Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

Dan Põldroos suri ära kui karsklaseks hakkas.... Mu 105 aastaseks elanud sugulane võttis ka igapäev 2-3 pitsi konjakit...

Et mina olen igatahes nõus, et vähene alkohol on tervisele :)

Positiivne ellusuhtumine on tervisele... mitte alkohol.

Alkohoolik on kogu elu alkohoolik ja lõivu maksate kõige eest, mida te teete nii enesele kui ka teistele (viimase üle võite vaielda... :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sinust tuleb nii aru saada,et sinu arvates kulturistid joodikud ja narkarid,kelle käest siis kulturistifoorumis käraka ja savu kohta soovitusi küsida, :)

muidugi ei ole, aga kindlasti leidub mõõdukaid pidutsejaid ,kes kogemusi täis, kust kohast ma veel peaksin küsima, mingi narkofoorumist ve :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

terekest. tundub jälle see teema siin olevat, kus maailmavaateliselt asjad lahku lähevad. Alkohol oli on ja jääb organismi jaoks mürgiks. aeg ajalt maitseks väike pudel õlut, mis sarve soojaks ei aja on ok. viimase poole aasta jooksul olen tarvitanud sedasi mõned pudelid õlut. ei tee midagi vormile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muidugi ei ole, aga kindlasti leidub mõõdukaid pidutsejaid ,kes kogemusi täis, kust kohast ma veel peaksin küsima, mingi narkofoorumist ve :)

Kui sul ikka stabiilselt sealt "king pigistab"... küsi tõesti.

Parem on otsida endale abi oma ala professionaalidelt (siin foorumis neid ei ole) ja tegeleda probleemiga, mitte siin "sipelda" ja üritada enda tegevust ikka ja jälle õigustada.

...ja usu mind, sinu poolt mainitud eesti "mõõdukal pidutsejal" ei ole mitte midagi ühist prantslasest kõrgklassi gurmaaniga. :D

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.bodybuildingsecretslive.com/eff...ohol-on-muscle/

Siin on päris hästi välja toodud, miks mitte ülemäära juua.

Kui tegemist on alkoholisõltuvusega, siis kindlasti mitte juua.

Kas on tegemist on sõltuvusega otsustab eriarst.

...ja kõik arvavad reeglina, et nad ei ole sõltuvuses. :) See ei sõltu teie vanusest või alkoholi hulgast, kui teie isa või vanaisa olid sõltlased, siis teie alkoholism areneb tunduvalt kiiremini (tolerantsi teke jne.)

Ärge kunagi kelkige, kui palju te olete võimeline alkoholi tarbima, see on väga halb märk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu unustada, et ka alkohol on narkootikum. :)

Edit: ja nagu ühele narkootikumile kohane, siis ka alkoholi puhul ei ole see piir tuntav, kui sotsiaalsest tarbijast on saanud sõltlane

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suits on keerukas teema, algul kui maha jätta tekitab vastikust päris pikalt suitsuhais ja need miinused, kui kuskil aasta paar pole teinud, siis ongi suurim oht tagasi kukkuda, sest siis mõtled, et mis see üks vms teeb, ma ju suutsin maha jätta jne, aga tuhkagi... Ma vahelduva eduga teinud ja nüüd jälle pole pikalt teinud ja loodan, et ei tee ka enam, kuid olen ka enne tagasi kukkunud:-(

Eks ta ole tahte küsimus. Mina olen suitsetanud kokku 10 aastat. Pärast 8-aastast suitsetamist jätsin 7-ks aastaks maha, siis ajas miski jälle suitsetama ja nii saigi jälle tõmmatud 2 aastat. Nüüd polle jälle üle aasta tõmmanud. Tervist ja enesetunnet mõjutab suitsetamine kindlasti halvasti, vähemalt mul küll oli nii.. Nüüd on organism jälle taastunud ja suitsuta ikka tunduvalt parem olla. Ja kindlasti kohe ei sobi kokku suitsetamine ja treening.. Minu meelest pärsib see treeningu tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15 MÄRKI SELLEST, ET OLED LIIGA PALJU JOONUD

* Sa pead hoidma kinni murust, et Maalt mitte minema lennata.

* Sinu arst leiab vere jälgi alkoholiringest.

* Sinu kukal saab wc poti käest korduvalt lüüa.

* 24 tundi ööpäevas. 24 õlut - kokkusattumus ? Ilmselt mitte !!

* Sa kirud, et on kaks kätt aga ainult üks suu.

* Sa suudad paremini fokuseerida pannes ühe silma kinni.

* Näib, et baaris olemise ajal on parkimisplats oma asukohta muutnud.

* Sa kukud põrandalt maha.

* Viis õlut sisaldab samapalju kaloreid kui üks hamburger - lõuna sucks !!!

* Sääsed lendavad vastu posti pärast sinu ründamist.

* Sa ärkad ülesse magamistoas, sinu aluspesu on vannitoas ja sa jäid magama riietes.

* Kõik baaris oliajad ütlevad sulle "Tere" kui sisened.

* Sa ei tunne naist ära enne, kui oled vaadanud teda läbi pudelipõhja.

* Sa ärkad üles Hiiumaal, 10 juunil. Viimane asi, mida mäletad, oli jaanipäev.

* Põõsas on samuti täis pärast korduvat hädal käimist...

Täienda nimekirja oma kogemuste põhjal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
WADA tuleks keelata. Kõige ebaprofessionaalsem organisatsioon antud teemal sõna võtma :o

Bezoldi-Jarishi refleks: mõnede ainete (veratriin, nikotiin) toimel südamelöögisagedus langeb, veresooned laienevad ja vererõhk langeb.

Golfimängijatele ja teistele täpsusaladele ju päris hea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kunagi ammu suitsetamise lõpetasin, siis just seetõttu, et näpud haisesid rämedalt ja suhu jäi eriti rõve maitse peale tõmbamist. raske oli muidugi sõltuvusest loobuda. Võin kindlalt väita, et esimestel päevadel mõtlesi suitsetamise peale nonstop, edaspidi 15-25 korda päevas, mõne nädala jooksul hakkasin 6-8 korda päevas selle peale mõtlema.. aga õnneks see ainult mõtteks jäigi, sest teadsin et kui uuesti proovin, suitsetan edasi.

Kui ka see periood oli kuidagi üle elatud, olid isud peamiselt sellistel eriti mõnusatel aegadel.. hommik, lõunasöök ja tuttavad kohad :o

Igatahes kui paar kuud olin hakkama saanud, süütasin niisama "naljaviluks" sigareti. aga see maitse oli nii rõve et viskasin koni minema - tempel mällu igaveseks, sellest ajast on möödunud nüüd oma 6 aastat ja võin kinnitada, et olen pahest igaveseks vabanenud :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme pisike tähtpäev 18 aastat ilma suitusta, mitte ühtegi mahvi... :o

Minu suitsetamisvastane kampaania algas, kui ma olin 5 aastane. Sain k2tte bloki isa sigarette (tol ajal kallis ja defitsiitne kaup) ja pudistasin nad k6ik ykshaaval laiali. Filtrid yhte hunnikusse ja tubaka teise :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu suitsetamisvastane kampaania algas, kui ma olin 5 aastane. Sain k2tte bloki isa sigarette (tol ajal kallis ja defitsiitne kaup) ja pudistasin nad k6ik ykshaaval laiali. Filtrid yhte hunnikusse ja tubaka teise :o

Tehti riibulised ka selle eest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetamise kohta selline pahatahtlik mõte :

Suitsetaja ei saanud beebina emalt piisavalt rinda ning imemisvajadus jäigi rahuldamata. Tuleb osta lutt, see kestab palju kauem kui tavaline sigaret :o :o

Vahel tekib jällegi selline heatahtlik idee, et ostaks korvitäie lutte ja läheks linnapeale imejatele lutte kinkima. Siis saavad mittesuitsetajad ja suitsetajad jälle omavahel hästi läbi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetamise kohta selline pahatahtlik mõte :

Suitsetaja ei saanud beebina emalt piisavalt rinda ning imemisvajadus jäigi rahuldamata. Tuleb osta lutt, see kestab palju kauem kui tavaline sigaret :o:P

Vahel tekib jällegi selline heatahtlik idee, et ostaks korvitäie lutte ja läheks linnapeale imejatele lutte kinkima. Siis saavad mittesuitsetajad ja suitsetajad jälle omavahel hästi läbi. ;)

:oKeegi kunagi iseloomustas eraldi suitsetajate nurka kusagil söögikohtades, et see on nagu ujula, kus ühel rajal sulistavad pissijad ning teisel rajal mittepissijad, aga vesi ikka ühtlaselt kollane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme pisike tähtpäev 18 aastat ilma suitusta, mitte ühtegi mahvi... :o

Homme siis hakkame pidutsema. Möllame nii, et alles uueks aastaks toibume :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×