Yle kolme nädala 2-3 kg kehakaalu juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
heal juhul päris luhta vist ei lähe , aga suurem osa kindlasti ! Sama lugu on ka teiste karastusjookidega nagu Coca-cola ,Sprite jne ...

Suitsetamine on lihtsalt väga nadi harjumus ! Paremaid tulemusi ta igatahes ei anna ! :P

Coca-cola ja Sprite vast küll treeningut nulli ei vii. Ikkagi süsivesikuid sisaldavad ja tulevad pigem kasuks, kui nt üldse mitte midagi süüa-juua. Ainult valku ei saa, kui vastu ei suuda panna sega pulber kasvõi coca-colasse

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2069

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suitsetamine on küll siuke asi et kui jöusaalis käid siis ära suitsu tee ja ölu peale trenni on just hea kui sa tahad massi saada,ölleköhtu teatavasti ei tee ölu aga kui sa jood ennast ikka rihmaks siis on kahjulik, natukene on normaalne.Suitsetamisest veel see ka et peale suitsetamise mahajätmist kehakaal töuseb ja lihast on üldse nii parem kasvatada. Ja Coca-colat joovad ju peale trenni ka tipptegijad siin oli natuke aega tagasi artikkel isegi,1pudel pidi olema peale trenni hea aga vabal ajal niisama juua on jama.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsust niipalju.

Kui teed suitsu peale trenni liigub mürk palju paremini kehas laiali ,sest peale trenni on veresooned laienenud ja veri vedelam ,mis aitab mürgil edasi viia(4000 kahjulikku ainet)

alkohol.

enne trenni üks pits, see aitab veresooni laiendada ja hapnik liigub paremini kehas ringi.

Mitte liialdada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne trenni üks pits, see aitab veresooni laiendada ja hapnik liigub paremini kehas ringi.

hmm .. enne trenni küll mingit alkoholi näha ei tahaks , eriti veel kui on jalatreeningu päev ning peale seda on niigi paha olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust on juba see pealkiri JÕUSAAL VS. SUITS JA ALKOHOL mitte vajalik siin foorumis, need ei käi kokku! Seda enam kui seda on siin juba ka käsitletud!Minu arvamus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust on juba see pealkiri JÕUSAAL VS. SUITS JA ALKOHOL mitte vajalik siin foorumis, need ei käi kokku! Seda enam kui seda on siin juba ka käsitletud!Minu arvamus!

Samas on iga päev 10 erinevat uut teemat , mida on juba käsitletud.. Äkki paneks siis üldse uute postituste tegemisele piirangud peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tee! Markus Ruhl suitsetab. Ott kirjutas kunagi et pooled vene kulturistid pidavat suitsetama enne võistlust. ja tipp jõutõstja Timo Majuri(vist oli nimi sel mehel kes mingi 300 surub) -tema suitsetavat paki sigarette päevas. ka Arnold Schwarzenegger on olnd eluaeg kõva suitsetaja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pff mõtle nüüd reaalselt :blink: Uuri kuidas sinu kaloritele suitsetamine dieedil mõjub :lol: See mis need suured väljakasvanud ja pumbanud mehed see on juba iseasi.

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pff mõtle nüüd reaalselt :blink: Uuri kuidas sinu kaloritele suitsetamine dieedil mõjub :lol: See mis need suured väljakasvanud ja pumbanud mehed see on juba iseasi.

mh?? pidi parim olema näljaga tundega võitlemisel-dieedil(Markus Ruhl) arvab nii ja omale ka tundus et dieediajal vähendb näljatunnet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleks nüüd küll naljakas kui tuleks hull vaidlus :D Et öeldakse, suitsetada võib :D kes nii ütleb ja kangekaelseks jääb on juba ilmselgelt sõltuvuses ;)

SUITS EI TEE ABSOLUUTSELT MINGIT HEAD SU TRENNILE! Ainult suitsunälga rahuldab. Dieeti pidama hakkad läheb suitsuisu nagu naks minema, minul oli nii.

Kas sa seal teaseri juures märkasid väikest TEADEANNET !!!!!!JUST JOKING!!!!!!

Issand jumal küll :D Arvasid, et ta papagoisid ka sööb ?? :D:D

Kuigi jah, tõsi ta on, et suits pidi näljatunnet leevendama, muidugi mina seda 6 aasta suitsetamise jooksul ei kogenud :blink:

Muud siin midagi ei olegi vaielda.. kui et ei tohi arvata, et suits ei tee midagi trennile, dieedile, arengule :lol:

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×